Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
W Polsce powinny być takie warunki dla Polaków, by mogli żyć tutaj, nie w Anglii, tu zakładać rodziny, budować domu i mieć potem godną emeryturę. Dlaczego jesteśmy jedynym krajem, w którym tak nie jest? Bo nas okradają. Niech do władzy dojdą Polacy, to zadnych muslimów tu nie będzie. Nigdzie by nie było.
Reply
Przeczytałem pobieżnie część postów i widzę, że wiara w ŻydomasoTVNowski spisek jest żywa nawet na forach gier przeglądarkowych.
Całe szczęście, że takie poglądy dominują jedynie w internecie, stwarzając pozory wysokiego poparcia dla takich idei w społeczeństwie.

//Poruszał tutaj już ktoś kwestię polskich Tatarów zamieszkujących wschodnią część kraju od XIV-XVw.?
Reply
Poruszał, wszyscy są zgodni, że są wporzo. Bo są, gdy trzeba, walczą o tą ziemię i to jest najważniejsze.

A zamiast kpiś z "żydomasońskiego spisku" polecam po prostu otworzyć oczy. Brutalniejsze, ale prawda nigdy nie była zbyt łatwa.
Reply
Jeśli czytam posty o tym całym światowym spisku zawsze przypomina mi się testament polityczny A.Hitlera. (http://www.youtube.com/watch?v=LVxFRsERPc4)

No sorry, ale większość argumentów ludzi z "otwartymi oczami" brzmi równie wiarygodnie jak podania o latającym potworze Spaghetti. Zwykle kiedy proszę ludzi z którymi dyskutuję o bardziej niezależnie źródła od Bibuły i Nacjonalista.pl wypierają się zawsze czymś w stylu, że nigdzie indziej nie znajdę bardziej wolnych stron, ponieważ cała reszta jest kontrolowana przez... ŻYDÓW!
Reply
Zasadniczo jeśli chcesz porozmawiać ze mną na argumenty, to zapraszam na gg, żeby tu nie śmiecić. Chyba, że się obawiasz, iż nie dasz rady. Prawda jest taka, że światowe media są kontrolowane przez żydów i nie jest to żadną tajemnicą. Nie wiem co z bibułą, która jest śmieszna, ale nacjonalista.pl to całkiem rzetelny portal, mimo tego, że jest prowadzony przez NOPowców.
Reply
Nie widzę przeszkód, żebyśmy rozmawiali tutaj, w końcu po to został stworzony ten temat.

Wracając do kwestii żydowskiej... Jak sobie czasem czytam posty podobne do twoich to żałuję, że sam nie urodziłem się Żydem. Byłbym wtedy piękny, bogaty no i miał w swoich rękach prawie cały świat.

Nawet jeśli większość światowych mediów jest kontrolowana przez żydowskie koncerny... To co z tego? Skoro dana firma potrafi odnaleźć się na WOLNYM rynku i osiągnąć taki sukces to nic tylko gratulować jej sukcesu. Skąd ta niechęć do akurat tego narodu?
Reply
Bo żydów nie można traktować jak każdy inny naród. Każdy naród rozbity w przeszłości rozlazł się po okolicznych państwach i z czasem został wchłonięty, przyjmując kulturę, język i różne tradycje narodu, w którym zaczynał żyć. Oczywiście, kobiety i mężczyźni wchodzili w związki z ludźmi z innych narodów i czasem wszystko się zamazywało. Jasne, są, nawet w Polsce, kultury troszeczkę się różniące, np. Kaszubi, ale oni i mówią w języku zbliżonym do polskiego (zrezstą polski znają doskonale), przyjmują naszą tradycję i kulturę, którą szanują etc.

Natomiast z żydami było tak, że gdzie by na świecie nie byli, za nic nie chcieli się wmieszać. Tworzyli sobie getta, w których żyli i byli dumni z bycia odmieńcem. Oni wcale nie chcieli się asymilować, to nie było tak, że źli europejczycy ich nie rozumieli. Trzeba także zauważyć, że żydzi są bardzo religijni, a judaizm to najbardziej brutalna i rasistowska religia na świecie, przy nich szmatogłowi i cały ten Jihad to nic wielkiego. Dla żyda każdy nie-żyd, czyli goj to zwykłe bydło, które ma pracować na jego wielkość i chwałę, nie ma prawa do życia ani własności prywatnej etc. Dlatego też gdy żydzi przejmują władzę, zaczynają się pogromy i w ogóle zaczyna być źle. Żydzi chcą zniszczyć ten świat by łątwiej nim było panować, a jak łątwiej np. wpłynąć na psychikę dziecka, jak nie poprzez bajki? A kto trzyma całą TV w kieszeni? Żydzi.
Reply
Jako nacjonalista chyba powinieneś rozumieć to, że dany naród utożsamia się ze swoją kulturą i pochodzeniem, jest dumny ze swojej historii.

Judaizm to najbardziej rasistowska religia na świecie? Plz, skąd ten pomysł, przecież to właśnie z niego wyrosła religia Chrześcijańska, 10 przykazań objawionych w STARYM TESTAMENCIE było i jest bazą pod kodeks prawny w każdym cywilizowanym państwie europejskim.

Mówisz, że tam gdzie żydzi przejmują władzę zaczynają się pogromy i zaczyna być źle, o co ci chodzi? Może jeszcze powiesz, że to Izrael zaatakował Egipt, Jordanię, Syrię i Irak? Cool (vide Wojna Sześciodniowa). Rozwiń swoją myśl mówiąc "zaczyna ogólnie być źle"... To chyba normalne, że Izrael nie będzie obdarowywał kwiatami państwa, które próbowało wymazać je z mapy.

Ciekawią mnie twoje źródła "informacji", bo serio nie wiem skąd u ciebie takie poczucie zagrożenia ze strony żydów. Skąd wiedza o tym, że nie chcieli się zasymilować? Prosiłbym o jakieś rzetelne linki, ponieważ niepodpartymi żadnymi faktami argumentami może rzucać każdy.
Reply
Big Grin 
"10 przykazań [...] jest bazą pod kodeks prawny w każdym cywilizowanym państwie europejskim."
Pokaż mi notkę w którejś z konstytucji, że kodeks prawny jest bazowany na dekalogu. Pewnie, przecież gwałcić można, ale praca w niedzielę jest zakazana. Ręce opadają na wasze wymyślone "moralność pochodzi z religii".
http://i.imgur.com/WX5Zd9q.jpg - ciekawy jpg na ten temat.
Reply
Te nie myślisz czy tylko udajesz? Jeśli twoim zdaniem 10 przykazań mówi, że można gwałcić ale pracować w niedziele nie, to powinieneś nie udzielać się w tej dyskusji. Nie uważam się za katolika jestem po apostazji ale nie lubię jak ktoś mówi straszne głupoty. Poza tym tak w jakimś stopniu moralność pochodzi od religii, to właśnie od kultów czy wierzeń zaczęły się pierwsze prawa moralne. Fajnie mieć swoje zdanie ale niech będzie ono choć w jakimś stopniu inteligentne to, że nie potrafisz zinterpretować jakże banalnych 10 przykazań nie upoważnia Cię do gadania bzdur.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)