Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojna w Syrii
Witam.
Chciałbym poruszyć tu temat poważny, a mianowicie, to co się wyprawia w Syrii. Wojna domowa doprowadziła ich do stanu krytycznego. Wiele razy zapewne słyszeliście (czy to w wiadomościach, czy w gazetach), że walki są tam na porządku dziennym. Nie robiło to na mnie jakiegoś większego wrażenia. Nie wiedziałem jak to wygląda, ciekawość doprowadziła mnie do tego filmiku:

Po tym co tam zobaczyłem, jestem przerażony. Jak ludzkość może zmierzać w tym kierunku?
Jak Waszym daniem dalej się to potoczy. Myślę, że taka Ameryka nic nie zrobi, bo żadnemu mocarstwu wojna nie na rękę. Jakie są najgorsze scenariusze, jakie najlepsze? Zapraszam do dyskusji!

--------------------------
Prośba: Jeśli możecie, utrzymajcie rozmowę na poziome. Prosiłbym o nie trollowanie.
Reply
Dziwne, że akurat Syria Cię przeraża po ostatnich tygodniach w Egipcie.
Reply
Niezależnie od wyniku, w najlepszym wypadku, minie wiele lat zanim Syria wróci do stanu przed wojną o ile w ogóle jej się to uda. Niekoniecznie przez zniszczenia i śmierć wielu ludzi, a przez wciąż trwające podziały w społeczeństwie.
Reply
Nie żeby coś ale wojna jest przeciwko Dyktatorowi Syrii :x . Tylko że za rządów tego Dyktatora PKB ich gospodarki rosło w górę , spłacali dług państwowy itd , ale i tak najbardziej demorkacji im brakowało ;_; . Wojna się skończy , dostaną tą demokracje to na własnej skórze dowiedzą się co to jest za piękno o które walczyli 8|
Reply
To ukazuje, że dyktatura nie jest taka zła.
Reply
"Myślę, że taka Ameryka nic nie zrobi"
Bo uzbrajanie rebeliantow to nic nie robienie.
Reply
Faktycznie uzbrajanie ludzi by po tym ginęło mnóstwo niewinnych ludzi to jest robienie Smile Zobacz ilu prawdziwych zbrodniarzy , a ilu cywilów ginie na tej wojnie
Reply
Jak chcesz więcej takich rzeczy to zapraszam na Harda na sadisticu. Ostatnio był filmik jak ścięli księdza za to że nie był za allahem. ;-;
Reply
Video 
Jak Arabowie walczyli ze Związkiem Radzieckim, to Stany Zjednoczone uzbrajały ich w wyrzutnie rakiet itd. Po zakończeniu wojny Ci Arabowie wzięli broń jaka została, stworzyli wszystkie te grupy terrorystyczne i zaczęły walkę przeciwko Ameryce. I jak się tu dziwić, że Stany Zjednoczone sceptycznie podchodzą do pomogania Syrii ?
Reply
To co się dzieje na tym świecie to horror. Wojny, kary śmierci, łamanie praw człowieka.... A w dodatku ze wschodu coraz więcej terrorystów i samobójców! Co się dziwić, skoro w Arabi Saudyjskiej w książce do regili, jest temat jak uciąć rękę i nogę złodziejowi. A w dodatku to przenosi się do Polski! Powstaje 5 meczet! Ale co ja tu o tym mówię. Te wojny to koszmar, zwłaszcza z powodu religijnych min. Irak, Iran.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)