Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka
#31
Psychopata.
Cóż, jak było w pewnej piosence. "Tego nie da się naprawić"
Reply
#32
Shocked 
Moim zdaniem tylko zjednoczona prawica jest wstanie obalic obecny uklad polityczno medialny czekam na koalicje ruch narodowy knp Partia gowina pjn ewentualnie pare osob z pisu bo to co sie dzieje obecnie to sabotaz.
Reply
#33
Brick 
PJN? CoolDD
Reply
#34
a co wolisz rich palikmiota? Czy pzpr sort sld..
Reply
#35
Thumbs Up 
Naucz się ortografii bo nie mogę patrzeć na twoje posty
Reply
#36
Wolałbym nawet TR bo jest paru sensownych ludzi i ma większą wolnosc słowa niż połowa partii, z kolei PJN to głupia, chrzescijanska demokracja, a ludzie tam to odłamy z PiSu którzy zostali w częsci wyrzuceni za nieskutecznosc
A jesli chodzi o SLD i PZPR to nie wiem czemu wymieniasz skrajnie lewicowe partie, skrajna lewica aka komunizm nie jest taka zła, ma dobrą ideologię ale nie do wykonania.
Reply
#37
kim ty jestes zeby mnie uczyc pionku? Jak masz zdanie na temat polityki to je wyglos
Reply
#38
Jak Korwin dojdzie do władzy to bieda będzie piszczeć Smile
Reply
#39
Nie wiem co ty chcesz , ale ja ci tylko pisze żebyś ortograficzne błędy poprawił, chyba piszesz na fonie/tablecie, bo nie widzę kresek nad literkami, a co do polityki to nieważne co zrobimy i tak mamy przesrane.
Reply
#40
Ja słyszałem jakieś nieoficjalne plotki na temat koalicji PO-PiS, ale nie jestem pewien czy to na 100% i jak już to myślę, że chyba nie w ciągu najbliższych paru miesięcy, bo ostatnio jakoś jest rozłam między tymi partiami.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)