Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Rusini (Rusnacy, Ruśniacy lub Rusowie, dawniej też Rusacy, Rosjanie od gr. Ρωσία = Ruś/Русь[1]) – termin odnoszący się do wschodniosłowiańskich narodów bądź grup etnicznych.

Rusini to i Ruskie z Rosji jak i Białorusini, Ukraińcy i Litwini.

Sobie to przeczytaj: http://www.kki.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/rusini.html Ja ogarnąłem tylko wstęp. :X

Ukraina to sztuczny twór powstały po Rosyjskiej i Austriackiej propagandzie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99stwo_o%C5%9Bwi%C4%99cimskie Według twojej teorii Oświęcim też może być państwem? Przecież w XIX wieku było tam niezależne państwo! Precz z lewackim zaborem Oświęcimia. Oświęcimianie nie gęśle swój język mają! Precz z Polską agresją na ziemiach Rzeczpospolitej Oświęcimskiej!
Reply
Ach, racja, tu się mogę jednak mylić. Big Grin
Killeras:
Ku chwale Republice Śląskiej, ta? Cool
Reply
No to polska jak zniknęła z mapy i była pod okupacją to co? Naród znikł? To tak jakbym mówił, że niemcy, rosjanie nie istnieli, bo to było NRD, ZSRR itp......................................................... p.s. noo to oświeciłeś mnie, że prawosławie to chrześcijaństwo, ale wiesz, że to odłam, który ma inne tradycje, nie uznaje naszego papieża i nie wiem czy to oni tak mają, że nie uznają Jezusa, czy kto, nie będę pisał, bo znowu wyrwę minusa, za kłamstwa.

Chavanin:
A widziałeś protesty w Egipcie? Jak obalili dyktatora?
A widziałeś wojny domowe w Iranie?
Wiesz, że możesz tam wyjsć na ulicę i wyrwać kulkę w łeb? To normalne? No u nas też możesz, ale ryzyko na to wynosi 1%, a tam wystarczy jedno krzywo spojrzenie.
Reply
rewolucja jest blisko
Reply
Lightbulb 
Quote:Co do Ukraińców, przechodząc na prawosławie, pozostali chrześcijanami

Quote:Jak wyżej. Protestantyzm/prawosławie to chrześcijanstwo.

A o czym pisałem wcześniej ? -.-

Lanserek:
Bractwo Muzułmańskie obaliło dyktatora, który był proamerykański.
Wojny domowe, wojnami domowmymi. Ajatollahowie cały czas tam rządzą.
Jeśli chodzi o tą kulkę w łeb, to bez przesady, byłem w różnych regionach, uważanych za niebezpieczne, ale jakoś strzelanin na oczy nie widziałem. Rozruchy może i były, ale trzymając dystans raczej nie grozi ci oberwanie kamieniem. W krajach islamskich masz tylko policję religijną, np. w Iranie przymus chodzenia w długich spodniach i tego się przestrzega, to nieprawda że wszędzie jest skrajnie niebezpiecznie.
Reply
Popatrz na pojęcia:
- Mniejszość etniczna,
- Mniejszość narodowa,

potem zacznij interpretować moje zdania, bo chyba coś nie tak u Ciebie z tym.

Chrześcijaństwo nie posiada odłamów. Katolicyzm posiada odłamy. Chrześcijaństwo łączy katolicyzm, prawosławie, protestantyzm itd.

Chavanin:
Jeśli nie doczytałem to wybacz, zatem tutaj moja pomyłka. Odnosiłem się do kolegi, a potem widziałem podobne zdania w Twoim tekście i na szybko edytowałem.

AtNilass,

Jakie 3? Może pierw się dowiedz, a potem wstawiaj głupie komentarze w posty. Do tego dochodzi chociażby Anglikanizm, Jechowi, więc już masz 5. I jest tego sporo.
Reply
No to chyba nie wiesz co się dzieje na bliskim wschodzie. Poczytaj o wojach domowych tam. Tongue


Hiob:
CZŁOWIEKU A CZYM JEST UKRAINA? WSIĄ?

Naucz się myśleć normalnie , bo widzę, że u Ciebie z tym kiepsko i musisz komuś narzucać swoje zdanie i rację.
Reply
Co mają na myśli ludzie piszący "każdy terrorysta to muzułmanin"? Bo brzmi bzdurnie ale nie chcę minusować bo może coś w tym jest czego nie dostrzegam. Ci z Kraju Basków to muzułmanie albo Irlandczycy albo Breivik? Czy mamy inną definicję terrorysty?
Reply
Hiob:
Wybaczam Big Grin

Lanserek:
Niebezpiecznie jest, ale w niektórych miejscach. Na pewno w Sharm-El-Szejk czy innym Dubaju jest bezpiecznie a w takiej Syrii przebywać teraz to brawura Big Grin

Viridiann:
Baskowie to już nieaktualne, wszak ETA działalność swą zawiesiła, zostawiając teraz skrzydło polityczne i demokratycznie dochodząc swoich praw.
Reply
Chyba masz pojęcie, że pisałem o czasach uni polskolitewskiej, zatem problem z czytaniem chyba występuje po Twojej stronie, bo koledzy także odnosili się do tego Smile Prześpij się, zrób herbatkę, a potem wróć jak się uspokoisz Heart Bo jeśli twierdzisz, że wtedy istniała Ukraina, to chyba innej historii Cię uczyli Sad

Viridiann:
Racja, jest to przypadek terrorysty nie będącego wyznania o którym mówimy. Tak medialne, a często zapominane, lecz nadal jestem zdania, że jedna osoba to potwierdzenie reguły.


PS. Co do Ukrainy. Kolega który skończył studia na kierunku historia potwierdził moje zdanie:

(2013-06-12, 20:20:20)Lanserek Wrote: No to chyba nie wiesz co się dzieje na bliskim wschodzie. Poczytaj o wojach domowych tam. Tongue


Hiob:
CZŁOWIEKU A CZYM JEST UKRAINA? WSIĄ?

Naucz się myśleć normalnie , bo widzę, że u Ciebie z tym kiepsko i musisz komuś narzucać swoje zdanie i rację.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)