Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Rainbow 
(2013-06-12, 18:30:23)Chavanin Wrote: Nienawiść jest rzeczą okropną i jak pisałem wcześniej winę za nią ponoszą telewizja i inne media. To dzięki szerzeniu przemocy i dzięki całej naszej zachodniej lewackiej kulturze mamy teraz strzelaniny i szaleńców, którzy stanowią zagrożenie innego typu niż ekspansja islamu, bo wynika ono z pobudek socjologicznych, nie religijno-kulturowych.
Nie każdy muzułmanin jest terrorystą ? Zgadza się. Ale każdy terrorysta jest muzułmaninem.
Jeśli chodzi o pokojowe misje. Nie wiem jak w innych krajach. Ale wiem że gdyby nie wojska międzynarodówki w Kosowie zaraz stałoby się coś strasznego i ludność albańska ruszałby na serbów.

Izrael to państwo powstałe bezprawnie z powodu ''rekompensaty''. W europie promują multikulturalizm, a u siebie mają skrajnie trudne warunki do dostania obywatelstwa.

http://www.nacjonalista.pl/2013/04/25/adolf-hitler-antyrasista-film/
Reply
A to wszystko dlatego, że UE wie zawsze wszystko lepiej. Rozumiem, tolerancja itd, nie zabraniam im emigrować do Europy. Ale za dużo im się pozwala i wykorzystują nas.

Wiesz zapewne z historii co to była Unia Polsko-Litewska. W tamtym okresie była to unia, w której rdzennych mieszkańców było niecałe 50%. Reszta to były mniejszości narodowe z każdego zakątka i jakoś się dało żyć, nikt nikogo nie prześladował itd. Dopiero odkąd wszyscy nagle w imię tolerancji zaczęli ich sprowadzać, to takie poglądy powstały. Za dużo socjali, za dużo praw i tak to się kończy. Osobiście jestem zwolennikiem Demokracji Bezpośredniej bez prawa socjalnego, bo inaczej cofamy się, zamiast iść do przodu.
Reply
Lightbulb 
Znam genezę powstania państwa Izrael, wiem również kto przed przyjazdem żydów z całej Europy tam mieszkał. Ortodoksyjni żydzi nawet nie uznają istnienia formalnego państwa Izrael. Mimo wszystko tereny Ziemi Świętej powinny być objęte specjalną, ponadnarodową ochroną. Pewnie gdyby nie obecny status tych terenów mielibyśmy figę z makiem a nie możliwości pielgrzymek do tego najważniejszego dla nas miejsca.

PS: Istny think-tank się nam z tego działu zrobił Big Grin
Reply
Ja tam czytałem, że właśnie Ukrańcy ( wtedy mówiono na nich Rusini nie mylić z Ruskami Cool) zbuntowali się, bo nie czuli się dobrze będąc chrześcijanami i przeszli na prawosławie odłamując się od Polski. To była połowa Ukrainy którą mieliśmy, bo w końcu z czegoś tą Polskę rozbierali podczas wojny. Zmierzam do tego, że nie da się nikomu narzucić wierzeń, poglądów, bo człowiek jest wolną jednostką.


Btw.
"nie każdy muzłumanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzłumanem"No to kim jest Amerykanin, który zabije Muzułmana? Bohaterem? Albo jak ktoś innej narodowości podłoży bombę? Bo 100 % zamachów, czy ataków terrorystycznych nie pochodzi od Muzułmanów, jakiś mały odsetek też od innych kultur. Poza tym, gdyby mieli zorganizowane państwo nie byłoby takich wybryków, a ich rząd nie umie sobie z nimi poradzić. Kurde, o jakim ja rządzie mówię, jak oni chyba go nie mają. (?)
Reply
Widzieliście kiedyś wywiady z ,,muzułmanami'', tymi złymi i ohydnymi stworzeniami (po poście autora mam wrażenie, że ma o nich takie zdanie)? Nie? A może tak? Wspomnę o takim całkiem teraźniejszym, w którym wypowiadało się kilku mieszkańców Afryki będących muzułmanami (z tego co pamiętam, parę miesięcy temu, gdy Francja pchała dupsko z wojskiem w nieznane). Wszyscy wypowiadali się negatywnie o Al-Kaid'zie. Nie chcieli żadnych wojen. Po prostu jacyś ludzie. Jacyś ludzie. To wam będzie przeszkadzało w Wa-wie, że obok was przejdzie jakiś koleś z turbanem? Kolejne pytanie: POWIEDZ MI KUR... DE KTOŚ, GDZIE I KIEDY MIELIŚMY W POLSCE ZAMACH?????? Wiek temu? A pod sejm coś niby ABW przechwyciło... Ja sam bym z chęcią i to jaką trotylu nawtykał, parę jakiś kaczek, kaczorów donaldów (tych z bajek) i całego syfu, który tylko w naszym państwie kradnie poleciało. Pewnie jakiś frustrata z naszej kochanej Polski dostał choroby zwanej kur... nerwicą to jest, czemu się nie dziwię. Do autora tematu, jeżeli boisz się terroryzmu to polecam ci obejrzeć filmy, na których jest pełno dowodów, że 2001 jest jednym wielkim picem na wodę. Tytułów nie pamiętam, ale jak chcesz mogę spróbować odszukać jakie to były.
Reply
Nie mają zorganizowanego państwa ? To czym jest Iran, Arabia Saudyjska, Pakistan, Algieria, Egipt, Jemen, Pakistan etc.
Co do Ukraińców, przechodząc na prawosławie, pozostali chrześcijanami Smile


Danieluss
Choćby Farenheit 9/11
Reply
Tyle że o ile z naszej strony to ataki na nich to wyłącznie góra, armie i rozkazy władz, o tyle ZWYKLI muzułmanie, nie nikt z góry, czyli po prostu prości wyznawcy Islamu, powodują zamachy i zabijają niewinnych ludzi.
Nie powinno się wszystkiego tolerować, uwierz mi. Postęp często prowadzi do zguby, bo człowiek swojej natury nie zmieni i nie każdemu warto ufać. Smile

Póki do głosu dochodzi to starsze pokolenie muzułmanów, to będę miał do nich dużo i w żyiu im nie zaufam. Młode pokolenie to już inna sprawa, są w myśli ducha podobnego do naszej, więc bądźmy dobrej myśli. Dodgy
Reply
Ukraina powstała w XX wieku, zatem jak mogli wtedy istnieć? Nie byli mniejszością narodową, bo nie posiadali nigdy państwa. Prawosławie/protestantyzm to chrześcijanie, coś Wam się myli.

Chavanin:
Jak wyżej. Protestantyzm/prawosławie to chrześcijanstwo.
Reply
Nie zgadzam się z Lanserkiem, ale teraz ty gafę popełniłeś. Tongue
Ukraina istniała jako niepodległe państwo, jako Ruś Kijowska. Dawniej przecież nazywano Ukraińców Rusinami, więc tutaj się pomyliłeś, bo mieli i państwo i narodowość.
Reply
Jeśli tak, to czemu nawet w starym podręczniku zaznaczonych jako mniejszość etniczną, a nie narodową Sad Zawsze mi się wydawało, że Ruś Kijowska powstała przez rozbicie dzielnicowe Rusi. Zatem byli to rodowici Rosjanie. Mieszłałem przez pół roku z kolesiem z Ukrainy w jednym pokoju w akademiku. Twierdził, że jego korzenie, jak i jego "braci" są w 100% polsko-rosyjskie. Wszyscy tam mają taką mentalność, przynajmniej on tak twierdzi.
Dobra, zatem muszę teraz do google wpaść poszukać informacji Smile Albo i nie, wolę dopytać historyka, więc jeśli się mylę, bądź nie, to napiszę za dłuższą chwilę Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)