Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Niestety....to jest już nieodwołalne. PYTAM SIĘ dlaczego żadne media, radio nikt nie mówi o tej zagładzie jaka czeka nasz świat za te 50 lat ? Dlaczego...Jak mamy się temu przeciwstawić jeśli gadają o tym tylko w internecie. W mediach powinno być o tym głośno....skończyło się na zamachu w Anglii i tyle
Reply
To tzw. poprawność polityczna Karola Marksa Smile . Jak zaczną o tym gadać to muzułmanie oskarżą ich o rasizm- proste.
Reply
Wyobraźcie sobie, co się stanie, jeżeli zdobędą broń atomową, a zabijają dla boga...
Reply
Jak to zrobią to następna wojna będzie na patyki.
Reply
A wiecie dlaczego jest duże prawdopodobieństwo ataku Islamu na nas? Przez tą całą przesadną "polską gościnność" i "tolerancję". Dzieciaki są uczone aby szanować inne religie, więc Islam może to wykorzystać aby po cichu się przygotować i zaatakować ^^.
Reply
Heh, widzę, że zamiast dyskusji wszyscy sobie potakują, bo w sumie macie podobne zdania. To żeby trochę was rozruszać zacznę bronić Islamu, zwłaszcza jego radykalnej części. Ciekawe, czy wyniknie jakaś sensowna dyskusja.

Przede wszystkim porównywanie chrześcijaństwa i islamu nie ma sensu- chrześcijaństwo to religia miłości i pokoju, ale także NORMALNOŚCI, tzn. że jak zło jawnie biega z przysłowiową siekierą i tnie łby, to zamiast nadstawiać drugi policzek trzeba wyciągnąć kałacha i napakować takie zło ołowiem. Notabene, katechizm chrześcijański nie odrzuca kary śmierci, więc bez problemu taka kara z chrześcijańskiego, etycznego i moralnego punktu widzenia jest uzasadniona. No ale to nie jest ten temat.

Islam nie robi niczego w imię religii, tylko Koranu, a to jest różnica. Dla nich nie liczy się racjonalizm czy wartości religijne, a to, co jest napisane w Koranie. Więc jeśli ktoś do tego Koranu napisze cokolwiek, to dla islamu będzie to świętość. Ba, to coś może nawet stać w sprzeczności z innymi rzeczami tam napisanymi, ale JEŚLI JEST W KORANIE- TO MOŻNA. Nawiasem mówiąc polecam zaintersować się rozwojem tej "świętej księgi", która wielokrotnie była lekko modyfikowana, aby pasować lepiej do konkretnej potrzeby.

Islam będzie mordował ludzi, a ja się pytam- dlaczego nie? Może ktoś mi odpowiedzieć? Zależy mi przede wszystkim na zdaniu tzw. ateistów, co to wierzą w rozum i ewolucję. Bo wg rozumu i Darwina na świecie rzadzą silniejsi, a odpadają słabsi. Więc jak Islam jest najsilniejszy, to niby czemu miałby nie wprowadzać swoich zasad.
Do katolików mam inne pytanie- narzekacie, że islam rozszerza się coraz bardziej. A dlaczego tak się dzieje? Bo każdy islamista poczuwa się do nawracania niewiernych. A to w chrześcijaństwie raczej kuleje. każdy katolik, powtarzam, każdy ma OBOWIĄZEK misyjny. Czy wy, moi bracia i siostry nawracacie niewiernych na chrześcijaństwo, czy trzymacie się wygodnego "każdy ma wybór"? No bo jeśli to drugie, to kiepsko widzę waszą rozmowę na Sądzie Ostatecznym.

Europa dopuściła do głosu lewactwo, któe wpuściło Islam. Islam podziękował za zaproszenie i teraz przy przyklasku lewactwa zaczyna panować. I co was tak dziwi?
Reply
Papież powinien zwołać jakąś krucjatę przeciwko nim. Zasada jest prosta albo oni albo my. Oni dążą do władzy nad światem i zniszczenia innych religii, jeżeli to olejemy dopuścimy do tego co będzie zagładą dla całego świata.
Reply
Tylko że jest taki problem że jak Chrześcijanin próbuje nawracać Islamistów to oni go zabijają(np. ostatnio w Libii 4 misjonarzy zabito)a Islamistą wolno nawracać europejczyków. A jak ktoś się sprzeciwia to idzie do więzienia za rasizm.To tego w krajach Islamskim wolno stosować karę śmierci za apostazję a u nas nie.
Reply
Sad 
Do władzy nad światem to dążą masoni. O, przepraszam! Oni już ją mają Smile (mówię całkiem poważnie)

morderca wiewiórek:
A kto każe jechać do Libii, by nawracać? Nawracaj w Polsce, ateistów i innowierców! Tu nikt Ci łba nie zetnie, a Polska bezpieczna to Polska katolicka- nie świecka, islamska czy jakakolwiek inna.
Reply
To wiem Smile Tylko że gdy muzułmanie osiągną 2/3 populacji świata to kto będzie miał największe zdanie? Islamski odpowiednik papieża. Będzie jak w średniowieczu tylko że teraz świętą krucjatę(u arabów dżihad) rozpoczną oni przeciwko nam
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)