Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
W mojej okolicy jakby budowali meczet, pierwszy bym stał na fundamentach i wieprzowiną ją obrzucał, żeby te brudasy się wynosiły. Szczerze mówiąc wole odłamy chrześcijaństwa takie jak jehowi niż cokolwiek związane z Islamem.
Reply
Jehowi są spoko, raz do mojego kolegi zadzwonili domofonem i pytali "Jak to jest mieszkać w bloku? Możemy pomóc uwolnić się od tego świata miasta, czy mogę odczytać fragment Biblii?". Cool
Moim zdaniem islam jest religią od fałszywego proroka pochodzącą. Według historii islamu, Mahomet uważał, że trzeba "ponowić i odnowić objawienie przekazane Żydom i Chrześcijanom przez Abrahama, Mojżesza i Jezusa". Twierdził, że dostał objawienia, kto wie, czy nie wmówił sobie tego?
Jeśli ktoś jest chrześcijaninem, to przytoczę pewne słowa... "Gdy Chrystus przyjdzie ponownie na dzień sądu. [...] Chrześcijanie będą wtedy prześladowani." Może prześladowani przez muzułmanów? Nie zdziwiłbym się. Oczywiście słowa nie muszą być prawdziwe, chrześcijanie natomiast mogą je za prawdziwe uważać.
Reply
Obcięli jedną głowę i już afera. Jak białas wbiega to szkoły i zabija 50 dziecków w ramach protestu przeciw islamowi to jest cacy tak? Nie chcę ci przypominać, ale nasza wiara miała taką samą sytuację te 800 lat temu, gdy była "w wieku" islamu. Też mieliśmy radykalizację: inkwizycję, krucjaty, palenie na stosach za mówienie o kulistości ziemi itp.

Matthiew:
Skąd wiesz, że nasi prorocy nie są fałszywi? Może to biedni ludzie z niezdiagnozowaną schizofrenią.
Reply
Nasz Mesjasz, podobnie jak i inne wydarzenia, jak np. dzień sądu były spisywane przez proroków przez wieki, podczas gdy Mahomet od tak sobie doznał objawienia. Nie mówię, że nie są fałszywi. Trudno się obecnie odnaleźć w wierze chrześcijańskiej, przez wiele błędów, jakie wyznawcy wyczyniali.
Co do stosów... Polska była państwem bez stosów. Smile Tym się możemy pochwalić. Mimo wszystko, to co wyczyniał Kościół, te zakony rycerskie z "misjami" było po prostu śmieszne.
Reply
Ja nie trolluję, ja albo stwierdzam fakty, albo dzielę się swoim zdaniem. W tym wypadku połączyłem jedno i drugie, a jak uważasz inaczej i masz ochotę mi to udowodnić, to próbuj Smile Ale ostrzegam, że wybronić się potrafię Smile

Co do GW to nie idzie o to, czy ja to czytam czy nie, tylko o to, że robi ona wodę z mózgu ludziom, którzy potem myślą o mnie tak a nie inaczej, oceniają tak a nie inaczej, stwarzają różne problemy etc, więc to, że ja używam tego szmatławca do rozpalania ognisk niczego nie zmienia.

Ja wcale nie mówię o dziwnych rzeczach. W wyniku IIwś zginęło 33.3% narodu polskiego, jeśli to dla Ciebie nie był holokaust to nie wiem, co nim jest.
Reply
No, ale czy ci prorocy byli wiarygodni? Właśnie o to chodzi, że nie da się tego sprawdzić, a ty i tak wierzysz. To samo robią muzułmanie, więc tak naprawdę niczym się nie różnimy. http://www.youtube.com/watch?v=6p0fiPNTuQI

AtMoenher Tak białas. Brzydzisz się naszego koloru skóry? .___.
Reply
Question 
Nie mówię, że byli wiarygodni, po prostu to co zapowiadali się sprawdziło po części, a Mahomet tylko zaprowadził na świecie walkę. Co do czego, ale religia chrześcijańska miała prowadzić do pokoju, łączyć ludzi, niestety przez "zagorzałych katolików", którzy za wszelką cenę chcieli udowodnić swoje racje, mamy opinię taką, a nie inną i jesteśmy porównywani do muzułmanów. I jest jeszcze coś. Jeden z papieży, wspaniały człowiek kiedyś zaprosił do siebie przedstawicieli różnych religii (pamiętam, że byli tam przedstawiciele prawosławia, jakiejś indiańskiej religii, judaizmu i wielu innych). Na spotkaniu papież publicznie ogłosił, że każdy człowiek ma prawo do własnego wyznania. Zrobił więcej, zaprosił ich do wspólnej modlitwy.
Zejdźmy już z chrześcijaństwa, chyba, że w celu porównań. Skupmy się na islamie.
Islam ma to do siebie, że jest bardzo absurdalną religią, często niemoralną.

"Polska jest krajem homogenicznym. Nie potrafi się zachować wobec obcych." Guzik prawda, obcy nic nam nie przeszkadzają, jeśli się nie panoszą. Czy ktoś ma coś przeciw Żydów mieszkających w Polsce? Czy ktoś się czepia innych religii? Nie, tylko islam wyrobił sobie taką opinię, sami są sobie winni.
Czy muzułmanie potrzebują kolejnego meczetu? Jak tak bardzo chcą mieć gdzie się modlić, to niech wracają do siebie, a nie u nas się osiedlają i jeszcze narzekają, że ich nie akceptujemy. Skoro chcą mieszkać w naszym kraju, to na naszych zasadach. Niech sobie nie myślą, że wejdą sobie do Polski i się będą panoszyć, gdy wzrośnie ich liczba.Mahomet uprawiał seks z 9-letnią dziewczynką. No, rzeczywiście był świetnym prorokiem...
Reply
Oglądnijcie całe. http://www.youtube.com/watch?v=pTmf7mgPA48

Fajny materiał.
Reply
Stoje pierwszy w kolejce po karabin.
Reply
Do połowy ten koleś mówi normalne rzeczy! Popatrz sobie na Jadwigę. W wieku 12 lat już była zamężna z Jagiełłą, a wcześniej już była komuś obiecana na żonę. Takie małżeństwa to była norma u królów i szlachty jeszcze parę wieków temu. Trzeba patrzeć na to, że kraje arabskie są zacofane. Najpierw kolonie, potem praktycznie przez cały czas nieustanne wojny(a to z USA, a to ZSRR). W ich religii nie było reformacji, a nie muszę przypominać co się u nas działo przed nią... Wystarczy wspomnieć kilku Papierzy: Aleksander VI("Bankiet Kasztanów", konserwatysta chędożył tylko kobiety), Juliusz III, ("znany był także ze swojego zainteresowania młodszymi od siebie mężczyznami. Słynął z uprawiania seksu z dziećmi."), kilku Stefanów, których intrygi i zmiany na stanowisku pogmatwały numerację ich imienia Big Grin, jaja z 3 papieżami naraz... itd.

"Jeden z papieży, wspaniały człowiek kiedyś zaprosił do siebie przedstawicieli różnych religii"
"Orly"? Pewnie zapomniałeś jak on ma na imię to takie straszne. Cry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)