Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
Exclamation 
Już nie przesadzaj. Ale postęp i liberalizm doprowadził do upadku człowieczeństwa, taka jest prawda. Więc nie wymagajmy teraz, by nas traktowano jak ludzi.
Reply
Nom, prawda. Już lepiej zachowują się od nas rurkowce z dna Rowu Mariańskiego.
Reply
Odświeżam.

W Polsce islamizacja będzie dopiero kilkadziesiąt lat po tym w Europie Zachodniej. Wszystko przez słaby socjal.
Reply
Taki z Ciebie rodowity mieszkaniec Europy, że nawet nie potrafisz dobrze napisać jego nazwy. Europejczyk piszemy z dużej. Ten Twój Stary Kontynent też ma się nijak, bo pewnie chodzi Ci o Europę, niestety zawiodę Cię, bo nie istnieje taki kontynent jak Europa.
Reply
Ze względu na podziały kulturowe można wyróżnić Europę i Azję.
Reply
Trzymajmy się faktów, Europa z całym jej dorobkiem przechodzi na śmietnik historii. Bye!
Reply
W ogóle, upadek moralności, za moich czasów było lepiej, etc. Exclamation Pogląd "wszystko jest złe, jest coraz gorzej, beznadzieja, ludzie są coraz głupsi, ludzie tracą moralność" istniał od zawsze, nie jest niczym oryginalnym, a rośnie wraz z poznawaniem społeczeństwa, czyli z wiekiem, więc to nic nowego, podobnie o świecie myślano 100, jak i 200 lat temu.Liberalizm (z łac. liberalis – wolnościowy, od łac. liber – wolny) – ideologia i kierunek polityczny, według którego wolność jest nadrzędną wartością, ma charakter indywidualistyczny i przeciwstawia się kolektywizmowi. Innymi wartościami cenionymi przez liberałów są wartości demokratyczne, wolności i prawa obywatelskie czy własność prywatna i wolny rynek.

Jeżeli uważasz, że człowieczeństwo przeczy z liberalizmem, to muszę Ci powiedzieć, że wolę nie być człowiekiem, jeżeli człowieczeństwo oznacza ucisk i ograniczanie samego siebie przez jakieś irracjonalne wartości.AtDown:
Daruj sobie ironie i dopowiadanie sobie tego, czego nie powiedziałem. Każdy sądzi to, co powiedział i uważa, a nie to, co się komuś wydaje, że myśli. Poza tym, co do dzieci, jeżeli możliwości nie pozwalają na posiadanie dziecka z przyczyn materialnych, to tylko idiota się na takie dziecko zdecyduje. Nigdy nie wmówisz mi, że antykoncepcja jest zła. Może nie stosowanie antykoncepcji ma jakieś plusy, jestem w stanie to zrozumieć, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale już nakłanianie kogoś do myślenia w ten(ograniczony, bądźmy szczerzy, może to słowo jest lewackie, ale prawdziwe i tego nie zaprzeczysz) sposób, jest według mnie śmieszne i bezpodstawne.

"Nacjonalizm to nacja, to naród, a nie działanie na własną rękę."
Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego ~~ Albert Einstein. Popieranie nacjonalizmu jest naiwne, tak samo jak w przypadku skrajnych poglądów, możesz je mieć, ale nie wmawiaj innym, że są jedyną słuszną drogą i są zupełnie czyste i poprawne.


AtKapioza:
Tak jest teraz. (swoją drogą to się nie zgodzę, wszystko zależy od miejsca, gdzie indziej "ciotki", gdzie indziej bezmózgie łyse pały) Kiedyś ludzie mieli te same wady(głupotę), a objawiało się to czym innym. Kiedyś X, dzisiaj Y. Jestem zdania, że świat jest pełen zidiociałych ludzi, ale to są dane statystyczne, ludzie są i będą głupi nadal, w tym samym stopniu. Btw. To, że ktoś się ubiera jak ubiera, może Ci się nie podobać, ale taka jest moda, to kiedyś minie, ludzie będą dbać o siebie w inny sposób, jak dla mnie to naiwne, że uważasz, że każdy kto odbiega od Ciebie(w tą, czy w tę stronę), jest przejawem głupoty i braku moralności. Ludzie się różnią, pogódź się z tym, każdy chce być kim chce, nikt nie musi wyglądać tak jak Ty, trv metalu.

Co do parad równości, stawiam 100m na Katahha, że żadnej na oczy nie widziałeś. Problem wyssany z palca.
Jeżeli uważasz, że życie w kraju średniowiecza nie jest problemem, to zapraszam do krajów Arabii. Big Grin U nas płaczą, bo kryzys i trzeba kupić tańszy papier toaletowy(albo muszą oglądać geja na ulicy, uuu, problemy XXI wieku, ale to ból, ja nie mogę), u nich nie płaczą, bo odcięli im głowę za oszczerstwa religijne, albo właśnie za homoseksualizm, bo w niektórych krajach Islamu jest karany śmiercią. (w niektórych "tylko" 10-20 lat.
Reply
Oczywiście, że tak. Moralność nie istnieje, wstyd nie istnieje, sprowadza się człowieka do istoty który ma żreć i rżnąć, czasem obejrzeć mecz- i tyle. Czyli zaspokajać instynkty, nic więcej. A gdzie strona duchowa, gdzie indywidualny rozwój? Nie ma. Zamiast tego lepiej iść na imprezę i wyrwać jakąś laskę, którą potem można przelecieć, oczywiście "zabezpieczając się", bo dzieci są takie niemodne.

Nacjonalizm to nacja, to naród, a nie działanie na własną rękę. I prosiłbym Cię, żebyś w swojej nieskończonej ignorancji nie mylił nacjonalizmu z socjalizmem.
Reply
Ale to jest prawda. Społeczeństwo i ta sfera duchowa u ludzi tak zeszła na psy, że szkoda gadać. Można dyskutować, czym jest to spowodowane, ale pewnym jest, że ten proces się odbywa już od dawna. Coraz więcej ludzi to zwykłe pustaki, coraz więcej kobiet robi z siebie zwykłe lambadziary, a faceci? Szkoda gadać. W liceum to zwykłe, wysteliryzowane ciotki zachowujące się gorzej od dziewczyn w takich aspektach jak zazdrość o kumpla/kumpelę, objeżdżanie za plecami czy temperament, ja tam kobietom nie mam zamiaru ubliżać, ale taka prawda. Liceum to już tylko jeden zwykły śmietnik pełen lansiarzy i ludzi żyjących całe życie wixą. A homoseksualizm? To, że mnie to strasznie brzydzi i w ogóle tego nie rozumiem to inna sprawa, ale te wszystkie parady i upublicznianie tego? Co to ma być, jakaś prowokacja, czy zwykła głupota? Mój brat i jego dziewczyna są na tych samym kierunku studiów, nowo poznani ludzie słysząc, że mieszkają razem mieli ich za rodzeństwo. Dlaczego? Bo nie okazywali sobie publicznie uczuć wiedząc, że to może kogoś brzydzić, większość mogłaby się od nich uczyć. Nawet jeśli żyłyby w tym kraju przekonania jak z "jesieni dupy średniowiecza", to wierzę, że wcale to by się nie musiało odbijać na standardach ludzkiego życia, wolności, czy czego innego lub jakimkolwiek ograniczaniu się. Widząc jakich teraz mam znajomych nie mam zamiaru się koniecznie zamykać, ale chyba sobie lepiej kupię gitarę albo zacznę czytać, żeby mieć co robić w zimowe wieczory, bo o rzeczach ze sfery duchowej częste rozmowy naprawdę odbywały się dawno temu, bo Ci sami znajomi się jakoś ekhm...

AtAraś Gadasz na niego, że dopowiada sobie coś, czego nie powiedziałeś, a robisz to samo, hipokryzją mi trochę zalatujesz. To że mnie homoseksualiści brzydzą nie znaczy, że mam ochotę ich tępić, mówię po prostu o tym, by tego nie pokazywali w miejscu publicznym, to samo tyczy się heteroseksualistów. Nigdzie też nie powiedziałem, że przeszkadza mi czyjś wygląd, mając na myśli ciotki miałem raczej wzgląd mentalny. W sumie wszystko co mówiłem, odnosiło się duchowo, masz dziwne poczucie rzeczywistości. Cool
_
Reply
Cytuj Einsteina, człowieka, który niczego nie wymyślił, niczego nie stworzył, wszystkie jego teorie były całkowicie błędne (co sam przyznał, jak mu Tesla to natarczywie wypominał), a do tego był żydem. Taaak... faktycznie, kapitalny autorytet sobie znalazłeś.

Nikomu nie każę myśleć jak ja, ale nigdzie też nie kłamię. Mamy skundloną cywilizację śmierci, nie życia, która nie ma już nic wspólnego ze wspaniałą cywilizacją łacińską, która rozwijała Europę tak pięknie przez tyle stuleci... Głównie w średniowieczu, gdy pokorni ludzie robili to, co najlepszego mogli robić, czyli starali się swoim życie służyć Bogu, dzięki temu można było bez większej przesady powiedzieć, że świat to Europa
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)