Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukraina przyłącza się do Rosji ?
Cześć Smile

Wczoraj chyba w wiadomościach mówili coś o Ukrainie , że się chce przyłączyć do Rosji. O co w tym chodzi ?
Reply
Chodzi o to, że ukraina chce dołączyć do UE ale Rosja im grozi, że jak dołączą to im gaz odetną czy jakoś tak i Ukraina się boi i trzyma z Rosją.
Reply
Ukraina nie boi się Rosji posłuchaj trochę ukraińskiej telewizji co mówi Janukowicz. Jestem sam Ukraińcem więc jestem na bieżąco co się dzieje w moim kraju Tongue. A ogólnie to jest chora sytuacja Smile
Reply
To może wyjaśnisz nam o co dokładnie chodzi? Też jestem ciekawy.
Reply
Zaraz na Onecie teorie spiskowe w stylu, że Rosja zaatakuje Polskę z północy i wschodu i że powinnismy uciekać do Kanady Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

a tak na serio to nie wiem, aż sam zobaczę
Pan Olek Kwasniewski specjalnym posłannikiem UE? Cool
Reply
Ukraińska ekonomika nie jest gotowa do tego żeby dołączyć do UE dlatego że nie są konkurencyjnie do tego gotowa. Jak teraz by Ukraina dołączyła do UE to by był krach dla Ukrainy ekonomicznie ; p a wiadomo i tak jaka jest sytuacja. Dołączenie Ukrainy do EU wiąże się z tanimi produktami i tanim sprzętem technicznym np. lodówki itd. nowe finansowanie na drogi itd. a to wiąże się z tym że Rosja nigdy nie będzie chciała (a dokładniej jej władza) dołączyć do UE. Wstąpienie Ukrainy do UE wiąże się z prawdopodobnym upadkiem ekonomiki Rosji czyli chodzi tu o to że produkty z UE->Ukrainy będą masowo ,,przemycane'' do Rosji ponieważ będą tańsze inaczej to jak by finansowo zabezpieczony człowiek żył w jednym mieszkaniu z bezdomnym Tongue więc wnioski są następujące Ukraina musi się wybić ekonomicznie ; p Rosja ma swoje sposoby żeby do tego nie doszło więc jest taka a nie inna sytuacja. Tłumaczenie tego wszystkiego zajęło by mi kilka godzin więc wolę określenie ,,bagno w kraju'' i tyle Tongue
Mój ojciec jest posłem na Ukrainie, mama sędzią więc wiem co piszę posiadam w tym dziale dużą wiedzę.
p.s jestem zbakany zdania mogą być nie spójne Cool
Reply
J/w. Ukraina jest uzależniona gospodarczo od Rosji, bo tamtejszy rynek ma niższe wymagania i standardy niż wysokorozwinięty rynek europejski, na którym Ukraina nie ma szans zaistnieć. Czyli, że np. towary średniej jakości są dobre i bezproblemowo upychane do Rusków, ale w Europie będzie na nie dużo mniejszy popyt.
Reply
Dokładnie Smile
Reply
Rosja... i wszystko jasne.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)