Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja a ustrój polityczny
Heej Big Grin chciałbym się spytać czy tolerancja dla innych ras to odmiana lewicy czy prawicy Tongue ? argumenty jakieś i + wleci 8|
Reply
To chyba odmiana prawicy.
Reply
Lightbulb 
Miałem ostatnio na wosie, że lewica jest za wprowadzaniem zmian, a prawica za zostawieniem "tak jak jest". Tolerancja to raczej lewica.
Dużo się z resztą mówi, jaka to po części lewica jest zła, bo przyjmują muzułmanów z otwartymi ramionami, a potem mają, czego chcieli.
Reply
To odmiana inteligencji. Jeżeli się nie mylę w tym momencie oba środowiska są przeciwne rasizmowi, więc ciężko to przypisać do konkretnej strony. Dziękuję za uwagę.
Reply
mystrzu:
Liberalizm, libertynizm i wszystkie multi kulti ideologie są stricte lewicowe, im bardziej konserwatywne poglądy tym mocniej prawicowe są.
Reply
Lewica, w lewicy zawsze się gorzej żyło. Tym bardziej jak jakiś czarn...islamista grozi ci, że cię pobije bo masz psa.
sytuacja z tego lata, moja :3
Reply
http://www.kiepy.pl/uploads/2012_09/11/45236_3326_500_Korwin-Mikke.jpg
Reply
Zobaczysz, za dziesięć lat weźmiemy sprawę w swoje ręce i to psy będą grozić islamistom, bo mają nas.

#karma
Reply
pardon, my tu rozmawiamy o tolerancji dla innych ras, w mojej opinii ciężko przyrównać to do lewicy czy prawicy, biorąc pod uwagę że tylko naprawdę radykalna prawica propaguje rasizm. ale oczywiście mogę się mylić Wink
Reply
"Szach mat lewackie ścierwo" jan koran mekka
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)