Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III wojna światowa?
Hej.
Jak już, mam nadzieje, każdy wie co się dzieje na Ukrainie to mam jedno pytanie, co sądzicie o pogłoskach o III wojnie światowej? Jak już mówili, jutro o piątej nad ranem flota rosyjska ma przeprowadzić szturm na Krym jeśli Ci nie skapitulują. Do tego dochodzą Stany Zjednoczone i Chiny, które obawiają się o granice i spokój w Europie. Tu nasuwa się kolejne pytanie, czy jutrzejszy szturm doprowadzi do wojny? Czy jutrzejszy szturm doprowadzi do tego, że Chiny i USA pośpieszą pomocą Ukrainie? Doszły mnie słuchy również, że wojska polskie chcą pomóc Ukrainie. W telewizji widziałem jakieś "plany" rozłożenia baz i wojsk na terenach Polski. Z tego co wiem, Niemcy także mają walczyć przeciw Rosji. Tutaj znowu nasuwa się pytanie, może Rosja przestraszy się tego co dzisiaj prawdopodobnie zaplanowano? Może wystraszą się tego, że mają przeciwko sobie Polskę(!), Niemcy, Chiny oraz USA? A może to ich nie przekona i dojdzie do wybuchu wojny? Oraz jedno pytanie dla ludzi z okolic granic z Ukrainą, macie pełne baki w samochodach na ewentualną ucieczkę? A tak na serio, to możecie się tutaj wypowiedzieć na ten temat. Czekam na wasze zdania o tej niby "wojnie"
Nie wiedziałem czy tutaj umieścić ten temat, najwyżej proszę o przeniesienie. Nie wiem też czy był już ten temat, ale pomimo tego proszę o wasze zdanie na ten temat Smile Cześć.
Reply
Chiny przeciw Rosji, made my day.
Reply
No raczej... Chiny i Rosja mają bardzo różne poglądy i siebie nie cierpią. Gdyby Chiny miały pretekst już byłaby wojna.
Reply
Mader Father:
Tak, Chiny boją się o Turcje, tak wyczytałem.
Reply
Ty tak na serio teraz? CoolDDDDD

Atup
Onet czy wp?

Przecież Chiny i Rosja to jak *randomowe państwo* i *drugie randomowe państwo będące przyjacielem pierwszego*
Reply
Big Grin 
Autobusie, woź dzieci do szkoły to Ci wychodzi lepiej niż dublowanie tematów.
Jest już temat o konflikcie.
Reply
Co mają Turcja i Chiny ze sobą wspólnego? o_O
Reply
Koleżanka napisała, że mi da jeśli będzie wojna więc czekam.B)
Reply
Starek:
Napisałem, że nie wiem czy jest już taki temat. Nie widziałem go.
Reply
USA nie dostanie się do Rosji i to samo w drugą stronę Smile A Rosja i USA nie użyją bomb nuklearnych i tyle będzie z tej wojny.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)