Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Belgia chrześcijańskim krajem? o_O Polska tak, Hiszpania tak, ale nie Belgia!


"Muzułmanie są bardzo modlitewni", "tolerancja była na wysokim poziomie" Szkoda słów...
Reply
Polskę zalewa islam? Huh Bez przesady.
W Polsce mieszka (według różnych szacunków) od 15-25 tys. muzułmanów.
Największe skupisko muzułmanów to Białystok. Mieszka tam blisko 2 tys. Polskich wyznawców Allaha.
Reply
Akurat to, czy Polskę zalewa czy nie, Islam, to jest kwestia statystyk, nie Twojego zdania. To tak, jakby za 10 lat w Polsce rodziłoby się 50% mniej dzieci i bym powiedział, że Polska obumiera, a ktoś inny może co najwyżej się ze mną nie zgodzić, ale w tym wypadku on wygaduje brednie, bo tak jest i wyraźnie to widać. A jeśli chodzi o sam temat, czy Polska jest zalewana przez muzułmanów, nie ustosunkuje się do tego.
Reply
Hiszpania była chrześcijańska dopóki, dopóty władzę dzierżył gorliwy katolik i człowiek Maryi- generał Francisco Franco, jeden ze świętych ludzi, niech mu ziemia lekką będzie. Niestety po jego śmierci w Hiszpanii zaczęła zwyciężać brutalna rewolucja, ta sama, z którą przez całe swoje życie walczył.
Nath:
O tak, bro. Religia jest zła i należy z nią walczyć, bo niesie nieszczęście, płacz, hamuje rozwój ludzkości, bla bla bla bla bla. Widzisz, będziesz miał ze mną problem, bom nie w ciemię bity i historię znam. Już przed Tobą były miliony takich, co to się pozbywali chrześcijaństwa i muszę Cię zmartwić, ale nikt już ich nie pamięta, a chrześcijaństwo jak stało, tak niedraśnięte stoi dalej. Co więc powiesz na malutką lekcję historii? Twoi mentalni koledzy z ZSRR byli niestety gorliwsi od Ciebie i, rozumiesz, postanowili w dosyć niewysublimowany sposób wytłumaczyć to reszcie społeczeństwa. Pomysłowość chłopaków nie znała granic- kamieniowanie, wbijanie na pal, palenie, zakopywanie żywcem, rozczłonkowywanie i solenie ran, wybiajnie ludzkimi łbami przerębli na jeziorach, a kobiety przed tymi wszystkimi luksusami mogły odprężyć się będąc gwałcone przez jakichś 15 „myślących racjonalnie” chłopów. Cóż. O nich nikt nie pamięta, a Kościół stoi dalej. Tak odkładając ironię na bok... Kościół jest niezniszczalny. Naprawdę myślisz, że komukolwiek uda zniszczyś się źródło dobra, jakim jest chrześcijański (notabene jedyny prawdziwy) Bóg? Mój drogi, wielu próbowało. Rewolucja francuska (lewactwo), ZSRR (lewactwo), naziści (lewactwo)... I cóż- systemy powędrowały na śmietnik historii, a Kościół stoi dalej i ma się bardzo dobrze. Dziś mamy UE (lewactwo), które od swojej czerwonej poprzedniczki różni się głównie kolorem i herbem- niemodny sierp zamieniono na modne gwiazdki. No i zamiast zabijać, wolą prać mózgi. Wiesz, czasy się zmieniają, soft inny.
Aa... No i prawdziwych racjonalistów, tych z serii twardo stąpających po ziemi i wierzących w naukę też mogą spotkać ciekawe historie, jeśli mają otwarte umysły. Polecam zainteresować się historiami wybitnych profesorów- ateistów, którzy drogą NAUKI doszli do tego, że niemożliwym jest, by nie istniał Bóg.
Nie chcę też Ci w żaden sposób dopiec, ale wydaje mi się, że w całym swoim życiu nie zrobisz nawet połowy tego dobrego, ile zrobił Rydzyk dla społeczeństwa. Choćby sławna uczelnia w Toruniu... Ale co możesz o tym wiedzieć Ty, który jesteś karmiony mediami cierpiącymi na rydzykofobię? Smile
Sentinus:
Wiesz, mój mały kolego, trochę się właśnie wkopałeś, ale z drugiej strony to mnie nie znasz więc ciężko wytykać Ci błąd...taktyczny, że tak to ujmę. Tak naprawdę to szczerze nie ubawiły Twoje wywody na temat zamożności rodzin wielodzietnych, naprawdę, nie pamiętam, kiedy ostatnio szczeryłem zęby czytając to forum. Widzisz, uchylę rąbka swojej tajemniczej osoby i powiem Ci, że ja mam piątkę rodzeństwa, czyli w sumie moi rodzice mają szóstkę dzieci, w przedziale 3-22. Moja mama zawodowo nie pracuje, bo postanowiła zająć się wychowaniem dzieci i domem, za co jestem jej dozgonnie wdzięczny i uważam ją za najwspanialszą kobietę świata (jeśli będziesz to czytać, moja przyszła żono to wybacz!), która dzięki temu, że była przy mnie cały dzień nauczyła mnie wielu pięknych rzeczy. Mój ojciec nie ma żadnej firmy ani spadku, jest normalnym pracownikiem i mimo, że zarabia tyle, ile zarabia, mam dom przekraczający 150m kwadratowych, każdy dzieciak ma swój włąsny pokój, szafę pełną ubrań, kasę na spełnianie swoich pasji czy talentów, życie towarzyskie, o sprzęcie elektroniczym chwalić się nie będę. Nie, na pewno moja rodzina nie jest bogata, ale głupotą byłoby stwierdzenie, że zyje w biedzie albo jej do czegoś nie wystarcza. Bo wszystko jest kwestią chęci i pracy, a jak się jeszcze prosi o pomoc Boga, to nie może się nie udać. W sumie to powinienem od niego zacząć- bez Boga nie miałbym niczego. Może nawet bym do was nie pisał, bo laptop, z którego korzystam, )mimo swoich lat ciągle działa) był prezentem od rodziców na osiemnastkę. Nie takim znowu tanim. Oczywiście, znam osobiście więcej takich rodzin. Więc zamiast wymyślać coś na miejscu i narażać się na śmieszność, wyhamuj i spójrz, jak świat wygląda naprawdę. To nie jest złośliwość, tylko dobra rada.
Reply
Sorka za spam, ale temat jest podobny, więc może kogoś zainteresuje. Smile
Reply
Sorka za spam, ale uwielbiam Cię. I gdybym znała Twoje imie i nazwisko byłbyś na liście moich autorytetów, ze względu na poglądy, argumenty i wiedzę.
/w plusie by się nie zmieściło, a nie mogę nigdzie tego szanownego Pana złapać. Mam nadzieję, że mi wybaczycie ten chwilowy przejaw otwartości.
Reply
Myślisz, że kiedy w Polsce dojdzie do mocnej islamizacji to ludzie się obudzą i chrześcijaństwo to wszystko wyprze? Pytam normalnie, jestem ciekaw co o tym myślisz.
_
Reply
W Polsce nie dojdzie do Islamizacji. Nawet teraz kwestią dziesięcioleci jest jeszcze islamizacja zachodniej Europy, która przecież jest na bardzo zaawansowanym stadium. Zanim tknęłoby Polskę, minęłoby jeszcze co najmniej kilkadziesiąt lat. Zresztą należy pamiętać o gruncie, jaki sobie Europa przygotowała. Rewolucja (lewacka, notabene) roku '68 przewietrzyła społeczeństwa Europejskie "wyzwalając je" (to ciekwy termin używany przez lewicę- szkoda, że nikt mi do dzisiaj nie powiedział, z czego tak łaskawie i wspaniałomyślnie wyzwolili) i czyniąc prawdziwie postępowymi. I zaczeło się- dopuszczenie wsyzstkich współczesnych "dobrodziejstw", luźne związki, nieszanowanie rodziny, seks jako waluta, używki wszelkiego rodzaju etc etc- najmocniej dotkneło to oczywiście młodzieży. Europa porządnie zatrzęsła się w posadach waląc raz na zawsze stary, dobry świat - z wyjątkiem Hiszpanii i państw bloku wschodniego. Okupacja sowiecka, trwająca w latach '39-89 jawnie i w latach 89-?? niejawnie przyniosła wiele cierpienia, ale także sprawiła, że udało się Polsce szczęśliwie tej "wspaniałej" rewolucji obyczajowej uniknąć, tak jak i trzymać z dala od "owoców postępu" zachodniej Europy. Dziś, niestety, gonimy ją ile sił, na szczęście jednak młode pokolenie nie jest takie głupie, jak może się wydawać- zrozumiało, że zostało oszukane, że UE niesie tylko zagrożenia i żadnych korzyści i po prostu chcą rządzić się sami w swoim kraju, więc myślę, że Europy, chwała Bogu, nigdy nie dogonimy w ich postępie, ku uciesze normalności i zgrzytaniu zębami Arasiów tego świata. No ale na szczęście granice otwarte, niech więc wyjeżdża i rozkoszuje się dziką nocą z dwoma murzynami na tolerancyjnych gender studies, niuchając amfę i mając 3 chłopaków i 6 dziewczyn, w imię postępu!
A tak bardziej poważnie, to warto pamiętać o tym, że królową Polski jest Maryja- i została wyniesiona do tej godności przez ówczesną władzę świecką! Nie wiem, jak bardzo interesujecie sie teologią, ale podobno Maryja uważa, że Królowa Polski to jej największe odznaczenie ze wszystkich jakie posiada. No a jeśli tak, to nie boję się islamizacji w tym kraju Smile Ateizacji też nie. I Arasiozacji mózgów Smile
Humanistka:
Mademoiselle urocza, bardzo miło mi się to czyta, ale proszę, nie rób tego więcej, gdyż czerwony to nie jest mój ulubiony kolor, a ciężko się nie rumienić Smile Jeśli zaś wyrażasz pragnienie poznania mnie bliżej, wystarczy napisać na 13836748 Smile
Reply
Szczerze mówiąc kraje silnie zislamizowane, rzekomo(o zgrozo) skrajnie centrolewackie, cieszą się największym zadowoleniem społeczeństwa ze stylu bycia, oraz według sondaży, są po prostu szczęśliwsi niż w krajach bardziej prawicowych o poglądach typu "normalność, Bóg, etc.". Więc jakby nie patrzeć, ograniczając rozwój ideologii wolności seksualnej(a tutaj sam powinieneś się pohamować i przestać używać tak skrajnych kolokwializmów, czy ironii na ten temat), czy po prostu konserwatyzując państwo, działasz nie inaczej jak komuniści w Chinach, czy ZSRR, dla swojej złudnej idei krzywdzisz psychicznie całe grupy społeczne, bo w końcu wszystko musi się zgadzać z tym, jak Ty odbierasz świat. I tutaj ideologia Hitlera, czy nazizm nie są lewackie, bo jakkolwiek według teorii można je tak określić, to w praktyce to Twoje opinie najlepiej by im pasowały, a tolerancja i równość z komunizmem radzieckim nie mają nic wspólnego.

Co do rodzin wielodzietnych, to jesteś w tym przypadku subiektywny i Twój przypadek jak dla mnie nie jest argumentem, dwoje moich pracujących rodziców ledwo utrzymywało mnie i siostrę w mieszkaniu o powierzchni 32km2... Ale tak, problemy finansowe to w końcu wina braku Boga, gdybyśmy się modlili i dawali na tacę to by nam zapłacił rachunek za gaz. Big Grin
Reply
Czemu Chrześcijaństwo jest tą jedyną i prawdziwą religią, bez której świat nie może normalnie funkcjonować?
Ludzie tysiące lat przed Chrystusem żyli bez Chrześcijaństwa, a religii to było pewnie tyle ile wspólnot ludzkich. Cała wschodnia Azja żyła bez Chrześcijaństwa - na dodatek żyje tak do dzisiaj. I jakoś społeczeństwo nie było i nie jest dalej zdegenerowane, pozbawione moralności czy uczuć. Nie ma tam też zalegalizowanych zw. partnerskich ani narkotyków, długo utrzymywał się patriarchalny model rodziny. Ludzie są wychowani w innej kulturze, nie mają punktu odniesienia związanego z chrześcijaństwem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)