Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
#61
Smile 
Jak dla mnie sprawa jest prosta, oni są w naszym państwie więc oni mają się dostosować do zasad tu panujących, nie my! W filmiku na YT powiedzieli że albo dobrowolnie oddamy im władzę albo sami będą o nią walczyć. Moje zdanie jest takie, islam w Polsce jest jak chwast w ogródku, jeżeli go nie wyplenimy to zajmie cały ogródek i zepsuje resztę... W pewnej bodajże Norweskiej wiosce czy tam miasteczku, zamieszkało tylu muzułmanów że było ich więcej niż norwegów, i odwołali w tym miasteczku święta Bożego Narodzenia jako większość narodowa. Albo Francja, stawiają meczety, szerzą swą wiarę, ale nam tego zakazują, atakują białą rasę (nas). Więc wolałbym aby do naszego kraju nie wpuszczano wyznawców islamu bo zrobią nam tu bagno, będą się rządzić i odbiorą prawa. Ja osobiście mówię głośne NIE! dla islamu...
Reply
#62
Tolerancja tolerancją, ale to powoli robi się już nudne i straszne, jak w Londynie odcinają głowy maczetami albo krzyczą, że obrażamy ich religie. Trochę jak z Żydami, tylko zrobliśmy im państwo Izrael, a ci jeszcze chcą, więc w Islamie jeden kraj też nic nie da. Zamykanie granic panie i panowie, to może sami się tam powystrzelają.
Reply
#63
Ja tylko mogę cię zlinczować za rasistowskie podejście.

Polacy nie akceptują Muzułmanów u Siebie. <---> Anglicy nie akceptują nas na swoich ziemiach Wink
Reply
#64
Leming czy troll?

At+ apropos porównania, Anglicy akceptują szmatogłowych ich obywatelom na ulicach w biały dzień spadają głowy, bądź dalej 'poprawny'!
Reply
#65
To nie rasistowskie podejście tylko racjonalne. Nie wiem gdzie ty w jego wypowiedzi widzisz rasizm.
Reply
#66
Samo życie. Na obczyźnie chcemy być przyjmowani z otwartymi rękoma przez cudzoziemców, a sami z niechęcią przyjmujemy w swoje progi innych ludzi, trochę to głupie i ma podstawy rasistowskie.
Reply
#67
Tak tylko ci obcy w przeciweństwie do Polaków organizują bojówki napadające na mieszkańców Angli i powoli wyniszczają ich kulturę.
Reply
#68
Oj tak, bardzo mądre przyjmować plagę , która nachodzi Europę! To jest przecież takie rasistowskie, kiedy na ulicę Londynu wychodzi dwóch islamistów i obcina tasakiem głowę żołnierza Angielskiego. Powinniśmy ich przecież przyjąć z otwartymi rękoma, nie bądźmy rasistami! (To jest tylko przykład, jeśli chcesz się dowiedzieć o większej ilości "działań" muzułmanów polecam obejrzeć filmik z mojego pierwszego postu lub poczytać o tym w internecie.) Naprawdę myślisz, że nasi sąsiedzi z otwartymi rękoma przyjmują muzułmanów? Mogę się założyć, że 60-70% obywateli np. Anglii nie chciałoby tylu muzułmanów w ich ojczyźnie. Ale cóż oni mogą poradzić? Teraz jest już za późno, za dużo ich jest i tyle. Dlaczego Japonia absolutnie nie wyraża zgody na islam w ich kraju? Zastanów się nad tym. Tu nie chodzi o to, że muzułmanie są źli. Po prostu to jest niemożliwe , żeby po zaakceptowaniu islamu i muzułmanów nie wzrósł poziom terroryzmu. Taka po prostu jest ich religia. Może 90+% z nich jest OK, ale zawsze się znajdzie odsetek, który dla Allaha zrobi wszystko. Będzie zabijał, mordował, w imię Allaha!Więc im więcej ich będzie, tym samym, automatycznie, więcej terroru! Ale cóż, NIE BĄDŹMY RASISTAMI!

Do murzynów NIC NIE MAM. Właściwie, to ich uwielbiam. Są bardzo zabawni, mają bardzo "luźny" styl rozmowy. Sam znam paru czarnoskórych i zawsze byłem z nimi w dobrych relacjach. Azjatów również lubię. Są mega pracowici. Koreańczycy też. Byłem w Chinach i nigdy nie widziałem tak zgranego i pracowitego państwa. A muzułmanie? Same wojny, terroryzm, szariat, wielkie i absurdalne afery o przemoc na kobietach, niewidoczne twarze przez te stroje, ukamieniowywanie, World trace center i wiele, wiele innych. Polecam obejrzeć film pt." CHłopiec z latawcem", bardzo dobrze obrazuje życie muzułmanów.

Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie, czy warto przyjmować z otwartymi rękoma muzułmanów. Niech otwierają meczety, niech podłożą bomby w centrum warszawy dla przykładu! ALE O CO CHODZI, NIE BĄDŹMY RASISTAMI! Śmiało, przyjmijmy ich!
Reply
#69
Thumbs Up 
Był już taki temat. Niemniej jednak... nie przeszkadza mi on [to tylko tak do wiadomości].
Pan profesorek mi się podoba. Arogancki, może troszkę chamski, ale realista i widzi, co się dzieje wokół nas. Japonia ogólnie przyjmuje obcokrajowców z otwartymi ramionami, jest tolerancyjna, ale wie, kiedy ktoś chce żyć razem z nimi, a kiedy przeciwko nim. Ale nie zgodzę się, że wszyscy terroryści to muzułmanie, spora większość, owszem, ale na pewno nie wszyscy.
Reply
#70
Ten jak się rozpisał. ^^ Nie rozumiesz mnie do końca. Tak samo terrorystą może być katol z polski jak i Muzułmanin, i nie obrażaj ich religi, bo nie mordują w imie Allacha. : > Zamachy itp. w 90- ciu % są z powodu ,,okupacji'' przez Amerykę i Europę ich ojczyzny i wgl. No kurde nie zrozum mnie źle, ale staram się zrozumieć obie strony i być obiektywny. Z powodu dziesięciu procent pewnej rasy nie można skazywać pozostałego procentu na potępienie, rozumiesz? A takie zdanie jak ty masz to podstawa do nienawiści rasowej, która występowała np. u Hitlera. Smile Mogę się założyć, że trzecia wojna światowa będzie na tle religijnym.


dół:
niee, bo polacy mają w zanadrzu superhipermegawielkiochraniaczprzedbombami !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)