Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
To zabawne, w pierwszym akapicie twojego posta nie ma ani słowa prawdy. Sensem całego nowego testamentu jest brak agresji i zabijania ("kochaj swoich wrogów"), napisałeś coś zupełnie odwrotnego. To nie religia równowagi tylko zwycięstwa dobra. I tak powinno być, tylko wierzących to nie obchodzi.

Skoro już nawiązujesz to Darwina i doboru naturalnego mówiąc, że najsilniejsza religia ma wprowadzać swoje zasady, to musi narzucać ci się analogia do działania pasożytów. Z istnienia religii również nie ma dla świata pożytku, a z jej powodu szykuje się następna wojna. Brak religii to brak przede wszystkim nienawiści.

I naciąganie ludzi na chrześcijaństwo, założę się że sam tego doświadczyłeś, nie przynosi żadnego efektu. Dlaczego ktoś miałby cię posłuchać? Bo będziesz mu grozić piekłem? Tak jak ty nigdy dobrowolnie nie nawrócisz się na islam, tak samo nikt rozsądny nie przejdzie na chrześcijaństwo. W większości przypadków jedynym sposobem wciśnięcia komuś religii jest wmówienie tego małemu dziecku na równi ze św. Mikołajem i Wróżką Zębuszką. Założę się, że nie ma na tym forum katolika z wyboru. Wszyscy, co do jednego, zostali poddani indoktrynacji jako dzieci. A ludzie religie porzucają i dlatego też ta religia wymiera i zwiększa się odsetek niewierzących. Znów odzywa się dobór naturalny.
Reply
A ja widzę tu bandę gimnazjalistów, której część dostała w szkole na historii materiał o religiach/krucjatach, a część ma nawiedzoną katechetkę.
//Chyba każdy domyśli się o kim mówię.
Reply
MUSLIMY
Reply
Ja też jestem na nie lecz to nie uniknione. U szwabów muzułmanów jest jeśli dobrze pamiętam ponad 7 milionów, rozmnażają się szybciej niż Niemcy. Europa ma niż demograficzny a muzułmanie mnożą się niczym szarańcza więc plaga to kwestia czasu.
Reply
2000 - 700 = 1300 Smile

Czyżby błędzik kolejny Big Grin?
Reply
Wink 
WSZYSTKO WINA LEWACTWA I ŻYDÓW.
Krew mi się gotuje na Twoje posty.

To nie słabość Chrześcijaństwa zachęca Islam do wprowadzenia się do Europy, a pieniądze. Dlatego w Polsce Islamu nie będzie prędko, bo jesteśmy Rumunią UE pod względem gospodarczym i niewiele możemy zaoferować imigrantom, to wręcz od nas się emigruje gdzie indziej. Islamu jest najwięcej w państwach, które są najbogatsze, a religia ma tyle do tego, co kurs euro do sytuacji ptaków w Słowińskim Parku Narodowym. Szukanie problemu tak, gdzie go nie ma, jest według mnie nachalne, żeby zwalić winę na grupę polityczną, której szczerze nienawidzisz. (religia miłości, taa... Jak dla mnie nietolerancja nie idzie w parze z miłością do bliźniego, ale co ja tam wiem, to w końcu logika prawicowców, że interpretują wszystko tylko tak jak im się podoba)
(2013-06-04, 16:11:26)Earendur Wrote: Do władzy nad światem to dążą masoni. O, przepraszam! Oni już ją mają Smile (mówię całkiem poważnie)

morderca wiewiórek:
A kto każe jechać do Libii, by nawracać? Nawracaj w Polsce, ateistów i innowierców! Tu nikt Ci łba nie zetnie, a Polska bezpieczna to Polska katolicka- nie świecka, islamska czy jakakolwiek inna.

A więc teraz uważasz, że skoro wierzę w rozum i ewolucję, to ma to coś wspólnego z Islamem? Islam nie jest najsilniejszy, jest po prostu religią ekspansywną, dlatego przeżyje upadek Chrześcijaństwa*, po czym stanie się z nim to samo, jednakże potrwa dłużej z racji swojej agresywnej natury. Obserwując obecną sytuację łatwo można dojść do takich wniosków. Jeżeli chcesz przez to też przekazać, że w ewolucję nie wierzysz, to brak mi słów.
Tak poza tym, to będąc aż takim skrajnym konserwatystą, jak można wywnioskować z tego, że "jeżeli ktoś przechodzi obok ateisty obojętnie to zobaczymy go w piekle po sądzie ostatecznym", to zdajesz sobie sprawę, że kłóci się to z resztą, mniej agresywnych nauk Jezusa i Kościoła?

*Upadek Chrześcijaństwa już postępuje, Kościół ciągle traci władzę polityczną, a ilość wiernych nie wzrasta już w takim tempie, na świecie dokonuje się coraz mniej chrztów i coraz więcej aktów apostazji.

Osobiście jestem pełnego zdania, że Islam się niczym nie różni od Kościoła Katolickiego 300-400-500 lat temu, kiedy ten nasz Kościół podbijał i ewangelizował cały świat. I tak samo się jego losy prawdopodobnie potoczą, historia lubi się powtarzać.


AtRoebać
pseudoliterówka.
Reply
czemu zabicie tych skrajnych islamistów to taki problem??????
usa itd. posiadają takie urządzenia/broń, że mogą w jeden dzień roebac caly ten islamski syf, nie bo po co to też ludzie należą im się prawa Sad((((((((((( ból dupyyyyyyy, a jak oni zabijają na ulicach to guwno z dupy i zlapac zlodziejaa
Reply
Bo prawicowcy czują się dobrze tylko we własnym towarzystwie, a taka integracja budzi nienawiść do całej reszty. Chrześcijaństwo jest tylko pretekstem do nienawidzenia liberałów, homoseksualistów, murzynów, żydów i całej reszty. Krótko mówiąc - niechrześcijan. A że Jezus kazał kochać drugiego człowieka to nie ważne, powiemy im że idą do piekła.

Mysims:
Wybierz z 10-milionowego tłumu kilku skrajnych islamistów i ich zabij. To takie proste.
Reply
Question 
gdzie masz zacenzurowane przekleństwo lol
Xemue Błyskawica:
USA doładnie wie co gdzie i jak
Reply
Nikt by tego nie zrobił bo prawa człowieka i wgl. A to że obcinają głowy chrześcijanom na całym świecie to co? Po prostu nie rozumiem tego świata...Nikt z tym nie zamierza niczego zrobić...tego że się tak mnożą już nikt nie powstrzyma(przynajmniej bez użycia przemocy), ale jak już mają się mnożyć to niech robią to u siebie...Polscy królowie popełnili wielki błąd ustanawiając Polskę krajem o tolerancji religijnej(przynajmniej błąd że pozwolili w naszej pięknej Ojczyźnie zamieszkać muzułmanom). Dlaczego oni nie mogą robić syfu u siebie? A przepraszam....bo już go tam zrobili! Doczekamy się kiedyś że każde miasto Europy będzie wyglądać jak te arabskie...Centrum przepiękne....obrzeża szkoda gadać
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)