Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islamizacja Europy
#1
Co sądzicie o tym? Za 20 lat w Europie więszkość ludzi będzie Muzułmanami co jest katastrofą, dlatego że są oni agresywni. W Koranie pisze, że mogą bezkarnie gwałcić chrześcijańskie kobiety i zabijać ludzi wierzących chrześcijan. Pchają się do europy, bo mają tu taniej. Sa już afery o atakach muzułmanach, szczególnie na zachodzie, choć w Polsce już widać oznaki Islamistów.

https://www.youtube.com/watch?v=PBVwvhLaOKo
Reply
#2
I tak się wyprowadzam w przyszłosci do Kanady więc Wink

Nwm, szczerze mówiąc to tylko spekulacje, pewnie niedługo jakas w mediach wybuchnie afera i rząd cos z tym zrobi.
Reply
#3
Ja do USA lub Japonia. Potwierdzone info, i islamizacja europy to nie spekulacja tylko fakt. Belgia to 80% Muzułmanów, pewna dziewczyna mieszkająca tam mówiła, że u niej w szkole 80% to Muzułmanie, zdejmują wszystkie krzyże, i atakują chrześcijan.
Reply
#4
Co za idiotyzm. Jakieś kroki będą musiały zostać podjęte, nie ma bata.
Reply
#5
Information 
Nie wiem czy wiesz, ale Breivik zaatakował tam wiesz już co, po to by sprzeciwić się Islamizacji jego kraju, ale rząd ma to gdzieś Dodgy
Reply
#6
Islam się szerzy jak najgorsza zaraza, ta wiara rozrasta się bardziej niż chrześcijaństwo po upadku cesarstwa.
Reply
#7
"Koranie pisze, że mogą bezkarnie gwałcić chrześcijańskie kobiety i zabijać ludzi wierzących chrześcijan."
Czytałeś Koran ?

A tak nawiasem mówiąc to będzie wojna pomiędzy Chrześcijanami a Islamistami bo religia jest pod polityką państwa w Bibli też są jakieś wzmianki o tym, myślę że w Polsce nie będziemy mieli tego problemu bo po prostu Polacy się na to nie zgodzą.Co tu się więcej rozpisywać, pożyjemy zobaczymy bo dopóki siedzą cicho i nie zabijają nas polaków za to że jesteśmy innego wierzenia niż oni to nie mamy prawa nic im zrobić.
Reply
#8
A ty czytałeś? Mówię jak jest, w Koranie pisze że chrześcijaństwo powinno się niszczyć.
Reply
#9
Dla mnie to jest chore. Już fakt, że wprowadzają tradycje tych pomyleńców w życie jest wielką pomyłką. Niby tolerancja... a czy widział ktoś tam w tym zacofanym świecie kościół? No nie i pewnie w ogóle nie będzie. Ja słyszałem nawet pewną sytuację, że jakaś babka ze wschodu z dziećmi do polski i robiła awantury w szkole, że krzyż wisi w sali. To po co przyjeżdżała jak się jej krzyże nie podobają? Zacofany świat... Czemu zacofany? Te kraje na wschodzie przypominają mi dawne plemiona prymitywnych ludzi, kiedy to oni bezmyślnie się wyżynali nawzajem w pień, albo dla własnych korzyści, albo przez jakieś religijne "widzi misie".
Reply
#10
Przecież Polacy (Polska), jak i (chyba) wszyscy Europejczycy (wszystkie kraje) to chrześcijanie Huh. Wierz mi - nie damy sobie wpoić czyichś zasad, wiary, czy też "norm". Polska nie raz pokazała, że potrafi walczyć o swoje, więc i w tym przypadku na pewno nie damy (że tak to ujmę) pupy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)