Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Czyli wielokrotnie używasz pojęć, których nie rozumiesz i nie umiesz wytłumaczyć. Moje gratulacje.

morderca wiewiórek:
Było wiadomo, że w każdym takim temacie przejdzie się w końcu do prawica vs cały świat. W większości stopień zaangażowania w religię jest równoznaczny z poglądami. Nie przeniesiesz dyskusji do innego tematu z kaprysu.


Wracając do tematu, jakie w ogóle macie pomysły na zatrzymanie islamu? Oprócz otwartej wojny i zamykania południowych granic?
Reply
Star 
mówię- zadaj mi to pytanie w innym dziale, to pogadamy Dodgy
Reply
W Birmie zrobiono takie coś http://ndie.pl/buddysci-w-mjanma-wprowadzaja-ograniczenia-dla-islamistow/
Reply
To Ci, którzy zerżnęli łeb Brytyjczykowi na ulicy ?
Reply
W Polsce jest około 20 tys. muzułmanów. Założę się, że większość z was nawet nie spotkała żadnego(w Polsce). Niestety Polacy lubią dużo krzyczeć o tym jak Islam zalewa Europę chociaż nie mają nawet z nim styczności, a cały obraz Islamu czerpią z mediów. A w mediach lecą rzeczy które najlepiej się sprzedają - czyli radykałowie i jakieś bombki co zabiją 2 osoby w Bostonie i cały świat żyje tą "tragedią". Szkoda, że w Iraku czy Afganie to pewnie codziennie umierało więcej od wyzwoleńców z NATO. Kiedyś też się przejmowałem co się stanie z np. krajami Skandynawskimi jak tam niedługo biali będą mniejszością, ale na szczęście mi przeszło. Tam rodowity Szwed czy Norweg nawet nie pomyśli o pracy fizycznej jak np. wywożenie śmieci - potrzebują do tego emigrantów, a rząd broni muslimów tak jak tylko może i wszyscy przytakują. Kiedyś to się skończy, a skutki będą opłakane - a wszystko za przyzwoleniem rodowitej, zmanipulowanej ludności. Może im się po prostu więcej nie należy Tongue.

Co do Islamu to jest to każda religia jak inna - tyle że tkwi na poziomie średniowiecza. Świadczą o tym np. prawa w niektórych krajach jak ZEA czy Arabia Saudyjska(połączenie technologii XXI wieku z średniowieczną mentalnością). Choć mają bardzo przestarzały model wizji świata to jednak nie znaczy, że każdy jest terrorystą.


Religia to pozostałość po poprzednich wiekach - kiedy ludzie tłumaczyli zjawiska przyrodnicze za pomocą udziału bóstw. Na świecie powstały tysiące różnych religii i nie wiem czym ta starożytna Żydowska różniła się od Egipskiej czy Greckiej - wszystkie warte siebie.
Reply
"W północnej części Londynu spłonął meczet. Przyczyna pożaru nie jest na razie znana, ale śledztwo toczy się wokół podejrzenia, że było to najprawdopodobniej podpalenie – poinformowała brytyjska policja."
http://ndie.pl/w-londynie-splonal-meczet/

Aż się prosi o lajka.
Reply
Big Grin 
A ja mam takie wrażenie, że muzułmanie ograniczą moją wolność, gdy dojdą do władzy i głosu.
Reply


Och, jak mi przykro- Christus Rex!
Jak to ktoś ładnie w opisie wrzucił... Sezon na grilowanie rozpoczęty Smile
Reply
Big Grin 
Ale wy brzydko mówicie. To że chodzisz do kościoła nie czyni z Ciebie od razu katolikiem, tak samo jak wchodząc do garażu nie stajesz się samochodem. Właśnie te Wasze "mohery" to jeden z prawidłowych przykładów katolików w Polsce, więc nie nazywajcie ich tak nieładnie, bo nie każdy z nich to emeryt naciągany przez Rydzyka. Gdyby kościoły w całej Europie byłyby przepełnione od prawdziwych wiernych żaden Muzułmanin by tam nie przetrwał bo od razu nakopano by mu do tyłka, taka już mentalność. Poza tym skoro już się przesiedlają to nie muszą nic specjalnie robić. Wystarczy poczekać kilka pokoleń, bo jak wiadomo- mnożą się jak króliczki. Big Grin
Reply
Dwie uwagi
Przede wszystkim- Rydzyk jest niesamowicie pozytywnym człowiekiem, pozytywistą, robi mnóstwo dobrego dla Polski i nazywanie go naciągaczem jest obraźliwe. Radio Maryja i TV Trwam to basiony medialnej normalności w Polsce.
Po drugie- nie mnożą sie jak króliki. Oni się rozmnażają NORMALNIE, to europejczycy są NIENORMALNI rezygnując z dzieci (co jest ciosem nawet w zwykłą biologię), lub ograniczając się do jednego-dwóch.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)