Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Oglądaj TVN dalej.
Pozdrawiam.
Reply
Nie oglądam w ogóle telewizji. Sam uczestniczę w wielu marszach patriotycznych. Przecież jestem w stanie rozróżnić dresa co jedynie wykrzykuje slogany od porządnego człowieka który dba o naród w wielu aspektach (praca, nastawienie do ludzi, kultura osobista)
Reply
Troszeczkę przeczysz sam sobie, ziomeczku. Najpierw mówisz, że obecni nacjonaliści to sami drechole, a później, że sam jesteś nacjonalistą, bo chodzisz na marsze etc.

Powiedz mi, skoro tak na nie chodzisz, to chyba widzisz, że praktycznie nie ma na nich dresów, czy innych pajaców. Owszem, krzyczą, skandują, ale co w tym złego? O to w tym chodzi, żeby się zjednoczyć, maszerować razem, jako jedność. Być jak jedna rodzina.
Reply
Gdzie ja powiedziałem że jestem nacjonalistą? Czy to że chodzę na marsze patriotyczne znaczy, że jestem nacjonalistą? Uważam się za patriotę, nie nacjonalistę.

Chodziło mi jedynie o to, że dzisiaj słowo nacjonalizm jest źle używane, zmienia mu się definicje. Nazywanie chuliganów nacjonalistami? Oni nie mają nic z nim wspólnego oprócz tego że umieją pomaszerować i pokrzyczeć.
Reply
poproszę o minusy
Reply
Tylko, że nie było narodu Ukraińskiego, który jest sztucznym tworem Rosjan i Austriaków...

Seldig:
To ty nazwałeś nacjonalistów chuliganami ze stadionów...

BlueMan:
Tylko, że ten młody coś tam zrobił niemcom i dlatego tak stoi... -.- Jest też podobne zdjęcie z wietnamu. Amerykanin stoi i przykłada płaczącemu wietniamcowi pistolet do głowy. Wygląda to jakby amerykanin mordował cywila nie? Tak, naprawdę to scena, gdzie złapali dowódcę oddziału, który od kilku miesięcy zabijał amerykańców i wykonują na nim wyrok.
Reply
Photo 
Islam to zło ;c. To oni chcą ubój rytualny?
Reply
A ja się uważam za kucyka Pony, ale jestem mimo wszystko człowiekiem. Uważanie się za coś, nie oznacza czegoś.
Reply
Tak. Nie rozumiem dlaczego to ktoś wetuje. Idiotyczne jest zabranianie praktyk religijnych. To tak jakby katolikom zabronić wytwarzania gromnic i wina mszalnego. o_O
Reply
Dzięki, psychologu, że wiesz, co myślę i czuję. Trochę to żałosne. Nie, w sumie to bardzo żałosne, powstrzymaj się na przyszłość z wywodami nt tego, co czuję i co robię.
asghan:
Zasadniczo to nikt nie uważa ich za gorszych ludzi. Nie podoba mi się to, że bronisz oprawców swoich własnych rodaków. Wg Twojego myślenia można wysnuć wniosek, że Polacy mogą nienawidzieć Anglików, bo traktują nas na wyspach jako gorszych ludzi i jak kiedyś wyrżniemy pół miliona wyspiarzy nabijając ich na tępe łopaty, to w sumie mieliśmy do tego prawo. No, fajne myślenie. Tylko gdzie Ty chcesz z takim dojść?
A co do wątku, że... Ech, dla każdego Polaka najważniejszym i najlepszym krajem powinna być Polska, bez względu na to, po której stronie stoi. Jeśli jesteś obywatelem swojego kraju, to kochaj go, broń go i oddaj za nią życie. Kiedyś już od małego uczyli rzeczy OCZYWISTYCH, pamiętasz wierszyk "Kto ty jesteś"? Ostatnie dwa wersy:
(2013-07-11, 21:14:55)BlueMan Wrote: Szukasz "zemsty" bo duchowo sobie nie potrafisz z tym poradzić, tak jak Niemcy którzy produkują "Nasze matki, nasi ojcowie"
nie wiem co jest gorsze, lewaki czy ludzie tacy jak ty którzy nie mogą się pogodzić z prawdą.

Ojczyzna jest warta śmierci nie jednego, a milionów ludzi. Zresztą tak właśnie było w naszym państwie- miliony oddanych istnień, żeby Polska mogła istnieć. Zamordowanie w obronie Ojczyzny jest całkowitym i zrozumianym gestem, jeśli ktoś mi zagraża, to się bronię i mam do tego święte prawo. Ale Ukraińcy niczego nie bronili, bo pragnę zauważyć, że Ukraina nigdy nie istniała! Jeśli śpisz na lekcjach historii, to może nie śpisz na lekcji geografii. Weź sobie jakąkolwiek mapę do '89 i poszukaj na niej Ukrainy, choćby kilometra kwadratowego. Ukraina nie istnieje, Ukraińcy to nie jest osobny naród, więc nie wiem, w obronie czego mieliby mordować Polaków na Wołyniu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)