Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Dzisiejsi ludzie w naszym wieku są zupełnie inni (nie wszyscy) niż starsze pokolenie. Wejdź sobie na TeamSpeaka3 z hostingiem w np Iraku i pogadaj z nimi. To są normalni ludzie, dogadasz się z nimi i wcale nie zechcą Cię wysadzić, bo mieszkasz w Europie co nie zmienia faktu, że Islam w Europie jest tak potrzebny jak Unia Europejska Exclamation


BTW

Większość ludzi Hitlera ocenia radykalnie negatywnie, a mniej więcej pół na pół społeczeństwa podoba/nie podoba się ten napływ wyznawców Islamu. Patrząc na to z perspetywy czasu jest to śmieszne. Dlaczego? Ano dlatego, że ludzie będący zażartymi przeciwnikami Islamu w Europie, a będący Katolikami zachowują się nie inaczej niż w swojej pan Adolf Big Grin Ano Żydów było kilkanastokrotnie więcej niż teraz jest wyznawców Islamu i innych niekatolików i nie ateistów.
Perspektywa Islamskiej władzy w Polsce przyprawia o mdłości? Co miał myśleć zakompleksiony chłopiec, który dostał się do władzy i walczył na wojnie za ojczyznę gdy Żydzi wygodnie sobie rządzili częścią jego kraju. Ano zachowanie a zachowanie teraz jak ktoś to czyta to myśli aaaaaa pierniczy tam nie wie jak jest. Ale porównajcie sobie te 2 tak bardzo podobne i bliskie szczególnie nam - Polakom sytuacje Smile
Reply
Muzułmanin, który nie przestrzega wszystkich zasad uznaje się za heretyka i zgładza. Nie wierzysz, wpisz w google i poczytaj.

Mięso można jeść w piątki. To po prostu tradycja, że nie wypada. Pismo i nauki wyraźnie mówią, że nie je się w Wielki Piątek i jeszcze jakiś tam dzień/okres w roku. Dokładnie nie pamiętam.

Nie mówię, że każdy muzułmanin jest zły. Są dobrzy i miałem okazję rozmawiać z turkiem, który potępia całą tą islamizację. Jednak każdy terrorysta jest muzułmaninem. Osobiście nie popieram działań USA, ale ktoś musi ich pilnować, a po Chinach jest to najlepsza opcja.

Nath:
Imprezować też można. Po prostu tradycja nakazuje/zakazuje w tym przypadku, nie kościół.
Reply
Nie porównujmy tego, a tamtego. Żydzi nie odcinali głów niemieckim żołnierzom na ulicach i nie dokonywali zamachów terrorystycznych. Inny rodzaj zagrożenia i inna podstawa moralna.
Reply
Wierzymy w Boga, który objawił się Izraelowi. To się zgadza. Ale w tym koniec podobieństw między trzema wielkimi religiami. Jednak religie nie są równe.
(2013-06-12, 16:19:28)Lanserek Wrote: Co ma mózg do wiary? I znam dobrze temat, tylko większość ludzi źle interpretuje Koran.

Hiob:
Nooo, a my wbijamy im do kraju i jesteśmy u nich gośćmi, a nie dostosujemy się do ich zasad . 0 empatii.

Jeśli mówisz że ludzie w naszym kraju są zacofanymi burakami, to tylko świadczy o Tobie, że takimi epitetami obracasz. Wyrzucasz innym generalizowanie i ogólnikowe myślenie a sam pierwszym zdaniem przejawiasz zachowanie, które potem piętnujesz. Właśnie wśród hiperpoprawnych politycznie ludzi dostrzegam buractwo, jak już musiałeś użyć tego sformułowania.
Poza tym Stany łącznie z NATO nie są na tych misjach przez przypadek i nie będą stać bezczynnie, gdy ktoś w ich kraju urządza zamachy i głosi zniszczenie Izraela.


Hiob:
Co do spożywania pokarmów tego typu w piątek, to jest post nakazany, wynikający oczywiście z polskiej tradycji.
Jednakże zalecane wśród katolików na całym świecie jest jakieś piątkowe wyrzeczenie. Episkopaty poszczególnych krajów wybierają sobie czy ma to być post, modlitwa czy jałmużna. Spowodowane jest to upamiętnieniem i uszanowaniem dnia w którym Jezus umarł dla Naszego zbawienia.
PS: ten ,,drugi dzień" jeśli chodzi o post ścisły to popielec
Reply
Częściowo cię popieram, bo skrajne lewactwo i przyzwalanie na wszystko co się zmienia nie powoduje niczego dobrego, ale...
Misje to pic na wodę, fotomontaż. Światowy żandarm chce tylko się wzbogacić i umocnić swoją pozycję oraz dać ludziom pozór że z czymś złym walczy. Dodgy
Reply
Co do światowego żandarma i wielkiego sojusznika Polski zarazem (do którego na przylot polakom jako jedynej nacji w UE wespół z rumunami i bułgarami, żąda się wizy i urządza ,,konkursy") nie mam też najlepszego zdania, ale mimo wszystko wobec innych krajów zachowują się fair (vide: Filipiny lub Puerto Rico) i nie chcą robić z nich swoich kolonii. Uważam US za najuczciwszego sojusznika, porównując relacje z UE, bądź Rosją. Czy chce się wzbogacić ? Każdy kraj realizuje swoje interesy. US chcą być, są i starają się utrzymać globalnym numerem jeden, nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli chodzi o fakt walki z czymś złym, faktycznie mam wrażenie że rywalizując z Chinami i Rosją, oraz angażując się w bliskowschodnie konflikty, stany zjednoczone to spełniają.
Reply
AtAll: Nie mówię zaraz, że wszyscy polacy to buracy, czy jak tam ich określiłem, bo nie skreślam od razu wszystkich, tylko mówię, że w porównaniu do takiej Anglii Polska nie jest bardzo tolerancyjnym krajem i większość osób kieruje się tutaj stereotypami, medialną papką i innymi rzeczami, które narzucają ci ograniczenie umysłowe. Głupi naród, to słaby naród. Każdy z wypowiadających się tu ma trochę racji i w niektórych rzeczach się zgadzamy,a ja nie boję się używać dosadnych określeń i wolę z kimś podzielić się opinią, niż kogoś minusować, hejtować i obrażać. Smile Tak czy siak, katolik ( którym jestem,bardzo długo byłem ministrantem, ale odwróciłem się od praktyk, bo przestałem wierzyć w pozycje kościoła, ale to moja osobista sprawa) też ci powie, że jego jedyną podstawą wiary nie jest Biblia. A co do Terrorystów, to nie wszyscy muzułmanie nimi są. Dlaczego gdy we Francji czy w Angli typek wpadnie ci do szkoły, zabije dziesięć osób, nie nazwiemy go terrorystą? Bo nie jest muzułmaninem? No właśnie. Tak czy siak większość religii monoteistycznych jest do siebie podobna i chodzi w nich o czynienie dobra bliźnim i o rozmowę z Bogiem. A jak już wcześniej wspominałem możliwe, że gdyby ktoś okupował moje państwo to walczyłbym o moją ojczyznę ZABIJAJĄC. Wojna w Afganistanie dla mnie jest legalną, akceptowaną wojną w której giną ludzie, a propagandowa władza mydli nam oczy wmawiając, że to pokojowa misja. Pamiętajcie , że agresja lepiej się sprzedaje, a w czasach rosnącej nienawiści na tle religijnym możliwe, że III wojna światowa będzie islam vs reszta świata.
Reply
Według mnie to "nie każdy muzłumanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzłumanem"
Reply
,,A co do Terrorystów, to nie wszyscy muzułmanie nimi są. Dlaczego gdy we Francji czy w Angli typek wpadnie ci do szkoły, zabije dziesięć osób, nie nazwiemy go terrorystą? Bo nie jest muzułmaninem? No właśnie.''

p.s. ooo zaczęły lecieć dla mnie minusy, bo mam odmienne zdanie hehehe
Reply
Nienawiść jest rzeczą okropną i jak pisałem wcześniej winę za nią ponoszą telewizja i inne media. To dzięki szerzeniu przemocy i dzięki całej naszej zachodniej lewackiej kulturze mamy teraz strzelaniny i szaleńców, którzy stanowią zagrożenie innego typu niż ekspansja islamu, bo wynika ono z pobudek socjologicznych, nie religijno-kulturowych.
Nie każdy muzułmanin jest terrorystą ? Zgadza się. Ale każdy terrorysta jest muzułmaninem.
Jeśli chodzi o pokojowe misje. Nie wiem jak w innych krajach. Ale wiem że gdyby nie wojska międzynarodówki w Kosowie zaraz stałoby się coś strasznego i ludność albańska ruszałby na serbów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)