Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytłumaczy mi to ktoś?
Dlaczego ateiści są mądrzejsi od małp?Tak tylko pytam? Małpa, tak samo jak ateista ma dwie nogi, dwie ręce, ma nawet mózg. Tylko małpa swój mózg wykorzystuje jedynie do podstawowych instynktownych czynności, takich jak obieranie banana, kopulowania i zabijania pcheł na swoich ziomkach. Więc co takiego się stało, że jednak te małpy są głupsze od ateistów? Może jest to przypadek, może tylko ewolucja? Raczej nie przypadek, również nie ewolucja. Ateiści tak bardzo upierają się przy swoim, że nie ma żadnego Boga, nie ma nic poza tym, co widzimy i możemy dotknąć. Tylko ciekawe dlaczego nie są głupi tacy jak małpy, albo ci co siedzą w chlewie i ryją w oborniku? No dlaczego tak jest? Dlaczego ateiści nie macie ogona i nie chodzicie na czterech nogach? Możecie to wytłumaczyć konkretnymi argumentami? Nie potraficie, bo to co głosi ta wasza hipotetyczna jest tylko gdybaniem jak było kiedyś i skąd to wszystko się wzięło. Ja wam napisze skąd się to wszystko wzięło. Wszystko ma swój początek w Bogu, który jest sprawcom tego wszystkiego. To on stworzył ten cały widzialny świat, który widzicie. Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo człowiekiem, aby tego nie widzieć, tylko wierzyć w to, że to wszystko tak się ułożyło i poukładało tylko i wyłącznie z przypadku. To nie jest żaden przypadek, tylko działanie wyższej istoty, której ludzki umysł nie może pojąć i nigdy tego nie zrozumie. Człowiek nie ma ogona i nie chodzi na czterech nogach, bo Bóg tak chciał i taki właśnie ma być, ma być wyżej niż zwierzęta, które są na ziemi. Ten sam Bóg stworzył również takich ludzi jak wy ateiści, was też Bóg stworzył. Tylko wy w przeciwieństwie do katolików nigdy Bogu za to nie podziękujecie, gdyż jesteście strasznie pewni swoich teorii, o nieistnieniu Boga. Tylko ten właśnie Bóg daje każdemu czas na przemianę swojego życia i wam również radzę zmienić swoje życie, choćby dlatego, żeby nie być tak jak te kopulujące i wiskające się małpy. No chyba że chcecie się z nimi utożsamiać, to róbcie tak dalej. Pozdrawiam!

O co chodzi temu osobnikowi? Znalazłem cytat na Interii, więc o co mu chodzi, ja tylko chce się dowiedzieć to nie mój tekst... =.=
Reply
Jest lewakiem nie potrafiacym pojac innego punktu widzenia.
Reply
Wiesz co jest najlepsze? Że napisał to pod artykułem dot. hodowania dzieci. Cool
Reply
Question 
Podaj link jesli mozesz Big Grin
Reply
http://nt.interia.pl/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-chinscy-geniusze-z-probowki,nId,946718
Reply
Według mnie to jakiś maniak własnej religii pisał Wink mało tolerancyjna osoba.
Reply
Heart 
Chińczycy i ich próby dominacji nad światem.
Reply
Czemu chrześcijanie są mądrzejsi od małp? To dopiero zagadka...
Reply
Takie posty to jak opuszczona garda. Nawet mając to wszystko gdzieś sunie się na myśl zaczepka "A czemu nie są?".
Krej-zolek:
Ten pan próbował napisać esej, w którym pogubił się przy czwartym zdaniu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)