Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islamizacja Europy
#61
Przecież prawo ZEA czy innych państw półwyspu arabskiego jest integralną częścią rozmów o islamizacji Europy Tongue.
Reply
#62
sam wyżej zacząłeś temat o żonach, co to ma wspolnego z ismalizacja?
Reply
#63
Mariusz Max Golonko się myli, bo jego wieprzowe teorie nijak mają się do wiedzy z zakresu baraniny.
Sauvaq:
No właśnie nic. Poza tym że tu i tam występuje wysokie stężenie kebabu.
Reply
#64
Co oni wiedza o kebabach, najlepsze są w budzie u mnie w miescie obok biedronki. Tyle w temacie
Reply
#65
Najlepsze są kebaby w "butce u Hawaia" Big Grin

Reautim Martuim:
Bo chodzi o to iż to Europa jest Islamizowana, a nie Zjednoczone Emiraty...
Reply
#66
W ZEA dzieje się rzecz wręcz przeciwna, muzułmanów jest coraz mniej, a przybywa chrześcijan i hindusów.
Reply
#67
Nawet hindusom nie mogącym jeść wołowiny, baranina zbrzydła. Kebab jest zbyt mainstreamowy, więc jest wypierany. Możecie się śmiać, ale taka jest prawda. Ilość budek z kebabem jest wprost proporcjonalna do współczynnika islamizacji Europy, skutecznym sposobem na pozbycie się muzułman jest zlikwidowanie wszystkich budek z kebabem w tym samym czasie. Spowoduje to zjawisko podobne do tego, kiedy rybie zabierze się wodę.
Reply
#68
(2013-04-08, 15:36:01)Aryan Wrote: Islamizacja Europy to jakiś spisek, bo wątpie by normalni ludzie czepiali się klocków LEGO.

To jest paranoja, europejczycy, którzy podbijali świat, rozwijali się najbardziej, dominowali, a ich ślady działalności widać na każdym skrawku Ziemi, zostają podbijani przez Islamistów, którzy przypominają cywilizacje z przed tysięcy lat, Europejczycy nawet nie walczą, bo media tego nie nagłośniają, najwidoczniej to im się opłaca. Paranoja.
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/644240_235961749882506_160822518_n.jpg


Przykro mi, że zakładasz temat mimo że tak mało o tym wiesz. Polecam żebyś Ty i inni przeczytali to: http://img.wiocha.pl/images/7/1/714b0c0e42579b0e501b7fd9cb39e0ff.jpg lub cokolwiek na ten temat. Nie każdy muzełmanin jest islamistą. W moim mieście jest dużo muzełmaninów, którzy przyjechali tu na studia, głównie do Akademii Medycznej. Większość mówi i pisze lepiej niż Polacy (tak apropo Aryan popraw sobie z ,,pisze'' na ,,jest napisane'').
Dla Ciebie katastrofą są Muzełmanie czy Islamiści? Mimo że znam Arabów (mój znajomy jest młodszy ode mnie, ma 24 lata, jest po rozwodzie z Polką), to nie znam ani jednego Islamisty, więc dla mnie to żadna katastrofa. Większą katastrofą jest dla mnie polskie prawo i politycy w naszym kraju, którzy np. pobłażają księżom pedofilom, śmiesznie drogie nagrody pieniążne z naszych podatków (moich i waszych rodziców) m.in. dla polityków i pracowników ZUSu, ech.. chciało by się wymieniać dalej, ale pewnie już tego nie czytacie Wink
Reply
#69
Nie trzeba czytać koranu żeby pewne wniosku znaleźć. Ale jak już jesteśmy przy czytaniu Koranu....Koran jako koran funkcjonuje tylko i wyłącznie w języku arabskim, nie wolno go tłumaczyć gdyż wg wierzeń Islamistów przestaje mieć charakter księgi świętej. Więc jeśli nie znasz arabskiego to nie czytałeś Koranu a jego tłumaczenie, ale chylę głowę jeśli znasz arabski Smile
Jak w każdej religii monoteistycznej występują radykałowie mniej lub bardziej agresywni, zależy tylko od przywódcy i sposobu interpretacji pisma. Więc trudno mi określać czy ktoś jest agresywny czy nie. A niby dlaczego islamiści nie mogą mieszkać w Polsce ? Jeśli nie mogą to analogicznie nasze chrześcijaństwo nie pasuje do krajów azjatyckich czy afrykańskich. Jeśli dałoby się zabronić poruszaniu się mas ludzi jednej religii to tak samo nie wolno innej.
Trudno oczekiwać by jakieś poglądy, a tym bardziej wiara czy też religia nie rozprzestrzeniały się po świecie. Każdy ma prawo do wyznawania swojej religii tak by nie godziła w wyznanie drugiej osoby. Wieszanie jakichkolwiek symboli religijnych jest już złe niezależnie od tego czyje one są. Moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna Twoja.
Reply
#70
http://demotywatory.pl/4103130/Ilosc-budek-z-kebabem

Plusujcie plz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)