Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Dlaczego mamy tolerować mniejszość, która stanie się większością i nie będzie tolerować nas?

Normalne, że ludzie się dziwią na widok murzyna, bo oni nie są etnicznymi mieszkańcami europy.
Reply
W Anglii czegoś takiego nie ma? Wiesz jaką opinię mają Anglicy o Polakach? Zastanów się nad tym tematem a najlepiej poczytaj.
Reply
W Anglii głównie nie lubią Polaków na socjalach. W Niemczech miałem przyjemność pracować i bardzo byłem zakoczony. Niemcy mają nas za bardzo pracowity naród i praktycznie każdy pytał mnie "jakim cudem to Wy pracujecie u nas i czemu u Was jest tak źle, przecież jesteście strasznie pracowitym krajem". Do tego sam właściciel często wołał nas byśmy odpoczeli, bo nie dziwi się, jak możemy przez tyle godzin na takich obrotach pracować. Wydaje mi się, że tak samo jest w innych krajach. Cenią sobie w nas pracowitość, jednak jest grupa, która jedzie tylko po socjal i narozprabiać, przez to często mamy taką etykietę, a nie inną.
Reply
To zrobimy trochę spamu :3

Danieluss:
Polecam poczytać PROFESORA Jasiewicza, o którym zrobiło się głośno zwłaszcza po publikacji wywiadu dla Newsweeka, nt żydów i tego, że sami na ten holokaust pracowali i są sami sobie winni. Podkreślam, że to jego słowa, a mi zostaje się tylko pod tym podpisać. Już pomijając fakt, że oficjalna liczba zamordowanych żydów przesunęła się z 8mlnów w '45 do... 66 tysięcy w 2008 Smile No, prawdziwy holokaust! Pokaż mi kraj w Europie, w którym zginęło tyle samo albo mnie ludzi w wyniku działań wojennych.

No a tak w ogóle, to piszesz do mnie a cytujesz posty kogoś innego. W ten sposób za bardzo nie wiem, czy ustosunkowujesz się do mnie, czy do kogoś innego. Nie przechwalam się, nie chwalę, nie rządzę, po prostu mówię, jak jest.

Widzisz, co do tego Boga... Można mówić, że jest, można, że nie jest. No, ale jakby nie patrzeć, Matka Boża jest Twoją królową <3 Została ona wyniesiona na Królową Polski przez władzę ŚWIECKĄ i jest nią po dziś dzień, więc sugerowałbym więcej szacunku dla swojej królowej, nawet jeśli w nią nie wierzysz. A tak poza tym, to każdy chrześcijanin ma obowiązek misyjny, a że w Polsce można być chrześcijaninem, ja mam prawo świeckie i obowiązek kościelny nawracać i napominać ludzi Tongue

Co do bluźnierstw nt Polski... W zasadzie mógłbym coś napisać. Niemniej jednak, chyba i tak by to do Ciebie nie dotarło, więc po prostu pomodlę się wieczorem o dar rozumu dla Ciebie Smile Pax!
Reply
Najlepsze są poglądy ludzi, którzy myślą sami, nie sugerują się ani tajnymi portalami, ani publicznymi mediami ani jakimikolwiek źródłami (prócz dowiadywania się o samych wydarzeniach). Tu niestety takiej osoby nie ma, każdy swoje źródło uważa za słuszne, najbardziej pan Earendur. Dodgy

Atup
Bycie katolikiem nie upoważnia cię do narzucania poglądów. Big Grin
Reply
Chrześcijanin ma obowiązek misyjny, czyli ma za zadanie nawracać innych, tak mówi moja religia, a Ty nic z tym nie zrobisz, bo Polskie prawo się na to godzi Tongue

Gdyby jakiś portal był tajny,to bym o nim nie wiedział ^^ Korzystam z różnych dzieł, publikacji, dokumentów (w tym takich, które światła dziennego nie ujrzą), wspomnień wybitnych jednostek, więc o stronniczość mnie nie można posądzić.
Reply
Sad 
Skąd masz dostęp do dokumentów, do których nie ma dostępu?
Reply
Quote:Czemu u nas gdy idzie ulicą przedstawiciel czarnej, lub żółtej rasy ludzie wytykają go palcami?


Nie wiem gdzie ty mieszkasz bo u mnie nie ma takiego czegoś, codziennie widzę osoby o innym kolorze skóry i nikt ich nie wytyka palcami. Wink Przeciętni \ Polacy ogólnie są bardzo tolerancyjni, wyjątki to skinheadzi i inne tego typu osoby.
Reply
Patrząc na powyższa dyskusję zauważyłem jedno - wstyd mi za nas, Polaków, za naszą nietolerancję religijną, szowinizm, nacjonalizm i nienawiść do wszystkich. Tyle mam do powiedzenia.
---
Reply
Ja nie mam nic do WSZYSTKICH wyznawców Islamu, bo młode pokolenie oraz nawet starsi, tylko że to w Turcji przeważnie ci drudzy, są normalnymi ludźmi.
Mam za to dużo do samych założeń religii i tego odsetku muzułmanów, którzy są radykalni.
Wszechstronny liberalizm i tolerancja to brak poglądów i ślepe podążanie za mediami. Smile

AtEarendur
No tak, ale jeśli jasno napisałbym np. "Przestań mnie przekonywać, bo sobie nie życzę." to nie powinieneś jako katolik mi już wtedy niczego narzucać - "nie rób bliźniemu swemu tego czego byś sobie nie życzył samemu". Dodgy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)