Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Trzeba przyznać że po wiekach dominacji Chrześcijaństwa na globie Islam zaczyna poczynać sobie coraz lepiej na mapie świata. Nie mam nic przeciwko Islamowi jednak widać wyraźnie że narody muzułmańskie emigrując do krajów europejskich "poszukując spokoju i stabilizacji w życiu" jak to napisał Vito, jednocześnie nie wkomponowują się w społeczeństwo do którego wyemigrowali. Przykład Turków w Niemczech czy enklaw Muzułmańskich we Francji czy Anglii.

Taki przykład graficzny jak aktualnie wygląda podejście do dwóch głównych religii:
http://img191.imageshack.us/img191/39/artbible.jpg
Reply
Myślę, że czasy dominacji chrześcijańskiej powrócą, kiedy ludzie się wreszcie obudzą i zobaczą co się dzieje. W sumie mam taką nadzieję.
Reply
Niby chcecie zapobiec islamizacji Europy, jak cały czas piszecie o Islamie itp. .-.
Reply
(2013-06-02, 12:36:56)Aenvis Wrote: Niby chcecie zapobiec islamizacji Europy, jak cały czas piszecie o Islamie itp. .-.

Czy ktoś tu chcę zapobiec islamizacji? Jest to wątek w, którym każdy wyraża swoją opinię.
Reply
Uważam się za chrześcijanina i Islamu nie popieram, niemniej jednak uczciwie przyznać muszę że z dużą radością obserwuję to, co się dzieje w Europie. Szariat jest o wiele mądrzejszy niż "tolerancja" serwowana przez lewaków, więc czekam, aż wprowadzą go we Francji. Np. raz na zawsze zniknie tam problem homo, bo znikną sami homo, czyli w dziedzinie seksualności powróci normalność. To tylko taki przykład. Europa nie chce się zmienić sama, to ktoś weźmie ją za mordę i zrobi to siłą Smile
Pax
Reply
Jak zwykle polacy mają problem, w angli jest i pełno i nie widze na forum lola czy innych gier takich tematów. A za takie rasisotwo byście zostali zadźgani i tyle Big Grin(nie przez muzułmanón) Nie wiem, chyba na lekacjach religi powinni was uczyć o islamie i innych religiach, tak ja w agnlii, byście zrozumieli że islam nie znaczy terrorysm i nie tylko pochodzą z asi.
Earendur:
może korea wyśle na "bombe jądrową"
Quote:coxio napisał:
Osobiście nie przepadam za muzułmanami i islamem. Nigdy w sumie się tym nie interesowałem, jednak ostatnio coraz więcej muzułmanów napływa do europy.

Wnioskuje iż twoja nienawiść do islamu pochodzi z niewiedzy o nich? Chciałbym się dowiedzieć czemu ich tak nie nawidzisz.

Chciałbym też powiadomić was iż islam jest drugą najwiekszą religią na świecie, więc ci terrorisci to mały procent tych oddanych religi. Także chciałbym was oświecić ze tylko skrajne ( nie wiem jak to powiedzieć po polsku-extreme) muzułmanie to terroriści. A chrześcijanie mają KKK, żadna różnica

sorry za orto jbc.
Reply
Odświeżam :c
Reply
bumbum cyk głos rozsądku przybył.

1.Ciapaty ciapatemu nierówny. Jak we wszystkim znajdą się ci dobrzy i źli niezależnie na jaką grupę ludzi spojrzymy. Sam od niedawna mam muzułmanina w rodzinie Albańczyk równy gość,
2. Różnica kulturowe i religijne, zawsze prowadziły do konfliktów. Tego się nie uniknie w czasach globalizacji albo się to zacznie zacierać i tak w większości jest albo doprowadzi do sytuacji skrajnych, w przypadku islamu są to zamachy.
3.Islamizacja ? Nie do końca. Jeśli żyjemy w kraju, gdzie jest wolność wyznaniowa oraz gdzie, islamiści są 2 populacją w kraju to mamy zabraniać im czegoś co gwarantuje państwo. To nie wina ich tylko państwa Wink. Poza tym nikt nie zmusza nas do adaptacji ich kultury jednie do akceptacji jej współistnienia. Poza tym "judaizacja" postępuje o wiele lepiej niż "islamizacja" o niej nikt nie wspomina Wink a z dwojga złego wole ręcznikogłowych.


Polska arabów się bać nie musi, za niski socjal więc do nas przyjadą tylko Ci porządni jak już.
Reply
Oni żądają za dużo a tłumaczą się krzywdą jaką doznali od białej rasy (: mam gdzieś tolerancję jeżeli chodzi o islam
Reply
Żądają tyle na ile pozwalają im państwa(traktowane jako instytucja nie społeczeństwo), do których wyemigrowali. Poza tym to prawda, że doznają krzywdy od białej rasy. Proponuje jakieś materiały pooglądać co pokojowe wojska robią w tych krajach. Logiczne jest zbombardowanie całego miasta pełnego niewinnych osób, bo w jednym znanym nam budynku siedzi 20 uzbrojonych w "kije i kamienie"(w porównaniu siły ognia tak to wygląda) islamistów, "potencjalnych" terrorystów. Statystycznie ginie ich dziennie o wiele więcej niż, nas(w sensie białej rasy).
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)