Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Koreański Dyktator - Dyskusja
#31
Ruskom się nie opłaca tak samo jak Chinom. Przecież to bogate kraje i wojna nie jest im na rękę.
Reply
#32
Ruski bogaty kraj. Padłem. Cool
Reply
#33
Biednym się tym bardziej nie opłaca. W ogóle gdyby tak wyludniono Polskę i przesiedlono wszystkich mieszkańców we wszystkie kraje świata zdolne do godnego życia to raz, że by się mogli zmieścić, to dwa można było wybudować tutaj coś fajnego, np. park jurajski dla wodnych dinozaurów. I dobrze, bo pogoda jest tutaj taka beznadziejna, że mam ochotę skoczyć z okna.
Reply
#34
Chiny nie mają gdzie mieszkać
Reply
#35
Chciałem właśnie założyć taki temat. Arr byłeś szybszy ;3
Jeśli korea zaatakuje to zaraz nato i usa ich zmiotą.
Reply
#36
Nie wiem czy wiecie, ale z wojska koreańskiego żołnierze masowo dezerterują boją się potęgi USA. Korea to taki mały piesek z ogromnymi kłami. Tylko jest jeden problem Koree popierają takie mocarstwa jak: Iran, Rosja. Korea nie ma nic do zaoferowania jeżeli odetnie im się wpływy zagraniczne to będzie jak ślepiec. Mimo wszystko nie można jej lekceważyć ma bomby atomowe... Tylko nie wiem jak to się stało że tak niestabilny kraj je posiada...
Reply
#37
Jak ja uwielbiam czytać te opowiadania. Najbardziej rozbraja mnie albo "ruscy nic nie zrobią, bo tam tylko menele" albo "ruscy roznieśliby świat jakby chcieli".
Reply
#38
Bomby atomowe to nie wszystko. Ja bym najbardziej się bał Rosji. Podczas II Wojny Światowej nadal istnieli samurajowie, którzy z bliska zabijali mieczami. W Rosji do picia spirytusu używa się wódki jako popity, a dzieciaków się uczy odporności od małego poprzez grzanie w saunie a następnie wypuszczanie na śnieg. Im się to na dodatek podoba. Nie wspominając jeszcze o ogromnej ilości Bar Brothers, wśród których przeciętniak skopałby porządnie tyłek niejednemu, napakowanemu sterydami koksowi w siłowni.
_
Reply
#39
Przecież Korea Północna to śmieszny kraj. Mają przestarzały sprzęt(Polska ma o wiele lepszy) ,a morale ich wojsk są chyba na minusie, wystarczy zabić ich sztab dowodzący i cała Korea się podaje , jedynym ich plusem jest liczebność , ale w dzisiejszych czasach technologia>liczebność wojsk.
Reply
#40
Big Grin 
Mówisz, że bomby atomowe to nie wszystko. Nie wiem jaką ta broń ma siłę, ale za pewne nawet polska gdyby zrzuciła parę mogłaby unicestwić dany kraj, obszar, czy też ziemię na świecie. Nie ważne czy kraj mały, czy duży. Ważne jaką ma technologię.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)