Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia Świata a Religia [dyskusja]
A co było z nami przed narodzinami?
To dokładnie to samo.
Reply
Ja dodam dzisiaj od siebie, że nawet rośliny żyją. Nie ładnie zabijać rośliny. Mam nadzieję, że kiedyś ludzie przestaną jeść rośliny. Najlepiej nic nie jedzmy. Albo jedzmy kamienie, bo nie udowodniono, że kamień żyje. Widzisz zachariaszu. Od tego jest świat. Mówisz człowiek jest zwierzęciem, a zwierzę musi jeść, dlatego jest łańcuch pokarmowy. Gdyby go zerwać, to zachwiałbyś wszelkie życie na Ziemi.

Ps. Udowodniono, że rośliny odczuwają ból, więc lepiej nie jedz roślin chłopie. Też zostań veganem, bo wykorzystywanie zwierząt dla sera itp. jest niemoralne, ale przecież rośliny też żyją Sad. Lepiej jedzmy kamienie, a tak najlepiej to umrzyjmy i nie zatruwajmy dłużej tej planety. To tyle ode mnie na dzisiaj. Cześć.
Reply
Świetna wypowiedź, szkoda, że z kwejka [*]
Reply
Szkoda, że nie jest z kwejka wiesz? Nie czytam tego całego kwejka, a moja wypowiedz chłopie wzięła się z mojego mózgu Smile. Idąc twoim tokiem myślenia, to inny człowiek nie może wymyślić tego samego, co inny. Ja też mówię, że szkoda, ale twoja wypowiedź synu wzięła się też z kwejka Sad.
Reply
demotywatory.pl/1785811
A teraz wyjdź i zamknij za sobą drzwi.
Misio Całowniczek:
Po co żyję? Właściwie sam nie wiem. Moim celem w życiu jest po prostu być szczęśliwym, mieć żonę, dom, dwójkę dzieci i sobie tam wśród tego mojego małego światku egzystować powoli. Bo mogę, bo mi nikt nie zabroni. Nie rozumiem tylko skąd Twoje pytanie.
Reply
Sam wyjdź i zamknij za sobą drzwi ok? Na demotach nie byłem z pół roku wiesz? A tego na 100% nie widziałem Smile. Po prostu, gdy się zastanowisz, co jest martwe, nie porusza się i nie okazuje żadnych czynności życiowych, to na myśl nasuwa się właśnie kamień, a na drugie woda. Teraz zmieniam zdanie. Lepiej umrzyjmy, bo w wodzie i na kamieniach też żyją żywe istoty, takie jak bakterie. Więc Darken sam wyjdź i zamknij za sobą drzwi Smile.
Reply
Ziomuś, powstała masa takich tekstów, które brzmiały dosłownie tak samo w kolejności i nawet z 90% słów się pokryje Smile.
Reply
Widzisz chłopie. Tak to jest jak się nie czyta dokładnie czyiś postów Smile. Mówię przecież, że gdy się zastanowisz, co jest martwe, nie porusza się i nie okazuje żadnych czynności życiowych, to na myśl nasuwa się właśnie kamień, a na drugie woda. A poza tym nie ganicie tak innych, którzy piszą "opcja szukaj nie boli". Wejdź na inny temat i porozdawaj im minusy za plagiat i taki sam tok myślenia jak inni. Tak to jest w tym temacie, że jak ktoś prócz zacharka i karmy napisze coś mądrego, to inni od razu minusują.
Reply
20 czerwca 2010 o 11:21
Wtedy dodano tego demota, więc Twoje tłumaczenie się, że Cię nie było pół roku ma się do tego nijak. Ale okej, co ja tam wiem. Btw powtarzasz się, bro.
Poza tym:
1) czyichś*
2) Napisze coś mądrego? A gdzie Ty napisałeś coś mądrego?
3) Co mają zdania typu "opcja szukaj nie boli" do tego, co napisałeś Ty? To się kupy nie trzyma.
Reply
Lol, hahahaha. Weź nie rób z siebie błazna ok? Nie czytasz dokładnie *czyichś* postów, a później takie głupoty opowiadasz. Pozwól, że ci wytłumaczę. NIGDY NIE WIDZIAŁEM TEGO DEMOTA Z SAŁATĄ OK? MAM PO PROSTU TAKI SAM TOK MYŚLENIA W TEJ SPRAWIE JAK TEN CZŁOWIEK WIDOCZNIE. POWTÓRZYĆ JESZCZE 5 RAZY? Co do punktu nomjer 3 to dodam od siebie, że ten post jest odpowiedzią na ten post: Powtarzać jeszcze pięć razy, aż zrozumiesz? Dokładnie chodzi mi o 12- stą linijkę postu zacharka. Rozumiesz?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)