Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I ty możesz zostać Rycerzem!
#1
Witam!

Wielkie bitwy, legendarni wojacy, swojska muzyka i wiele więcej... Niestety te czasy już dawno minęły. Nie oznacza to jednak, że nadal nie możemy poczuć tej atmosfery. Ponadto - sami możemy przyodziać się w zbroję i walczyć! Jest to oferta zarówno dla mężczyzn jak i Naszych kochanych pań! Jedyne co musimy zrobić to wstąpić w szeregi Bractwa Rycerskiego.
-------------------------------------------------------
Kilka tygodni temu postanowiliśmy wybrać się wraz z rodzicami do zamku w Ogrodzieńcu. Bardzo ucieszyliśmy się na wieść o tym, że akurat rozgrywa się tam turniej rycerski. Rycerze w lśniących zbrojach, trzymający w ręce długi miecz i tarczę, walczący o tytuł z innymi. Zrobiło to na mnie dobre wrażenie. Po powrocie do domu pośpiesznie włączyłem komputer i znalazłem bractwo w moim regionie. Rodzice zapisali mnie do niego.
Spotkania które odbywają się pod zamkami, świetna atmosfera, fantastyczne klimat - to wszystko stanęło przede mną otworem! Jest bardzo klimatycznie, ludzie nie mówią na siebie np. Jakubie, Marcinie tylko Alizdaru, Chagorze itp. Ponadto na turniejach nasze zmagania dogląda Loża Dam, wybierająca tego, którego zachowanie jest godne prawdziwego rycerza. Ponadto każdy każdego zna.Jeśli choć trochę zainteresowało Was życie rycerza, nie czekaj długo, zapisz się do Bractwa! Wspaniała przygoda gwarantowana!

Spis Bractw z całej Polski znajdziecie pod tym linkiem: http://bractwa_rycerskie.najlepsze.net/ .

Zapraszam serdecznie, nie pożałujecie! W razie pytań - śmiało. Może ktoś jest już członkiem jakiegoś bractwa?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)