Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Koreański Dyktator - Dyskusja
Exclamation 
Cześć Smile

Jak wiadomo już jest nowy Koreański Dyktator , i chce wyrównać straty z USA jak myślicie będzie Bomba Atomowa , czy Polska coś ucierpi warto podyskutować.
Reply
Nie taki nowy on już chyba z rok albo dwa rządzi.
Reply
Wink 
Też mi się coś zdaje znajoma twarz ale w telewizji powiedzieli , że nowy.
Reply
No Polska jest w tarapatach, tak bardzo przejmowałem się atakami terrorystów i tsunami, że 2 dni poślizgu z informacją o tym mam
Reply
Thumbs Up 
W 2012 roku został dyktatorem, a przypomina mi Hitlera, małe państwo, i takie dziwne wielkie wyobrażenia. Szczerze? Teraz są inne bronie, wystarczy, że rozpoczną atakować stany, a wiadomo, USA będzie zdolne zrzucić atomówkę, jedno szczęście, że mieszkamy całkiem daleko od obu państw.
Reply
Może Korea jest mała ale zabójcza i te ich bronie powalają.
Reply
Nawet nie stoimy jej na drodze, więc taka wojna to jak wyniszczanie się nawzajem dwóch najgorszych systemów na całym świecie bez wielkich strat dla Polski.
Reply
Ale jak będzie wojna, a stany z tego co wiem sa w nato, bedzie trza pomoc. Big Grin
hawai, ale stany maja kilkanascie glowic atomowych, a korea tylko kilka
Reply
Właśnie też o tym pomyślałem, ale tak naprawdę wątpię w taką wojnę. Słyszałem, że się coś z Południówką plują.
Reply
Ta, stana groza, ale pewnie odwracaja kota ogonem, jak rosja podczas II wojny swiatowej. Co prawda poludniowcy raczej szans nie maja
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)