Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
(2013-06-14, 19:43:47)Coxio Wrote: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K5FuE5Wcv7o


Aha... Mam się wyemigrować, bo terroryzm? Idę kupować bilet... nie wiem gdzie... gdzieś.
Bo tak to zdanie zabrzmiało... Tak jakby trochę zbyt bardzo najechałeś na ten temat, bo jednak zapewniam, że nie każdy islamista jest terrorystą... tak samo jak nie każdy gej jest pedałem. Porównanie może z czapy, ale jednak oddaje charakter tego o co mi chodzi.
Reply
W zasadzie to...nie, bo on swoim mózgiem jest w stanie pojąć słowo holokaust, jak sie postara- na ciebie natomiast bym nie liczył, więc posłuchaj: holokaust, jakikolwiek, to po prostu celowa eksterminacja danej społecznośći, np. narodu, np. żydów. Więc jeśli mówimy o holokauście żydowskim w czasie IIwś to bierzemy pod uwagę tylko te zgony, które zaistniały w efekcie jakiegoś "ostatecznego rozwiązania". Więc nie można do nich doliczyć np. żydów walczących jako żołnierze, żydów, którzy weszli na minę, albo żydów wreszcie, którzy zmarli na tyfus. Cyklon B, póki był, póty był zbawieniem dla obozów, bo odwszawiał znakomicie baraki i ubrania (nawiasem mówiąc, służył TYLKO I WYŁACZNIE do tego). Ale bywały prrzerwy w dostawach, a tyfus nie czekał, tylko zarażał. I ginęli w takim samym stopniu żydzi, jak i Polacy, Rosjanie czy ludzie z innych narodowości. I nie, nie wliczamy ich do holokaustu, bo nikt ich celowo nie zabijał- mieli pracować, wykończyła ich choroba. Po prostu
Reply
Masowe zabijanie żydów podczas II wś miało miejsce i każdy kto gada inaczej przeczy prawdzie. Jednym ze świadków tego była moja babcia i dziadek (jej brat) którzy żyli w Wilnie i mówili mi o miejscu w którym właśnie Niemcy dokonywali egzekucji(żydów). Druga babcia - od strony Taty - która żyła koło Poznania i kiedy weszli Niemcy zabrali całą rodzinę żydowskich sąsiadów. Istnieje mnóstwo świadków historii, którzy mogą potwierdzić masowe zabójstwa.
Reply
Oh bro, pomyśl trochę. Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: zwykły żyd miał całkiem ciężko podczas IIwś, bo, mówiąc ogólnie, nie był zbyt lubiany. Ale żydzi byli nielubiani nie dlatego, że maja garbate nosy, sa obrzezani czy jakies inne bzdurne powody- oni sobie na niechęć pracowali od setek lat u każdego narodu. Oczywiście, to nie usprawiedliwia mordów, tak nie zachowują się cywilizowane narody, ale ciężko nazywać Niemców narodem cywilizowanym. Ok- zdarzały się tu i ówdzie jakieś spędy 100-200 przypadkowych semitów, których potem rozstrzelano. Ale na Boga, efekt tej ponurej imprezy wątpliwej radości to max kilkadziesiąt tysięcy żydów w skali całej wojny. A niech będzie nawet kilkaset tysięcy. Tylko jak się to ma np. do Polaków, którzy stracili 33% całej populacji? W tym całą inteligencję? No jak, pamiętamy o paru żydach, nie pamiętamy o swoich rodakach? Niemców zginęło ponad 20 mlnów- no okej, oni zaczęli wojnę, ale nie powiesz mi, że np. masakra w Dreźnie była potrzebna. Ciekawe, jaki byłby harmider, jakby zamiast niemców mieszkali tam żydzi... A co mają powiedzieć rosjanie? Naród zniewolony przez żydowską bolszewię, który swoje ofiary może liczyć niemal w setkach milionów?
Oh men, pamiętajmy wszystkie niewinne ofiary tej wojny, ale zachowując pewne proporcje. Pamiętajmy o żydach- ale w statystykach ofiar zajmują bardzo, bardzo odległe miejsce i muszą ustąpić co najmniej piętnastce innych narodów, i nie pchać się na cokoły... No, ale biznes holokaustu dobrze się trzyma, na strzelistym manhatanie przelicza się na euro nadpalone kości i grunt, że kasa się zgadza.

A, no i pamiętajmy jedno- zydzi do tej wojny dążyli, ją finansowali, i co ważne- wygrali ją. Więc to jest co najmniej zastanawiające.
Reply
Niepotrzebnie się wdałem w dyskusję z ludźmi, którzy mają żelazny światopogląd.
Reply
Quote:W tym momencie przez twój poziom powinienem zakończyć dyskusję


Mówisz o poziomie, a twój post jest tak chaotyczny i jakiś zdenerwowany jesteś, co podkreśla Twoje "koniec posta, bo sobie zafunduję knebla". Może rzeczywiście lepiej było zakończyć dyskusję w tamtym punkcie (lub w ogóle jej nie zaczynać) albo poczekać, póki ochłoniesz i przestaniesz (prawdopodobnie) z całej siły sfrustrowany nawalać w klawiaturę.
Reply
Kłótnie w temacie, w dodatku podczas rozmowy nie na temat, nie są chyba zbyt mile widziane, także apelowałbym o delikatne zejście z ataków na siebie nawzajem i co najwyżej wytykać coś, co nie podoba się w opinii drugiej osoby.

/Mówię także ogólnie, bo to jest trochę tu teraz nagminne z obu stron.
Reply
To nie był atak. Hmm, jakby to najlepiej ująć:
Reply
Tak na przyszłość- jeśli chcesz się kiedykolwiek czegoś dowiedzieć nt czasów minionych, niekoniecznie z XX wieku, to musisz się otworzyć na dyskusję i argumenty. Bo to, że milion ludzi mówi jedno nie oznacza, że tak musi być. Mieliśmy już w historii przypadki, że cały świat dałby się pokroić za jakieś stwierdzenie, które potem okazywało się bzdurne. To, że ludzie wierzą w holokaust nie jest żadnym argumentem, bo każdy "dowód" jest w stanie obalić dziecko z podstawówki mające kalkulator. Więc zamiast czytać moje posty z nastawieniem "jaki on głupi, o nie o nie o nie", to staraj się przeczytać je z uwagą i założyć na te 2-3 minuty, że mogę mieć rację. Ja zanim komuś z was odpiszę, najpierw staram się spojrzeć na dany problem waszymi oczami.

Jak już wyciągasz coś z kontekstu, to wyciągnij przynajmniej jedno zdanie, a nie 4 słowa. O tym, że nikt ich celowo nie zabijał pisałem w kontekście tyfusu. I tak było w rzeczywistości- Niemcy bardzo NIE chcieli tyfusu w obozach, stąd ta niemal mania czystości, regularne odwszawianie ubrań i baraków. Jakby im bylo wszystko jedno i cieszyli się z umierających żydów na tyfus, to nie robiliby nic w kierunku ratowania warunków bytowych na jak najlepsze. Niemcy CHCIELI mieć w miarę czysto i NIE mieć takich problemów, potwierdza to np. rozkaz Himmlera z bodaj '43 w którym NAKAZUJE ZMNIEJSZYĆ umieralność w obozach w trybie natychmiastowym i za wszelką cenę. Jakoś kiepsko trzyma się to oficjalnej teorii. No i wybacz, ale w kwestii obozów koncentracyjnych to naziści chyba byli mądrzejsi niz dzisiejsi historycy i można w tym wypadku uwierzyć hitlerowcom.

Magiczne 6mlnów się nie zgadza, a wy zamiast to rozważyć, to się bronicie przed prawdą jak wampir przed światłem. Obozy koncentracyjne nie były obozami do śmierci, to raz. Obozy koncentracyjne nie były dla żydów, to dwa. Myślicie, że Auschwitz wybudowano dla żydów? Skądże! Auschwitz stał już w '40, pierwszy transport z żydami poszedł dam dopiero w '42, i to dopiero chyba w kwietniu. Obozy były dla najbardziej znienawidzonego przez Hitlera ludu- Polaków i Slowian w ogóle. To dla nas były przygotowane wszystkie "atrakcje", nie dla zydów.
Reply
Czyli jeżeli w tej chwili zamknę Polaków w obozie pracy, bo ich nienawidzę i jawnie chcę ich pomordować (w sensie jawnie głoszę poglądy, i poczyniam inne działania w kierunku ich eksterminacji), i będę ich głodził, aż poumierają, to nie będą oni efektem holokaustu?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)