Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razem zmieniajmy Polskę!
Cześć! Jestem Jakub i jestem młodym działaczem społecznym oraz zwolennikiem partii Jarosława Gowina. Niestety jestem świadom tego, że pan Jarosław nie ma najlepszego poparcia, więc chciałbym was trochę nakłonić i być może wyłonić innych zwolenników. Nie rozumiem dlaczego większość mieszkańców polski pragnie doprowadzić PO lub PiS do wygrania wyborów. Donald Tusk pragnie wykorzystać budżet państwa na kiełbasę wyborczą, a Jarosław Kaczyński na rozpatrywanie sprawy smoleńskiej. Partia Jarosława Gowina jest więc jedynym racjonalnym wyborem.
Zapraszam również na mój kanał, który osiągnął już ponad stu zwolenników.

Reply
Sad 
Nice troll Huh
Reply
Mikke rządzi.
Reply
Nom, Majkel najlepszy worek.

_
Reply
wybacz mi, jestem lewakiem i śmiecham z zacofanej prawicy. :3 ale na SLD nie zagłosuję.
Reply
Lightbulb 
Donald Tusk Forever Cool
Reply
Wujek Błękitnooki:
Jak możecie iść za tym wulgarnym prostakiem, którego wypromował Internet? Przecież on jest jak drugi Tusk. Obietnice i na obietnicach się kończy.
Jarosław Gowin wspiera tych członków społeczeństwa, którym mniej się powodzi! Po prostu się przyznajcie, że póki wam jest dobrze to nic nie chcecie zmieniać. Zmiany przynoszą ryzyko, ale ten kraj właśnie tego potrzebuje.
Mroczny Szakal:
Zgłoszony za obrazę.
Reply
Jarosław Gowin jaką ma partie ?
Reply
I NAGRODE MISTRZA NOWEGO MISTRZA TROLLI Gra Otrzymuje ErasuS
Reply
Polska Razem >_>
Jakim prawem wypowiadasz się na temat polityki podczas, gdy nie znasz nawet nazw partii?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)