Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islamizacja Europy
#21
Nienawidzę tych ludzi, możecie mnie oskarżać za brak tolerancji, proszę bardzo. Nie zniosę tego, co oni wyrabiają. Dobrze, że w Polacy są konserwatywni i nigdy nie pozwolą na zdejmowanie krzyży ze szkół i tym podobnych, tak naprawdę muzułmanie w Polsce moim zdaniem się w dużej mierze ukrywają, bo polscy nacjonaliści traktowaliby ich z takim samym podejściem jak homoseksualistów, jeżeli nie gorszym. I dobrze, przydałaby się tym kebabom odrobina goryczy w postaci obrzucania ich wieprzowiną albo po prostu nasłania na nich kiboli. Spoko, nie wszyscy tacy są, ale jednak mitem nie jest, co się tam wyprawia.
_
Reply
#22
Ej, arab, który twory miejsce pracy to dobry arab.
Reply
#23
"Tak, we Francji już około 50% procent mieszkańców to muzułmanie, w Belgii 70, w Holandii i GB też dużo, w Niemczech już rodowitych niemcó wypleniają jak Trawnik, w Norwegii też rodowitych mieszkańców jest mało. Czekamy teraz na polskę, już Ruch Palikota głosi tolerancje, byśmy ich z otwartymi ramionami witali."

No wiesz, żydów też kiedyś było parę milionów w Niemczech Big Grin
Reply
#24
A myślisz, że z jakiego powodu ludzie masowo emigrują z Polski, jak nie ze względu na panujące tutaj władze i ich następstwa, a więc skutki ich panowania? Bo chyba mi nie powiesz, że sytuacja w naszym kraju nie wzięła się ze względu na władzę rządu.
Jedyną różnicą jest fakt, że muzułmanie nie są tak tolerancyjni wobec innych wyznań, jak my.
___
Reply
#25
Exclamation 
Raczej nie taki był przekaz jego posta.
Reply
#26
Exclamation 
Adolfie II Hitlerze przybywaj i problem z głowy. Joke.

Jest problem. Nie ma co tego ukrywać, jak to robią inni.
Reply
#27
Islamizacji Europy mówię stanowczo NIE! Mam nadzieję, że nie dojdzie w naszym kraju do sytuacji, gdy jakiś Muslim rozbije namiot pod naszym domem. Francja poszła po rozum do głowy i utworzyła uzbrojone oddziały, które patrolują poszczególne dzielnice. Nie mam nic do ich religii, ale niech nie znoszą się całymi rodzinami i nie narzucają swojego prawa. Polacy wyjeżdżający za granicę starają się uszanować obcą tradycję.
Swoją drogą, to temat rzeka.
Reply
#28
No tak, ale nie powiesz mi, że jakbyś nie wyprowadził się do innego kraju, to nie chciałbyś mieć Kościoła przeznaczonego do religii, którą Ty wyznajesz. Tak jak mówiłem, problemem jest jedynie to, że my moglibyśmy to przeboleć i modlić się po prostu w domu. Oni tacy nie są, bo ich wiara mówi z deczka inaczej.
Reply
#29
Tongue 
Francja się budzi, Australia się budzi, ale niestety wyrzucić ich za granicę się nie da. Globalizacja nie pozwala nam na tak radykalne środki. Chociaż Polski ten problem nie doskwiera na razie, zobaczymy, pewnie teraz szturmem będą uciekać do Anglii.

AtKilleras - Australia powiedziała, że to jest ich państwo, i to emigranci mają przystosowywać się do niej, a nie ona do nich.
_
Reply
#30
Exclamation 
Francja jest zbyt otwarta na emigrantów, niech wprowadzą wizy. W Polsce i krajach z nią sąsiadujących, nie występuję zbyt duża liczba muzułmanów, więc jak na razie, będziemy mieli spokój z arabami. Sytuacja ma się gorzej na zachodzie i południu, jeśli islamizacja będzie postępować w takim tempie jak dotychczas, to Paryż zamieni się w kłębowisko meczetów i minaretów..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)