Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć Nelsona Mandeli
Ja wiem, że o każdej śmierci nie możemy zakładać tematu, ale to chyba bardziej istotna śmierć niż zgon aktora z "Szybkich i wściekłych"...

Mandela miał 95 lat, polityk, który przyczynił się do zniesienia Apartheidu (segregacja rasowa w RPA). Po jego śmierci w internecie wrze gorąca dyskusja na temat jego działań politycznych, coraz większa grupa zaczyna zarzucać mu jego komunistyczne poglądy i uznaje za terrorystę (za czystki rasowe). Jakie zdanie przyjmujecie w tej politycznej rozprawie?
Reply
Przyznam szczerze, że nie wiem kto to jest, dlatego dziękuję Ci za oświecenie mnie, bo apartheid jest jednak tematem, dla którego nie wolno przejść obojętnie. Zainteresuję się jego postacią.
Reply
Bug 
Ja uważam, że Mandela to koks, mistrz i wzór.
Reply
A mnie też zabolała śmierć autora i nie mów, że to mniej ważne, każdy ma swoje zdanie...
Reply
Będę mówił, że to mniej ważne, bo wg mnie jest mniej ważne i jak masz odmienne zdanie to bardzo się cieszę twoim nonkonformizmem i tak w życiu trzymaj. Autor=/=aktor
Reply
Masz zaplon Karma... na prawde Cool
Reply
Rzadko zakładam tematy, ale że przez 2 dni nie powstał to się zdziwiłem porządnie.
Reply
Oczywiście Nelson był kimś wielkim, ale każdy ma swoje zdanie.Przepraszam za błąd-autor
Reply
I co w związku z jego śmiercią ? Mam znicza wstawić czy co ? Większość tutaj to i tak nastolatki którzy o Mandeli nic nie wiedzą. Ew. Wyszukają coś na szybko w necie o nim, napiszą super mega pro posta o Mandeli i tak każdy...

A ja aby was trochę wnerwić wstawiam znicza ^^ [*]
Reply
Jesteś Żałosny
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)