Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Wszyscy muzułmanie to potencjalni terroryści
WSZYSCY


At-

to było moje własne prywatne zdanie zostaliście zgłoszeni, wolność słowa w tym kraju a to moja opinia nie wasza więc miłych knebli Smile
Reply
Ale jakich spraw? Jeśli muzułmanie mają być tacy, jak np. w Turcji to przyjmę ich z otwartymi ramionami. Tych radykalnych jest zaledwie 2,4% (coś około), więc coś na podobieństwo fanatyków chrześcijańskich.
Reply
Polska też byłaby krajem terrorystów, gdyby w Kościele padła wzmianka o umieraniu w imię Boga i tępieniu niewiernych. Zamiast tego klęczą na drogach, organizują happeningi i wyklinają TVN - niezbyt spektakularne, ale zawsze to coś. : /

Do samych muzułmanów nic nie mam, kebaby lubię, ale jak ktoś zaczyna mi wmawiać, że moja religia (awe satan hłehłe) jest niepoprawna i nazwya bluźniercą, (satan hłehłe) to idzie się lekko zirytować.
Co do Islamizacji. Wystarczy jedno referendum w dobrym momencie, w którym obywatele demokratycznego kraju zażyczą sobie, by muzuły przestały głosić swoje poglądy wśród mieszkańców kraju - bo mają takie prawo, wystarczy tylko dobrze uargumentować, oraz powstrzymać napływ muzułów zza granic państwa - również prawnie. Kraj mangi i bajkowego porno sobie poradził, więc czemu nie Ełropa?
Lel?
>inb4satan
>inb4nazi
Reply
Ludzie często podążają ślepo za religią Smile Z taką różnicą że katolicki kościół zakazuje zabijania , a Islam nawoływuje do zabijania niewiernych Smile Poczytaj co to Szirk .
Reply
Moim zdanie w całej Europie powinno być prawo zabraniające przebywać tam muzułmanom.
Oni chcą z całego świata zrobić to samo co tam u nich np. w Arabii Saudyjskiej, Afganistanie czy Iraku.
Na razie propagują że Islam to religia pokojowa i tolerancyjna...tak samo było z tym ich Mahometem.
Facet gadał że Islam jest religią szerząca pokój i tolerancję cytując tylko niektóre fragmenty Koranu.
Później gdy uzbierał armię i wielu wiernych, różnych fanatyków zaczął głosić poprzednie fragmenty Koranu namawiające do zabijania Żydów i Chrześcijan. To samo dzieje się teraz! W Polsce ma powstać/powstał nowy(JUŻ 4) meczet!!! ;_______; Co się dzieje z tym światem. Nie wyobrażam sobie Rzeczpospolitej jako narodu muzułmańskiego a co dopiero całego świata.
Reply
Ja osobiście zazdroszczę Słowakom tego że są jedynym europejskim krajem w którym nie ma Islamu.
Reply
Ja nie rozumiem, jak wyznawanie religii, która nakłania do zabijania może być legalne...
Reply
Ja również nie rozumiem tego. Skoro faszyzm jest nielegalny to czemu szariat,który wcale lepszy nie jest może być legalny.
Reply
Smile 
Widocznie jest....na YT jest kilka filmików przedstawiających jak chyba w Nigerii odcinają jakiejś kobiecie głowę -,- Za jakieś 50 lat gdy muzułmanie będą znaczną częścią Europy jakieś 40-50% im wystarczy to po prostu zacznie się normalna wojna religijna
Reply
Ja również jestem przeciwny islamizacji Europy. Jak tak dalej pójdzie to w Europie w 2050r większością religijną będą muzułmanie. A wtedy będzie za późno.
To co się teraz dzieje prowadzi niestety do nieuchronnej wojny religijnej.

Do ateistów i "ateistów": dla Islamu jesteście takimi samymi niewiernymi jak chrześcijanie, więc stoimy po tej samej stronie barykady. I tym, i tym będą urządzane egzekucje.

Max Kolonko na YT wszystko dokładnie opisuje, polecam sobie posłuchać.

Polecam cały kanał o tej "religii pokoju": http://www.youtube.com/user/ReligiaPokoju (nie jest mój)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)