Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Umierały i cywilizacje które wierzyły w bogów. Generalnie podaj mi konkretny przykład takiej cywilizacji (tylko nie podawaj Zw. Radzieckiego).
Reply
Oprócz religii jest też rodzina i najbliżsi.. Czy jakbyś był ateistą i wróg zagrażał Twojej rodzinie nie bronił byś jej ? No właśnie tak samo jest i z Ojczyzną.
Reply
(2013-06-14, 19:43:47)Coxio Wrote: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K5FuE5Wcv7oTo nie muzułmanie tworzą problem tylko Polacy a kieruję to w stronę rasistów bo to oni prowokują. Wystarczy zobaczyć przykładowo "murzyna" i młodzież ma atrakcję i jedynie się śmieją za plecami a zapraszam do Austrii gdzie niebawem wyjeżdżam na stałe nie ważne czy Turcy, araby, azjaci, niemcy czy z innego rasy/kraju tam takich zadumanych w swoim nędznym kraju rasistów jak Polacy nie ma. Nie wiem czy warto będzie się bronić przed słowem iż Polska to nędzny kraj, piszę to bo porównać ją do właśnie Wiednia czy ogólnie Niemcy, Anglia, Francja, Włochy itp.. ok nie ważne. Wyobraźcie sobie jak do waszej szkoły przychodzi ojciec waszego kolegi który jest np. żydem, i od tego momentu już ma pojechane przez rówieśników. Dlatego coś mnie odpycha od tego kraju mimo że tu się urodziłem.
Reply
No już bez jaj. Korwin "krul" jest zwykłym idiotą i koniec kropka. Bardzo dobrze, że już nic go nie łączy z polskimi narodowcami, a pod koniec tej krótkiej pomyłki nie dałem mu głosu jako prowadzący część oficjalną jednego z mmarszów i się chłopak obraził i tyle go widzieli. On jest chory psyhicznie, nie wie co mówi, nie ma żadnego pomysłu na nic, a wy go popieracie. To co on reprezentuje jest jeszcze gorsze od socjalizmu. Bo kapitalizm jest okej, ale w pewnych dawkach. Ten facet natomiast prywatyzowałby nawet chodniki. Jest coś takiego jak majątek narodowy: lasy, rzeki, góry, morza, jeziora etc, co zawsze powinno być w rękach państwa, bo jest własnością narodu. Ale nie, Korwin nie może tego zrozumieć. Albo surowce strategiczne, na wypadek wojny, też powinny być w naszych rękach- np. metale, albo stocznie itp... Ale nie, Korwin krul uważa, że to socjalizm. Mogę tylko pocieszyć, że dawno dawno temu, kiedy miałem jeszcze z 16 lat, też wydawało mi się, ze jest super alternatywą i smutno mi było, że nie mogę jeszcze iść głosować. Dziś jestem nacjonalistą i na pana Janusza patrzę co najwyżej z niezrozumieniem, bo najczęściej z kompletną pogardą do jego poglądów (zaznaczam- poglądów, nie człowieka).

A druga uwaga jest taka, żebyś nie dyskutował z Arasiem, bo to jest pseudoznawca wszystkiego, który w rzeczywistości wyparłby się nazwiska, gdyby to miało mu pomóc w dyskusji. Zwykły krzykacz bez okrucha wiedzy, musiałem się męczyć z jego wypocinami na wątkach historycznych, Ty się pomęcz tutaj, musi być jakaś sprawiedliwość. Ale nie martw się, może wspaniałomyślnie postanowi Cię olać i bedziemy mieli spokój również tutaj Smile

Trochę pokrętna logika z tymi bogami, ale w zasadzie to jesteś na dobrej ścieżce. Z tym, że nie tylko o bogów chodzi, a ogólnie o pewne wartości, zwłaszcza takie jak honor, ojczyzna, duma, patriotyzm. W przypadku Polski oczywiście również jedyny prawdziwy Bóg, jasna sprawa. Ale nie można mówić że jak nie on, to nikt nie szedłby walczyć. Polskie dzieci (DZIECI od 4 lat w górę) ze Lwowa, tzw. Orlęta Lwowskie rzuciły się na szańce nie po to, żeby walczyć za Boga, ale żeby bronić ukochanego miasta i wschodu Polski przed dzikim najazdem barbarzyńców ukraińskich.

EDIT: poprawa zdania
Reply
6 lat chodziłem z muzułmaninem do klasy w podstawówce. Nie spotkałem się jeszcze z jakąkolwiek agresją skierowaną ze względu na jego kolor skóry czy wyznanie (Bo ma urodę Egipcjanina). Czasem tylko, jak przechodzi miastem to gdy idzie grupa skinheadów to coś powiedzą typu "czarny huas huas".

A tak po za tym.. Sami muzułmanie też są tolerancyjni. Czasami zależy to jednak od tego jaki rząd panuje w ich kraju. Bo np. w Bahrajnie Chrześcijanom nie zyje sie wcale tak zle.W Bahrajnie jest 400 kosciolow na 900 tys mieszkańców (90% islam). A u nas na 40 tysięcy jest ile meczetów? No właśnie.. Dodajmy także, że Bahrajn jest wielkości mazurskiego Smile
Reply
(2013-07-19, 06:16:54)Akatsuki Wrote:
(2013-06-14, 19:43:47)Coxio Wrote: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K5FuE5Wcv7oTo nie muzułmanie tworzą problem tylko Polacy a kieruję to w stronę rasistów bo to oni prowokują. Wystarczy zobaczyć przykładowo "murzyna" i młodzież ma atrakcję i jedynie się śmieją za plecami a zapraszam do Austrii gdzie niebawem wyjeżdżam na stałe nie ważne czy Turcy, araby, azjaci, niemcy czy z innego rasy/kraju tam takich zadumanych w swoim nędznym kraju rasistów jak Polacy nie ma. Nie wiem czy warto będzie się bronić przed słowem iż Polska to nędzny kraj, piszę to bo porównać ją do właśnie Wiednia czy ogólnie Niemcy, Anglia, Francja, Włochy itp.. ok nie ważne. Wyobraźcie sobie jak do waszej szkoły przychodzi ojciec waszego kolegi który jest np. żydem, i od tego momentu już ma pojechane przez rówieśników. Dlatego coś mnie odpycha od tego kraju mimo że tu się urodziłem.To nie muzułmanie tworzą problem tylko Polacy a kieruję to w stronę rasistów bo to oni prowokują. Wystarczy zobaczyć przykładowo "murzyna" i młodzież ma atrakcję i jedynie się śmieją za plecami a zapraszam do Austrii gdzie niebawem wyjeżdżam na stałe nie ważne czy Turcy, araby, azjaci, niemcy czy z innego rasy/kraju tam takich zadumanych w swoim nędznym kraju rasistów jak Polacy nie ma. Nie wiem czy warto będzie się bronić przed słowem iż Polska to nędzny kraj, piszę to bo porównać ją do właśnie Wiednia czy ogólnie Niemcy, Anglia, Francja, Włochy itp.. ok nie ważne. Wyobraźcie sobie jak do waszej szkoły przychodzi ojciec waszego kolegi który jest np. żydem, i od tego momentu już ma pojechane przez rówieśników. Dlatego coś mnie odpycha od tego kraju mimo że tu się urodziłem.

już znowu wyolbrzymiasz.. a niby w czym Wiedeń jest lepszy od Warszawy a Austriacy od Polaków? Takie same narody, jeden ma gorsze warunki polityczne i inny lepsze. U mnie w mieście chodzi do szkoły jedna czarnoskóra dziewczyna i nikt jej nie dyskryminuje, to samo np. czarnoskórzy gracze koszykówki Cool. Ja nie wiem gdzie Ty żyjesz że na każdym kroku są jakieś akty rasizmu. Polacy jako naród są bardzo tolerancyjni, wyjątkiem są nazi skiny i temu podobne
Reply
Odwal się od skinów, najporządniejsza grupa subkulturowa w Polsce.
Reply
Zależy jeszcze jacy... Jak nacjonalistyczni to tak, ale naziole/komuchy to nie.
Reply
Kpisz sobie ze mnie? Bardzo tolerancyjni a na każdym kroku słychać jakie to ustawki z Rosjanami itd. Ok skiny jak twierdzicie są rasistami a co z takimi typowymi dresami? Nie wierzę w to że gdyby ujrzeli pod swoim blokiem żyda, araba czy turka to zwracali by uwagi i ani jednego komentarza by nie powiedzieli na ten temat. Austria lepsza jest w tym jbc że gdybyś tam był to byś wiedział bo w Wiedniu jest mnóstwo osób z poza Niemiec i nikt nie zwraca na to uwagi a co dopiero gdyby miał się z tego śmiać.


BBC
Reply
Skrajny nacjonalizm nie jest lepszy od komunizmu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)