Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia Świata a Religia [dyskusja]
Mam gdzieś czy to zgapiłeś czy nie, ale błyszczysz prawie tak olśniewająco jak mój stolec.
_
Reply
Drogi chłopcze, po co się tak spinasz? Wyłącz Capsa co by nie psuć resztek przyjaznej atmosfery tutaj. I o ile łaska nie traktuj mnie jak idiotę, który ledwo składa literki.
Po prostu wytoczyłem przeciwko Tobie pewne argumenty, sugerujące, że prawdopodobnie nie jesteś aż tak błyskotliwy, żeby wymyślić to sam. Proste? Proste, idziemy krok dalej. Ty zaś zaczynasz się na mnie wydzierać i powtarzać w kółko jedno i to samo zdanie nie przekonujące mnie w żaden sposób do tego, że to jednak Ty masz rację, nie ja. Mniejsza... I tak nie zrozumiesz. Karma ładnie podsumował Twoje zachowanie tutaj.
Reply
Nie wiem skąd tyle złośliwości w Twoim poście. Fakt, że każdy ma własne sumienie i może jeść co uzna za stosowne jest przynajmniej dla mnie oczywisty. Powiem więcej! Każda roślina odczuwa emocje i posiada świadomość według badań jednego z Izraelskich uniwersytetów. Ja ograniczam mięso bo to uważam za słuszne. Możesz mieć inne zdanie ale nie wiem po co tak atakować.
Reply
Czytał ktoś "Biblię Szatana" Szandora La Veya'a (nie wiem, czy dobrze napisałem)?
Reply
Mnie też nie obchodzi twoje zdanie (tak twoje z małej litery), a co do stolca, yyy śrubokręt?
Darken:
Nie mogłeś napisać tego od razu tylko mnie denerwować? To się nazywa prowokacja. Post ID:20289789 napisałeś specjalnie, prowokując mnie tym samym, więc wiń samego siebie za podnoszenie atmosfery. A poza tym mówisz o argumentach. Powiedz, w którym poście je podałeś? W każdej swojej odpowiedzi do mojego posta prowokowałeś mnie i mówiłeś, że splagiatowałem to.
Ps. Na jakiej podstawie twierdzisz, iż nie jestem błyskotliwy? Może i nie jestem, nie mi to oceniać, ale swoje zdanie mam. Ja wasze szanuję, ale o plagiat posądzać się nie dam.

zacharek:
Złośliwość nazywasz caps lockiem? Napisałem to, by uświadomić tego pana na "D", że nie splagiatowałem tego, ale on wiedział swoje i był uparty. Odpowiedziałem jedynie do twojego posta, a inni wtrącili jakieś niepotrzebne odłączniki do popularnych witryn i się ze mną kłócili, nie wnosząc nic do tematu.
Do tematu. Dla mnie po prostu jest głupie faworyzowanie zwierząt, bo mają mózg i nie jedzenie ich mięsa, a jedzenie roślin, które choć takiego mózgu nie mają, też odczuwają emocje, jak napisałeś. Dla mnie w takiej sytuacji są dwa wybory. Jeden- nie jedzenie wcale. Drugi- jedzenie zwierząt i roślin. Może masz inne wyjścia, więc byłbym rad, gdybyś się nimi podzielił.

Do tych dwóch panów. Wy nie wybieracie z kim tu dyskutujecie. Tu może napisać każdy. Jeśli chcecie prowadzić rozmowy jedynie z wybranymi przez siebie osobami, to stwórzcie własne forum i dopuszczajcie tam do głosu swoich faworytów. Jednak jesteśmy na forum pewnej gry i mogą tu dyskutować wszyscy. Wy zamiast wyrazić swoją opinię i podyskutować ze mną, to posądziliście mnie o plagiat. Zastanówcie się nad swoim zachowaniem, proszę was.


AtdownAtdown Przykro mi z tego powodu. Może się nie obrazisz na wieki? Sad
Reply
Nie czytałem.
Nie miałem szczerze na to zbytnio czasu, ale powstała w 1969r więc ciężko ją nazwać księgą religijną. Kiedyś czytałem ewangelię według Judasza ale tłumaczenie w internecie było bardzo słabe, teraz pewnie jest lepsze. Ale wracając do tej "Biblii Szatana" to w sumie dla mnie jest stek bzdur który w przeciwieństwie do "Pisma Świętego" jest bardziej niebezpieczny jeśli ludzie zaczną uznawać szatana za istotę najważniejszą, która w dodatku nie istnieje. Ogólnie z tego co wiem ta książka uczy okultyzmu, wykorzystywania manipulacji etc...
Reply
"(tak twoje z małej litery)"

Zaimponowałeś mi swoim brakiem szacunku do mojej osoby i teraz czuję się wielce obrażon :<.
Reply
Nie o to mi chodziło pisząc "złośliwość". Chodziło mi o Twój komentarz z tekstem o jedzeniu kamieni. W moim poście odnosiłem się tylko do Twojej pierwszej wypowiedzi. Zbytnio też nie rozumiem, czemu nazywasz to głupim faworyzowaniem zwierząt. Jak chcesz to możemy się między sobą też zacząć zjadać bo fakt, że nie jemy ludzi jest głupim faworyzowaniem homo sapiens i zwierząt. Ale chyba nie o to chodzi.
Reply
Zapytałem z ciekawości, bo zazwyczaj cel życia łączy się w jakimś stopniu ze światopoglądem, wartościami, według których żyjemy. Smile

zacharek:
Wspomniałeś o okultyzmie. Jakie ukryte siły masz na myśli pisząc o okultyzmie? Wierzysz w duchy? Jeżeli tak, to czym jest duch bądź siła, która kryje się w okultyzmie.

Właśnie kończę czytać ciekawą książkę, której tytuł brzmi neospirytyzm i pseudopsychologie, dla mnie osobiście jest świetna, choć średnio jedno słowo na stronę odnotowuję, aby sprawdzić dokładnie znaczenie, by być pewnym tego co się czytam.
Reply
Nie czytałeś, ale uważasz, że to stek bzdur? Podaj, gdzie jest tam napisane, że powinniśmy wierzyć w szatana, "który w dodatku nie istnieje". Ta książka stawia tezy zupełnie przeciwne okultyzmowi, a jeśli chodzi o manipulację, to pokazuje, jak jej unikać.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)