Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojna w Syrii
#21
łapcie tu o takie cuś : http://dawniejdzisiaj.pl/19401
Reply
#22
A co powiecie na temat Egiptu? Amerykanie zdjęli DEMOKRATYCZNIE wybranego prezydenta...
Reply
#23
W czasie tego ,,stanu wojennego'' byłem w Egipcie.Dolina Królów.I co? żyję.Zero bomb,ja nic nie widziałem jeżeli chodzi o operacje wojenne,nawet jednego samolotu.Media za bardzo przesadzają..
Reply
#24
Masz rację, Ameryka zapewne ma jakieś korzyści, z tego co wiem ziemie Syryjskie są bogato zaopatrzone w ropę, być może to jest główną przyczyną ingerencji Ameryki.
Reply
#25
Wy jakimś Egiptem się martwicie, przecież tam prezydenta już nie ma, tylko wojsko rządzi, a w Syrii dawno nic nie było słychać.

Ważne jest teraz żeby nie doszło do wojny z powodu amerykanów, za podsłuchy. Snowden chyba dostał ten azyl w Wenezueli - przeciwnika amerykanów. Nie wiadomo jak to się skończy, Snowden musi odpowiedzieć, a amerykanie zrobią wszystko co w ich sile.
Reply
#26
Ameryka na razie chce się dowiedzieć, czy rebelianci nie posiadają broni jądrowej/biologicznej. Takiej naprawdę poważnej i niebezpiecznej. Dają na tyle broni i pieniędzy, by powstanie nie upadło, ale jednocześnie tak mało, by reżim nie upadł.
Reply
#27
Quote:Wy jakimś Egiptem się martwicie, przecież tam prezydenta już nie ma, tylko wojsko rządzi, a w Syrii dawno nic nie było słychać.


Fakt, faktem jest to temat tyczący się Syrii, więc prosił bym byście nie odbiegali za daleko od tematu. Smile
Reply
#28
Uważasz, że każdy Muzułmanin to terrorysta? Meczet powstaje, bo w Polsce mieszka coraz więcej Muzułmanów, którzy wcale nie muszą koniecznie być terrorystami.


Thomas Ward:
I dobrze robią Wink).
Reply
#29
Exclamation 
To ten filmik jak rebeliant zjadł serce żołnierza?
Reply
#30
Trudno żebyś widział setki czołgów w obiekcie turystycznym. Turystyka w Egipcie to motor napędowy jeżeli mówimy o przychodach państwa. Za wszelką cenę należy utrzymać turystów u siebie, by pieniądze płynęły. Oni nie mają tak jak u nas. My z turystyki nie żyjemy.
Phaet:
No akurat rządy wojska mnie nie uszczęśliwiają. Spójrz np: na Libię w czasach Kaddafiego.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)