Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmierć [Temat do rozmów]
Witam, w tym temacie chciałbym podjąć ważny temat do rozmów jakim jest "Śmierc", która czeka każdego z nas. Myślicie czasami o tym? Czy waszym zdaniem jest coś po śmierci?
Reply
Big Grin 
Ja wierzę w reinkarnację
I na razie staram się o tym nie myslec, chyba że jak się nudzę, ale to jedynie wtedy kiedy wszyscy inni bliscy umrą bo żal by mi było umierać :C
Reply
Śmierć....hmmm najczęściej myślę o tym podczas snu :I Czy jest coś po śmierci? Może tak może nie...nikt tego nie wie
Reply
Cały fame w piach i ziemią sypnąć Big Grin? Aż tak popularny nie jesteś, nie ma obaw Big GrinD.

Tornado:
Zaiste. Często. jakiś tam rusek chce uniknąć śmierci, o.
Reply
Nikt nie zamierza, ale ostatniego czasu, często przed snem myślę o tym i zastanawiam się jakby to było się już nie obudzić.
Reply
Sad 
jakbym miał taką opcje to chętnie :c 'd
Reply
Rainbow 
Memento Mori... O śmierci powinno pamiętać się zawsze. Ja dużo myślę o śmierci, no a że jestem osobą wierzącą no to wierzę w Raj i wieczne życie z Bogiem. Ale jak jest na prawdę nikt tego nie wie.
Reply
Też wierzę w niebo i piekło, ale no właśnie jestem w takim wieku, że no wiadomo.
Reply
ja nie wiem co jest po śmierci ale wierzę, bo akurat jestem Chrześcijanką, że jest Niebo lub Piekło, ale moim zdaniem jest to tylko tak nazwane, a w każdej wierze może być to nazwane jakkowiek, np tak jak w mitologi greckiej wierzyli, że po śmierci ludzie idą do Hadesu i tam będą musieli odcierpieć za swoje grzechy w Tartarze lub będą odpoczywać na Polach Elizejskich. moim zdaniem to tylko różni się nazwą ale ogólnie większość wyznań sprowadza się do tych samych oczekiwań po śmierci Tongue
Reply
Mam to samo Huh Nigdy się nie obudzić...bardzo mnie ciekawi co wtedy jest? Na zawsze czarno jak wtedy gdy mamy zamknięte oczy czy jakoś inaczej
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)