Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Człowieku, mi chodzi o zwykłych, prostych Polaków a nie ludzi którzy szukają problemu. Jestem biały i kiedy przechodzę obok bloku to też się czasami sapią dresy więc słabe porównanie, oni szukają bijatyki nieważne z kim. Wink
Myślisz że tylko w Polsce jest rasizm na stadionach??? Słyszałeś może incydent z Boatengiem? Lazio - wiesz co to za klub? Ten klub słynie z faszyzmu na stadionach. Słyszałem że sytuacja była tak napięta, że Lazio miało grać bez kibiców.

http://www.youtube.com/watch?v=5REnnSZL02c
Reply
Problem polega na tym, że niektórzy mają prawdziwe poglądy a inni po prostu bezpodstawnie nienawidzą lub szukają pretekstu do bójki. Obecnie spotykamy skinheadów, którzy są patriotami i fanatykami Hitlera.. absurd? Właśnie, dlatego twierdzę, że ci, którzy na stadionach krzyczą rasistowskie hasła nie zawsze to nich się przypisują. Najczęściej robią to dla "beki". Czują frajdę gdy inny ze wstydu zapada się pod ziemię więc czemu nie wykorzystać okazji? Gardzę takimi ludźmi, tyle.
Reply
(2013-07-19, 09:37:04)Patrvczek Wrote: Problem polega na tym, że niektórzy mają prawdziwe poglądy a inni po prostu bezpodstawnie nienawidzą lub szukają pretekstu do bójki. Obecnie spotykamy skinheadów, którzy są patriotami i fanatykami Hitlera.. absurd? Właśnie, dlatego twierdzę, że ci, którzy na stadionach krzyczą rasistowskie hasła nie zawsze to nich się przypisują. Najczęściej robią to dla "beki". Czują frajdę gdy inny ze wstydu zapada się pod ziemię więc czemu nie wykorzystać okazji? Gardzę takimi ludźmi, tyle.


Wiara jest podstawą podstawy. Nie bez powodu na pierwszym miejscu jest BÓG Honor Ojczyzna. Co do rodziny to porównywanie jej do wiary jest złym zestawieniem i nie chce mi się już dyskutować dlaczego, możesz chwilę podumać.

Earendur:

Z tobą chciałbym porozmawiać może na jakimś gg czy czymś (odnośnie polityki i oczywiście p. Korwina bo uważam że grubo się mylisz) ale to jak będą miał neta bo teraz super turbo play obdarował mnie 32kb/s Cool

Akatsuki:

(2013-07-19, 09:37:04)Patrvczek Wrote: Problem polega na tym, że niektórzy mają prawdziwe poglądy a inni po prostu bezpodstawnie nienawidzą lub szukają pretekstu do bójki. Obecnie spotykamy skinheadów, którzy są patriotami i fanatykami Hitlera.. absurd? Właśnie, dlatego twierdzę, że ci, którzy na stadionach krzyczą rasistowskie hasła nie zawsze to nich się przypisują. Najczęściej robią to dla "beki". Czują frajdę gdy inny ze wstydu zapada się pod ziemię więc czemu nie wykorzystać okazji? Gardzę takimi ludźmi, tyle.


Wraz z wejściem do UE tworzymy magiczne hasło "promować multikulturyzm" Więc cała wina na pewno nie leży po naszej stronie.

Patrvczek napisał(a):

Obecnie spotykamy skinheadów, którzy są patriotami i fanatykami Hitlera.. absurd?

Co prawda nie interesuje się kto jest fanatykiem Hitlera, ale powoływanie się na niego przez jakąś tam grupę (w Polsce) jest ciekawe z tego względu że Hitler uważał a raczej nie uważał Słowian za ludzi lub ewentualnie rasę jednego z najniższych szczebli. Więc jeśli oni sami go wychwalają to chyba coś jest nie tak, co nie? Cool
Reply
Niby czemu wiara miałaby być podstawą? Podaj konkretne przykłady bo piszesz a nic z tego nie wynika.
Reply
Heart 
totalny of top ale mam lekki bul dupy
Earendur napisał(a):
Quote:jbl:
Odwal się od skinów, najporządniejsza grupa subkulturowa w Polsce.

No weź serio, taksamo brudne moczymordy jak typowe brudpunki tyle że czasem łyse i mają poglądy raz skrajnie lewackie raz skrajnie prawe zależy jak leży chyba. Poza tym jara ich chyba zaczepianie na ulicy byle kogo, szturchanie z barka odejście 20 metrów i darcie ryja że jestem pedziem Cool bo masz trochę dłuższe włosy niż na jeża/łyse albo ubierasz inaczej Wink GDZIE Ja nie ubrałem sie jako hipstersko bluza białą ze stormtrooperem zwykłe jeansy i buty czarne. Szkoda, że przy okazji to skończone tchórze lubiące zaczepiać 1 osobę gdy sami idą w 2/3 Wink niestety pech chciał że po alkoholu jestem mściwy i spotkałem w barze chama Smile nawet mi nie wytoczył sprawy za złamanie ręki Cool bo sam pobił jakiegoś 15 latka z trwałym uszkodzeniem(!) gdzie on ma może koło 25-30 lat Cool. Inna sprawa w moim mieście mieszka 5 Hiszpanów którzy obsługują turbiny wiatrowe(przy wiatrakach co prąd robią) mały łysolek(z bratem czołowi skini miasta) łaził spięty jak guma na gaciach, że mu się nie podoba, że oni tu są niech sobie u siebie pracują, co lepsze taki odważny, że pytał każdego czy mu nie pomoże ich pobić Wink po godzinie przyszedł jego brat a właściciel ich kulturalnie wyprosił i cały niecny plan bicia hiszpanów w fiu fiu. Prawdziwa plaga tego ścierwa(zaraz sprostuje) u mnie w mieście, bezzębne menele którym zachciało się być nacjonalistami. Wink
Punki z mojego miasta chociaż siedzą w więzieniach bo komuś kose zasadzili pod żebra to ich pozgarniali i zostały tylko małe brudy które brudne nie są i nie będą, bo ich znam i widzę co w głowie mają. Skejciki zajarają blanta, kopną w kosz, po marudzą na policje i pójdą do domu, a dresowieśniaki siedzą w klubach i biją się nawzajem tak więc tylko skini są jakąś patologią mojego miasta. A małe armie młodzieży wszechpolskiej, chodzą i wlepiają wlepki gdzie się da(nawet na auta, przez małych penisków muszę potem męczyć się z odlepieniem wlepy) bo jeszcze nie wyrośli, żeby zaczepiać młodszych od siebie Wink jestem nastawiony bardzo negatywnie ścierałem się ze skinami kilka razy, nigdy o poglądy zawsze o jakieś durne uprzedzenia z ich strony. Widzę stanowcze rozgraniczenie między skin a nacjonalista żeby nie było. Ten drugi to porządny chłop, znam świetnych ludzi mających takie poglądy. Chociażby grupę rekonstrukcyjną WSGO Warta do której chce wstąpić, ale skinami oni nie są w żadnym stopniu. Normalni ludzie. Wink Czasem boje się o kumpli którzy mieszkają gdzieś dalej niż ja, bo nie wiem czy jakiś skinosmrud nie wyskoczy mu za winkla.

Nie ma czegoś takiego jak "najporządniejsza grupa subkulturowa w Polsce" każda ma w sobie wady a skini i punki najwięcej Wink
odhejtuj jak chcesz obojętnie co napiszesz i tak raczej nie zmienisz mojego poglądu na tą sprawę, za dużo moje ręce i nogi widziały, żebym je zmienił.

Forma formą nie chce mi se redagować w szkole nie jestem Cool
Reply
Ja tam nie wiem co macie do kebabów, mi smakują. Kurczak na cienkim sos łagodny.
Reply
Najporządniejsi jeśli pod takim kątem patrzeć to są emo, bo nikomu nic nie robią... Najwyżej sobie. :<
Reply
A pod jakim kątem mam oceniać innego człowieka, wpierw oceniam go za jego czyny a nie za to co ma w głowie. Subkultura emo jest dziwna, nieszkodliwa społecznie, w ogóle nie jest społeczna, bo praktycznie w nim nie egzystuje, ewentualnie przemknie gdzieś bokiem, porządnością bym tego nie nazwał raczej nijakością. Wink
ja sie pytam co jest czynem społecznie korzystnym bo wlepianie wlepek gdzie popadnie i bicie ludzi "innych" jest czynem korzystnym społecznie tylko w ich oczach bo są przekonani że robią dobrze uświadamiając ludzi politycznie.


xD znowu offtop wgl połowa tego tematu nie jest na temat Wink
Reply
Jak będę miał neta to możemy na jakimś gg pogadać bo patrząc na twoje posty to od razu mi zalatujesz ateistą więc szybko na pewno się nie dogadamy.


I chyba wszyscy odbiegliśmy od tematu więc pora już wrócić. Tongue
Reply
Dla tych co schodzą na offtop i dyskutują na temat polityki i subkultur założyłem oddzielny temat.

Zapraszam - "Świat polityki, subkultur i stereotypów"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)