Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Według naszej religii tak jest, ale nie wiemy co jest napisane w Koranie. Może Allach nakazuje tepic inne religie, aby Islam dominował nad światem?
Reply
Islam jest religią pokoju, koran nie nakazuje tępić innych religii ani prowadzić wojen. Islamscy terroryści prowadzą tylko "święte wojny", czytaj "w imieniu jedynego prawdziwego Boga", a wynika to ze złej interpretacji ksiąg świętych.

Atmały błąd
Reply
Będziemy emigrować na... wschód jak tak dalej pójdzie. Na szczęście nasz kraj jest na tyle "zacofany", że zarówno starsi ludzie, jak i młodzi nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. A przez wszystkich potępiani "kibole" znając życie jako pierwsi zadziałają w razie zagrożenia.
Reply
Już od wieków wiadomo, że Polska jest przedmurzem chrześcijaństwa. Zawsze brniliśmy Europy, tylko że od wschodu. Teraz zaś będziemy bronić Europy przed zagrożeniem... od zachodu. Jak nie wpuściliśmy islamu od wschodu, tak nie wpuścimy teraz Islamu i szalonego lucyferiańskiego lewactwa i masonerii od zachodu. Zawsze byliśmy krajem mesjańskim.
rowan:
Nie, Koran mówi wprost, że należy tępić innowierców. Nie ma co szukać usprawiedliwień
Reply
Video 
Katechizm to nie Pismo Święte. Poza tym wojna sprawiedliwa, to nie zabijanie osób niewierzących. Nie zabrania to też nie znaczy że nakazuje. A powiedz mi czy osoba skazana na śmierć za ochrzczenie się w Arabii Saudyjskiej jest tak samo winna jak seryjny morderca skazany na śmierć w Stanach.
Więc co ma piernik do wiatraka ?

Ładnie piszesz, ale zagrożenie mamy też ze wschodu, ze strony zawsze imperialnej Rosji. Działacze Ruchu Narodowego zdają się często o tym fakcie zapominać. Zapominać że zaborca, podczas IIWŚ nie był jeden, a było ich czterech, w tym nasz kochany przyjaciel ze wschodu. Zgadza się że Europa jest przeżarta lewackim duchem, w przypadku konfliktu nie będzie umierać za Gdańsk. Jedyną nadzieją jest to że jesteśmy w strukturach natowskich jako sojusznik, jak to mówisz - USraela
Vixer:
Jest tam nawoływanie do podjęcia świętej wojny. Święte Księgi mają to do siebie że każdy może je interpretować na swój sposób, a pojęcie dżihadu w tej księdze odnosi się właśnie do bezpośredniej, fizycznej wojny, nie wojny o umysł, ale wprost, o wybicie np. żydów.
Reply
Jak widzę, że ludzie w naszym kraju są takimi zacofanymi burakami, to chciałbym, żeby taki terrorysta im to wynagrodził.

---------------------------------------------------

Nikt nie karze wyznawcą Islamu nikogo zabijać. Ameryka i NATO okupują ich kraj to się mszczą, mi gdyby Niemcy wbili do kraju, zaczęli kierować rządem, wojskiem, gospodarką też bym ich znienawidził. Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, nie każdy dres to ćpun, a nie każdy dobrze ubrany facet to np. gej. Hejtujecie ich z zza monitora, pokazujecie jacy jesteście fajni, a jutro polecicie do księdza na tacę. Ziomek ma odmienne zdanie pisze, że Islam jest religią pokoju, BO JEST, i już minusa mu dajecie. Wszyscy wierzymy w jednego Boga, pod różnymi nazwami, czy to jest Jahwe, Allah, Jah czy jakbyśmy go nie nazwali. Pozdro dla kumatych.
Reply
Nie każdy wyznawca islamu to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin. Zapominasz o pewnym fakcie. To oni są gośćmi w Europie, a nie na odwrót. To oni mają się dostosować do naszej kultury, nie my do ich. No ale co ja poradzę, skoro nasze media propagują lewactwo i to się tu udziela Smile
Reply
(2013-05-23, 20:19:48)Hawai Wrote: Muzułmanie najczęściej są terrorystami ale nie chodzi im o jakiś chaos ale o wyrównanie rachunków , najwięcej muzułmaninów zostało zabitych bez żadnej przyczyny.Post z pierwszej strony.
Więc wolisz mieć kosę w żebrach lub np. Bombę w piwnicy niż mieć ubrudzoną ścianę? Super. Wink Taki "pseudo dres" przeciwstawi się naszemu systemowi. Gdybyś słuchał rapu "Słonia" to zmieniłbyś swoje zdanie.
Reply
Smile 
Mi za to szkoda, że wypowiadasz się, nie znając wcale tematu.
Dowiedz się więcej co pisze w Koranie i na czym polega szariat, a potem się wypowiadaj. Lewactwo nigdy do niczego dobrego nie prowadziło.
Nie jestem za religiami, tylko filozofią, ale póki są, to mając mózg wiadomo że jestem po stronie chrześcijaństwa, a nie Żydów czy Islamu.
Reply
Co ma mózg do wiary? I znam dobrze temat, tylko większość ludzi źle interpretuje Koran.

Hiob:
Nooo, a my wbijamy im do kraju i jesteśmy u nich gośćmi, a nie dostosujemy się do ich zasad . 0 empatii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)