Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
W Oświęcimiu nie byli trzymani i gładzeni Żydzi. Głównie byli tam Polacy, bo ten obóz był przeznaczony dla nas. Żydzi byli kierowani głównie do Brzezinki. A jak każdy doskonale powinien wiedzieć, to w Auschwitz był największy % ofiar. Żydzi w Auschwitz jeśli byli, to byli na stanowisku, nie byli tam więźniami. Dopiero w '44 roku Brzezinka dostała nazwę Auschwitz II, przez co potem łatwo było im się podszywać.
Żydowska propaganda i nasza mentalność stworzyła mit, że głównie gładzeni w obozach byli Żydzi. Ale tak to jest, jak jedni krzyczą, a drudzy nic na ten temat nie mówią, a teraz rodziny Żydowskie mają ogromne odszkodowania, a nam zostawili ZSRR, które jeszcze nas dobiło.


Nath:
Nie rozwijam, po prostu dodałem adnotację Tongue W dyskusje się nie mam zamiaru bawić.
Reply
Dodam co do filmiku, odnosząc się do tych co popierają wolność i są liberalni wobec tego co się dzieje z Islamem w Europie:
ŻEBY BYŁ POKÓJ, OBIE STRONY MUSIAŁYBY TAK MYŚLEĆ, WASZE MYŚLENIE W TEN SPOSÓB TYLKO DA IM WYGRANĄ. Bo muzułmanie staną się liberalni na pewno nie w tym stuleciu.
I nie gadajcie głupot, że młodzi Arabowie odchodzą od Islamu, bo jakoś liczba jego wyznawców rośnie w niesamowitym tempie, a chrześcijaństwa maleje.

Nawet niemieckie władze przyznały publicznie, że do około 2050 roku Niemcy staną się muzułmańskie...
Reply
Piszą pierdoły, to się muzsę odnieść.

Co do filmiku- straciłem 7 minut życia, gdyz nie dowiedziałem się ani jednej informacji, o której bym wcześniej nie wiedział, ponadto stwierdzam, że filmik to zwykła propagandówka. Choćby dlatego, że używają przykładów Francji, Holandii czy Belgii- krajów straconych. Jeśli chcą być obiektywni, czemu nie napiszą dla równowagi o Polsce, Czechach czy Ukrainie, nawiasem mówiąc, krajach z środkowej Europy, nawet nie wschodniej (poza Ukrainą). Przecież z Warszawy do Brukseli 1122km, do Moskwy- 1122km. Filmik ma mi pokazać, że Francja umrze- o nie! To okropne! Chcesz znać moje zdanie? Do dziś ubolewam nad faktem, że Hitler tego kraju nie rozjechał czołgami, jak miał możliwość. Pytasz, co myślę? Czekam na władzę Islamu i Szariat, który pozbędzie się wielu problemów, jak np. homo. I nie martwię się o Polskę- nasza nacja jest najsilniejszą na świecie, my nigdy nie przegrywamy i przed szmatogłowymi się tez nie ugniemy. Zresztą, IIIwś za pasem, masoni widzą, co się dzieje, teraz tylko wybiją nuklearnie większość ludzkości i przestanie isnieć problem muzułmanów w Europie. I nie wierzcie w to, że Europa nie jest w stanie się odrodzić. Mogłoby zostać 2 ludzi na świecie i mogliby zasiedlić całą planetę. Trzeba tylko sprawić, żeby ludzie zamiast kupować nowy samochód woleli mieć dzieci. Po wojnie nie będzie dylematu z konsumpcyjnym stylem życia. Podsumowując filmik jednym słowem- nuda.
Reply
Swoją drogą, ciekawe że nagle zaczęto o tym głośno mówić od końcówki maja. o.O
Już nawet na lekcjach w szkole o tym dyskutujemy. Huh

Atup
Ta, wielu problemów. Bo rzeczywiście homoseksualizm to większy problem niż egzekucje za apostazję, pedofilia na porządku dziennym i całkowita dyskryminacja kobiet. Smile
Reply
Do apostazji mi daleko, więc się specjalnie egzekucją nie przejmuję, pedofilię w tym kraju promują te same osoby, które promują homo albo islamów, czyli lewactwo, a kobietą nie jestem- a o swoją potrafię zadbać, więc trochę mało mnie to obchodzi Big Grin
Reply
Ciekawe. Przeglądam sobie parę kanałów zagranicznych i są debaty na wielu o problemie Islamu. Może wreszcie Europa się powoli budzi w tym roku?
Reply
Dyskryminacja kobiet? Taa ciekawe w której sferze życia.
Reply
Dane z Czerwonego Krzyża są wręcz śmieszne, ponieważ Czerwony Krzyż pierwej dokładnie badał ciała itd., przedstawiciel organizacji musiał być przy każdym z ciał. Dolicz do tego jakieś kilka milionów ciał Żydów, przy których nie było przedstawiciela. i nie, nie zamierzam milczeć, nigdzie tak nie napisałem. Niestety domyślam się, że w moim przypadku zarzucasz mi głupotę - no cóż, trudno. jakkolwiek bym się starał opanować, krew mi się gotuje jak widzę skrajnie prawicową młodzież, która wierzy w te wszystkie brednie. Polska schodzi strasznie ku skrajnej prawicy, a szkoda, bo ugrupowania z centrum są najlepszą alternatywą.
Reply
No teraz to sobie żarty normalnie stroisz.
Doskonale widać, jak są traktowane muzułmanki w swoich krajach, nie podmiotowo lecz przedmiotowo. Myślę, że możemy dalej popisać, jeśli sięgniesz do źródeł i się dowiesz choć trochę. Wink
Wyznawanie wolności i równości wobec Islamu byłoby dobre, powtarzam, gdyby oni również to wyznawali wobec chrześcijaństwa. A nie wyznają i przez wiele wieków nie będą, więc liberalizm może tylko spowodować to, że sobie nas shołdują i tyle po rzymskim dziedzictwie.
Na szczęście Polski to jeszcze tak mocno nie dotyka, martwi mnie jednak,czego będą musiały doświadczyć nasze dzieci i wnuki...
Reply
Myślałem, że mówisz o kobietach w europie Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)