Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
dumy narodowej może?
Myślę, że okropnie źle sie wyraziłem. Nie wiem, może byłem śpiący. Mówię o tym, że ludobójstwo, nie ważne dla jakich ideałów, wciąż jest ludobójstwem i należy je potępiać. Mówię też o tym, że poniekąd sami sobie stworzyliśmy takie relacje z ukraińcami i o tym, że pod żadnym pozorem nie należy dopuścić do tego, by nacjonalizm zabijał ludzi, bo wtedy to już właściwie nie jest ideologia, tylko wymówka.
A jednak wciąż twierdzisz, że zabijanie w obronie ojczyzny jest całkowicie dopuszczalne. Zresztą, nigdzie nie mówiłem o zabijaniu w OBRONIE, a w jej imieniu.
Reply
Dlatego włożyłem ten wyraz w cudzysłowie.
Thomas Ward:
Nie jestem aż tak głupi by mówić o sobie patriota bo tak sobie uważam. Robię wystarczająco żeby się tak nazwać i mam taki zamiar w przyszłości.

I chodziło mi tylko o złe użycie słowa nacjonalista. Chuligani nic nie mają wspólnego z nacjonalizmem a gazetki to podchwytują
Reply
Tragizm polega na tym, że Polacy żyli z Ukraińcami w bardzo dobrych stosunkach. Wioski polsko-ukraińskie kwitły, mieszane małżeństwa też, szacunek był do siebie wielki. Mam rodzinę kresową, wiele znajomych stamtąd, opowiadali, że jak Polak gdzieś wychodził, to zostawiał klucze pod wycieraczką, jakby ukraiński sąsiad chciał wejść i np. pożyczyć mąkę. Nie zrobiliśmy im nic złego, ale wojna zmieniła ich w zwierzęta. To było chyba jakieś zbiorowe opętanie, nagle chore utopie "własnego, czystego państwa", powstawanie UPA i w ogóle cała sprawa z Banderą, to było gorsze, niż ludobójstwa serwowane przez Niemców.

Co to znaczy zabić w imieniu Ojczyzny? Dla mnie w imieniu Ojczyzny znaczy w jej obronie. Czyli np. ktoś atakuje ja się bronię, ale również to znaczy dbanie o jej imię i godność.
Reply
Video 
Odświeżając temat; Co każdy z was zrobiłby na miejscu gdyby JUŻ w Polsce pojawili się muzułmanie i zaczęli zakładać rodzinki, rozprzestrzeniać się etc etc. Jakie podjęli byście środki i działania?
Reply
Gdybanie na poziomie tego, co zrobilibyśmy, gdyby na nasze domy pospadały meteory. To niemozliwe.
Reply
I właśnie przez takie lekceważenie sprawy muzułmanie podbijają Europę.
Reply
Mało prawdopodobne, bo u nas nie da się siedzieć na bezrobociu cały życie i utrzymać z tego 5 małych bomb. Na razie mamy tylko muzułmanów, którzy chcą pracować. Dla nich opłaca się to bardziej niż praca u nich, gdzie wracając do domu z uczciwie zarobionymi pieniędzmi zmieniasz się w konfetti, bo komuś zachciało się skrócić czas czekania na hurysy. Angry
Reply
Killeras:
Rozumiem że zakładacie iż nie ma takiej możliwości, ale ja się pytam co by było gdyby. Zawsze trzeba zakładać najczarniejszy scenariusz a nie najpomyślniejszy bo można się ostro na tym przejechać.

A co do pracy to nie wydaje mi się. Oni ciągną na zasiłkach socjalnych na koszt państwa, przecież zasiłki np: w Niemczech są tak wysokie że proporcjonalnie nie opłaca się iść do pracy tylko doić z państwa pieniądze. Nawet jeśli jakiś muzułmanin idzie tu pracować dla zarobku to jest to może ~5%? Z wszystkich muzułmanów którzy mają jasny cel aby podbić Europę.
Reply
Czyli jesteś obywatelem Europy, a nie Polski? Tu czyli Polska, a jeśli dla ciebie tu to UE to jesteś oszukany i zmanipulowany przez media i naszych politykierów.
Reply
Polski w tej chwili nie ma, jest Eurostan który nosi nazwę: Polska. Poza tym jeśli Polska jest częścią Europy to wiadome jest że martwię się o nią całą. Nie wiem czy odpowiedziałem Ci na to co chciałeś ale sprecyzuj pytanie bo sam nie wiem o co ci chodzi z tym odnośnikiem że "Czyli jesteś obywatelem Europy, a nie Polski?" nigdzie przecież tak nie napisałem.


Atminus zgłoszony.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)