Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konflikt na Wschodzie - dyskusja.
Rainbow 
Witam. Pewnie słyszeliście w wiadomościach, że na półwyspie koreańskim trwa konflikt między Północą, a Południem. Jak myślicie, do czego to może dojść? To wojny domowej, wojny jądrowej, albo nawet do III Wojny Światowej. Co o tym sądzicie?
Reply
Do III Wojny Światowej nie dojdzie.
Reply
To jest takie wygrażanie. Kim wie, ze 24h i jego komunistyczny raj zniknie.

Aczkolwiek I wojna swiatowa zaczela sie wlasnie od jednego zamachu w Sarajewie.
Reply
Trudno ocenić do czego może dojść, Korea Północna jest chyba najbardziej nieobliczalnym państwem na świecie. W 1953r. Korea miała wsparcie armii czerwonej, którego teraz mieć nie będzie. Ale nawet jak przegrają to zadadzą duże straty USA. Trzeba pamiętać że są krajem mocno zmilitaryzowanym i na 15mln obywateli aż 1,1mln to są wojskowi. A do tego broń jądrowa. Ale USA sami nie pokonają, chyba że im Chiny pomogą.
Reply
Może i masz rację. Ale wszystkiego można się spodziewać po koreańcach...

Atup

Ach, źle napisałem. Korei północnej raczej nikt nie pomoże.
Reply
Chiny pomagały Korei w 1953r. a do tego nadal są państwem komunistycznym(przynajmniej oficjalnie). Jakoś nie wyobrażam sobie żeby którekolwiek państwo europejskie pomagało Korei, no chyba że ruscy ale wątpię.
Reply
tutaj mozesz o tym pisacSmile
Reply
Jak może dojść do wojny domowej pomiędzy dwoma państwami?
Reply
Ruscy są "nie oficjalnie" sojusznikami Korei północnej zapewne korea północna zacznie od zmiecenia drugiej korei rosja po walczy z usa i tyle wojny
Reply
Może, nie wiem. Prawdopodobnie kraje ONZ będą próbowały uspokoić tych psycholi z północy.

AtMichaś

Nwm, podałem przykłady tylko co z tego może wyniknąć.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)