Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Nie tylko w Polsce. W Rosji też jest rasizm na stadionach. Piłkarza Spartaku Moskwa Brazylijczyka Wellingtona kibice też obrzucali bananami. Piłkarz Górnika Zabrze Prejuce Nakoulma odmówił przejścia do Tereka Grozny że względu na rasizm, pomimo tego że miałby tak 4-krotnie wyższą pensję.We Włoszech oprócz podanego przez Jbl kluby Lazio Rzym rasizm jest też na stadionach Juventusu,Romy,Bari i kilku innych klubów. Na EURO 2012 Hiszpańscy kibice za każdym razem kiedy Mario Balotelli był przy piłce udawali małpy.I tak bym mógł bez końca wymieniać.Więc jak widzisz nie tylko w Polsce jest rasizm na stadionach.
Reply
A co to jest rasizm?
Reply
To takie coś jak wiesz, gdzie jest miejsce asfaltu. Jak nie wiesz to nie jesteś rasistą. Smile
Reply
I najbardziej konfliktowa i agresywna religia, zdobywająca dominację na świecie, wcale nie stanowi zagrożenia, bo u nas bieda, w Australli twarde zasady, a w Japonii silna kultura.

W Iranie przed 1979 rokiem islamizacja była absurdem. Porwania dziewczyn i wymuszona zmiana wiary? Kilkanaście lat nazwali by Cie szaleńcem. Dzieci Niemieckie mniejszością w szkołach? Niemożliwe...

Mamy ich blisko 40 tyś. w kraju, na razie są mili, rozmawiają o swojej religii, zachęcają...mamy 4 meczety...I ludzi twardo wierzących, że Polski nigdy przenigdy nie dosięgnie to samo, co równie biednych ówcześnie krajów na bliskim wschodzie, bogatego zachodu, USA i Skandynawii.

Nie muszę chyba przypominać, że w latach 90 XX w ok. 45 państw Islamskich nie przyjęło nowej konwencji Genewskiej, zamiast tego podpisały własną, opartą o prawo Szariatu.

Nie muszę chyba przypominać sytuacji w Londynie, którą media ślicznie zatuszowały i pokazały do opinii publicznej tylko to, co wygodne, nie nazywając odcięcia głowy zabójstwem na tle religijnym, tylko zbrodnią dokonaną przez czarnoskórego mężczyznę.

Nie muszę chyba przypominać o szturmie na komisariat we Francji, gdzie 250 muzułmanów napadło na komendę po tym, jak policjanci zabrali męża muzułmanki, który rzucił się na funkcjonariuszy po tym, jak tamci prosili jego żonę o zdjęcie chusty, która jest ,,zakazana"(naiwni).

Nie muszę chyba przypominać o zamieszkach w Sztokholmie.

Nie muszę chyba przypominać o większości muzułmańskiej w wielu Duńskich i Holenderskich miasteczkach, przez co władzę w instytucjach rządowych przejmują tam Muzułmanie.

No...ale to nas to w końcu nie dotyczy -.-

Tak, jako ciekawostka:I coś dla pana, wątpiącego w Holocaust:

Mam cichą nadzieję, że pojedziesz kiedyś do Oświęcimia na dokształcającą lekcję historii.
Reply
Rasiszm to nienawidzenie kolorowych bardziej, niż to koniecznie potrzebne, więc rasizmowi mówimy stanowcze...raczej nie Big Grin


Ale ja pytam o jego definicję.
Reply
Śmiechłem! W tym filmie pokazują białych prawdopodobnie turystów i to ma pokazać, że kiedyś nie było tam wcale islamu. Smile

BTW. GB i kraje niderlandów sobie na to pozwoliły. Mogły ukrócić muslimów siedzących na socjalu i nie wykonujących żadnych prac przez X czasu i obciąć im wtedy zasiłki. Myślisz, że by zostali?
Reply
Prawdopodobnie turystów.
Poczytaj sobie o Irańskiej rewolucji islamskiej, rządach Mohammada Rezy Pahlawiego i monarchii konstytucyjnej, jaka panowała w Iranie przed 1979 rokiem, kiedy do władzy doszedł fundamentalista Islamski Ruhollah Mosawi Chomejni, popierany przez biedniejsze kasty społeczne, głównie muzułmańskie, które sprzeciwiały się wpływom zachodniej kultury.


To, co widzisz na filmach, to esencja Perskiej kultury. Nie wiem czy Tobie się wydaje, że w Iranie żyją murzyni, czy biali za granicą to dla Ciebie zawsze turyści. Pokaż mi jeszcze fragment mojego postu, w którym piszę, że przed 1979 rokiem nie było w Iranie WCALE Islamu, bo się człowieku kompromitujesz.

Te państwa tego nie zrobią, gdyby miały, już dawno by podjęły takie środki. Poczekaj do roku mniej więcej 2020, wtedy nawet obcięcie zasiłków niewiele da.
Reply
Tak tylko powiem, że to wszystko wina konserwatystów. Wczoraj byłem w Albanii, gdzie społeczeństwo jest liberalne. Żyją tam w tolerancji liberalni muzułmanie, katolicy i prawosławni. Nigdy nie ma tam kłótni pomiędzy religiami, a wyznawcy tych religii ze sobą współpracują. Tradycje mówią, że katolicy pierwsi zaczynają budowę meczetu, muzułmanie cerkwi etc. Taki jest świat bez konserwatywnego fanatyzmu i nacjonalizmu w tym małym kraju na obrzeżach Europy. Dodam, że muzułmanie to od 50 - 55 % ludności kraju.
---
Reply
To przejdź się po 12 w nocy po Sródmieściu.
Reply
,,Wyjątek potwierdza regułę" To że gdzieś jest dobrze to znaczy że nie ma problemu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)