Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - inwazja Europy?
On skopiował wers z koranu i go tu wkleił Smile

Chodzi o to że jak jesteś nie wierzący a potem zaczniesz wierzyć modlić się dawać jałmużnę itp to bóg ci wybaczy

Nienormalne ale.. Rzeczywiście Muzułmanin to terrorysta uzbrojony w Koran!


szirk - czyli oddawanie czci innemu bogowi jako grzech niewybaczalny, proste nie mogą oddawać czci innym bogom Big Grin
Reply
Według Koranu, szirk jest najcięższym grzechem, popełnianym również przez chrześcijan oddających cześć boską Jezusowi ( z wikipedi)

down: spoko Wink
Reply
wiem, ale strasznemu łowcy tłumaczyłem Big Grin
Reply
Ostatnio czytalem jakis artykul o pewnej Australijce, ktora w ZEA zostala otumaniona jakims srodkiem i zgwalcona przez kilku mezczyzn. Gdy zwrocila sie do tamtejszego rzadu-zostala skazana na 8 miesiecy wieziena, bo wg. szariatu akt gwaltu jest uznany tylko gdy gwalciciele sami sie przyznaja, lub ma 4 swiadkow plci meskiej(nie krzyczcie, jak cos przekrecilem). I tu powstaje w glowie swoisty misz-masz. Jak mozna miec tak naryte w bani, zeby sadzic, ze Bog nagrodzi tych, ktorzy okrutnie skrzywdza kobiete? Jak trzeba miec naryte w bani, zeby zakazywac picia alkoholu, a zezwalac na 'podboj ziem niewiernych'. Pewnie niektorzy stwierdza, ze przesadzam. Jesli jednak nawet przez "wolnosciowe", "nowoczesne", "tolerancyjne" media przebijaja sie do nas takie, nierzadko makabryczne wiadomosci, cos rzeczywiscie musi byc na rzeczy. Osobiscie, gdybym byl jakims prezydentem czy innym tuskiem w mig do konstytucji/prawa(slaby z WOSu jestem Tongue) dodalbym cos na temat 'zakazu propagowania religii islamskiej jako podmiotu szerzacego nienawisc, dyskryminujacego plec i prowadzacego do zatrzymania rozwoju kultury i nauki'. Obecnie islam wyglada troche jak chrzescijanstwo wieki temu-ciemny lud podporzadkowany wladzom, nakazujacym niecne czyny "w imie Boga". A Bog strzela sobie facepalma w niebie.
Reply
Wink 
Dokładnie, dziwna "cywilizacja"

ps. 600 post!!! Dedykuję to temu tematowi Smile
Reply
Konstytucja to akt prawny. I może ją zmieniać sejm większością głosow (2/3). Gdyby nagle zakazano propagowania religii islamskiej w konstytucji, to Polska wyszlaby na arenie miedzynarodowej na cholernie nietolerancyjny kraj. W dodatku zawsze znajdą się takie pseudointeligentne (w mojej opinii) osoby, ktore choćby dla samej zasady odmiennego zdania będą mowiły, że "islam to piekna religia, nie czytaliscie Koranu to nic o tym nie wiecie! Wole islam od zakłamanego katolicyzmu, ktory tylko kase od ludzi ciągnie!" etc. Tutaj może pomoc tylko zdrowy rozsądek. Odmienność kulturowa i ekspansywność obu religii jest tak wielka, że gdyby usadzić na jednym terenie muzułmanow i chrzescijan to jedny by chcieli chrystianizacji, a drudzy islamizacji. Z tą roznica, że ci pierwsi są bardziej nieobliczalni i mają przewagę w tym, że nasza religia i moralnosc zakazuje nam zabijać.
Reply
Jakby na ciebie w niebie miało czekać 7 hurys też byś się starał. Dodgy
Reply
hmm, wiec jak to rozwiazac? Teoretycznie muzulmanie moga sobie przyjechac do jakiegos kraju Europy, i powinni przestrzegac tamtejszego prawa, ktore stoi wyzej od szariatu, lecz jak radykalni muzulmanie maja uznac jakies inne prawo wyzej nad swoja religia? A jesli nie sa radykalni, czyli nie uznaja szariatu, to co z nich za muzulmanie? Najlepiej byloby, zeby przestali byc muzulmanami, ale rownie dobrze mozesz powiedziec swojej babci 'przejdz na buddyzm'. Ludzie po prostu chca wladzy, a zdobywaja ja pozwalajac ludowi gwalcic i zabijac. Przyzwolenie na odkrycie najgorszych, zwierzecych instynktow czlowieka. Normalnie powtorka ze sredniowiecza.

Atup
7 hurys? A dlaczego nie 3 albo 10? Bo czlowiek tak powiedzial? Poza tym to bylby seks pozamalzenski, wiec zakazany przez szariat Big Grin

Atdown
wlasnie, bo to nie religia jest zla, tylko ludzie.
Reply
Japonia jest bardzo nietolerancyjna dla Muzułmanów, a jednak ich sytuacja polityczna jest całkiem stabilna.


Ja bym po prostu zdelegalizował wszelkie działania powiązane z kulturą Islamu, a jednocześnie nie miałbym nic przeciwko Muzułmanów, którzy nie są powiązani z dawną religią, czy obyczajami dyskryminującymi płeć kobiecą, etc.
Reply
Bo Japonia>Polska.

Lordzie Karolu, gdyby ludzie wiedzieli jak to rozwiązać, to już dawno nie było by tego problemu. Bo to z pewnością problem. Wielki. Nie chciałabym, aby moje dzieci, w moim kraju, obawiały się, że koleś w ręczniku na głowie wysadzi im szkołe. Najlepiej byłoby jakby siedzieli u siebie i trzymali się z dala od Europy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)