Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islamizacja Europy
Co sądzicie o tym? Za 20 lat w Europie więszkość ludzi będzie Muzułmanami co jest katastrofą, dlatego że są oni agresywni. W Koranie pisze, że mogą bezkarnie gwałcić chrześcijańskie kobiety i zabijać ludzi wierzących chrześcijan. Pchają się do europy, bo mają tu taniej. Sa już afery o atakach muzułmanach, szczególnie na zachodzie, choć w Polsce już widać oznaki Islamistów.

https://www.youtube.com/watch?v=PBVwvhLaOKo
Reply
I tak się wyprowadzam w przyszłosci do Kanady więc Wink

Nwm, szczerze mówiąc to tylko spekulacje, pewnie niedługo jakas w mediach wybuchnie afera i rząd cos z tym zrobi.
Reply
Ja do USA lub Japonia. Potwierdzone info, i islamizacja europy to nie spekulacja tylko fakt. Belgia to 80% Muzułmanów, pewna dziewczyna mieszkająca tam mówiła, że u niej w szkole 80% to Muzułmanie, zdejmują wszystkie krzyże, i atakują chrześcijan.
Reply
Co za idiotyzm. Jakieś kroki będą musiały zostać podjęte, nie ma bata.
Reply
Information 
Nie wiem czy wiesz, ale Breivik zaatakował tam wiesz już co, po to by sprzeciwić się Islamizacji jego kraju, ale rząd ma to gdzieś Dodgy
Reply
Islam się szerzy jak najgorsza zaraza, ta wiara rozrasta się bardziej niż chrześcijaństwo po upadku cesarstwa.
Reply
"Koranie pisze, że mogą bezkarnie gwałcić chrześcijańskie kobiety i zabijać ludzi wierzących chrześcijan."
Czytałeś Koran ?

A tak nawiasem mówiąc to będzie wojna pomiędzy Chrześcijanami a Islamistami bo religia jest pod polityką państwa w Bibli też są jakieś wzmianki o tym, myślę że w Polsce nie będziemy mieli tego problemu bo po prostu Polacy się na to nie zgodzą.Co tu się więcej rozpisywać, pożyjemy zobaczymy bo dopóki siedzą cicho i nie zabijają nas polaków za to że jesteśmy innego wierzenia niż oni to nie mamy prawa nic im zrobić.
Reply
A ty czytałeś? Mówię jak jest, w Koranie pisze że chrześcijaństwo powinno się niszczyć.
Reply
Dla mnie to jest chore. Już fakt, że wprowadzają tradycje tych pomyleńców w życie jest wielką pomyłką. Niby tolerancja... a czy widział ktoś tam w tym zacofanym świecie kościół? No nie i pewnie w ogóle nie będzie. Ja słyszałem nawet pewną sytuację, że jakaś babka ze wschodu z dziećmi do polski i robiła awantury w szkole, że krzyż wisi w sali. To po co przyjeżdżała jak się jej krzyże nie podobają? Zacofany świat... Czemu zacofany? Te kraje na wschodzie przypominają mi dawne plemiona prymitywnych ludzi, kiedy to oni bezmyślnie się wyżynali nawzajem w pień, albo dla własnych korzyści, albo przez jakieś religijne "widzi misie".
Reply
Przecież Polacy (Polska), jak i (chyba) wszyscy Europejczycy (wszystkie kraje) to chrześcijanie Huh. Wierz mi - nie damy sobie wpoić czyichś zasad, wiary, czy też "norm". Polska nie raz pokazała, że potrafi walczyć o swoje, więc i w tym przypadku na pewno nie damy (że tak to ujmę) pupy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)