Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka
#21
Music 
No potrzeba zmian.

Ja zagłosuje na siebie chyba. Cool
Reply
#22
Old Akhved:
Pan Karma:
tworzymy partie jakąś?
Reply
#23
Ruch Lucasa. Zapraszam.
Reply
#24
Co do kary śmierci - jest niewiele sytuacji w których jesteśmy absolutnie pewni, nawet w kwestii zabójców czy gwałcicieli. Seria poszlak nigdy nie da 100%, naprawdę wiele trzeba by zrobić, żeby uzyskać pewność. Dla absolutnych zbrodniarzy tortury i kara śmierci, tak to nie.

Obniżenie do 16 lat? Ludzie nie przestaną pić w młodym wieku, a już 18 lat to obniżone 21, bo przed 21 nie powinno się pić i palić, a palić to ogólnie się nie powinno w ogóle Big Grin.

A na maturze to co Big Grin? Ja zauważam, żeby się różniło, bo wzorów chemicznych na fizyce nie ma, więc... Może eksperymenty się zazębiają trochę, ale matura i późniejsze kierunki studiów się bardzo rozchodzą. Jeśli idzie o oświatę ja bym po prostu wziął na ministra kogoś, kto uczył we wszystkich szkołach i ma wiele doświadczenia, pozwolił mu robić różne rzeczy w wierze, że wie lepiej.

Konserwatyzm = tradycjonalizm, więc w sumie tylko dobór słów zły.

Dobrze prosperujące państwa to drogie państwa, chyba to oczywiste ._.
Reply
#25
W przyszłosci będzie można, tylko co z tego jak Karma ma poglądy neoliberalistyczne gdy ja jestem połączeniem socjalizmu i liberalizmu z lekką dozą poglądów konserwatywnych? Cool
Atup: Nie wiem jak na maturze, jeszcze jej nie pisałem, jednakże w gimnazjum mogłaby zostać jako jeden przedmiot, a w przeciwieństwie do tego zwiększyć ilosc języków obcych bo patrząc na masowe wyjazdy z naszego kraju i na umiejętnosc angielszczyzny u rodaków... chyba lepiej już w Chinach mówili.
Wiem, że drogie, jednakże mnie to naprawdę zdziwiło, gdyż ja w swoim własnym portfelu miałem ze 200 koron od rodziców (miałem wtedy 8 lat)
Nie przestaną, ale się zmniejszy. Im mniej zakazów tym mniejszy bunt.
Jednakże jesli osoba jest masowym pedofilem to raczej jest udowodnione, nie? A to się równa zazwyczaj zniszczenie innym ludziom życia. W każdym momencie mogą wycieknąć ich kompromitujące zdjęcia i mogą się stać ofiarami szantażów.
Reply
#26
Tak połącz fizykę z chemią... Całkiem inna jest fizyka, a całkiem inna chemia... Już większy sens jest połączyć takie idiotyczne przedmioty jak PP(stare PO) z EDB i WOSem, bo to jedno i to samo, a robią się 3 lekcje...
Reply
#27
Po co w ogóle redukować miejsca pracy?
Reply
#28
Jakie jest podobieństwo między EDB a WOS-em?
Reply
#29
Tak samo mogę powiedzieć o każdej innej karze. Jak ktoś w wieku 30 lat dostaje dozyowcie, ale po 30 latach okazuje się ze zbrodni nie popełnił, to czasu tez nie cofniesz i ta osoba tez ma zniszczone życie
Reply
#30
W tym wypadku ta osoba ma jeszcze szansę na przeżycie chociaż schyłku swojego życia oczyszczona z zarzutów i jakkolwiek. Życie jako największa wartość. A swoją drogą, jakbym miał samobójcze myśli i byłaby w Polsce kara śmierci - najpierw bym rzucił się do gardła paru osobom, skoro i tak wyrok śmierci na mnie leży. Co innego w wizji dożywocia.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)