Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święta Wielkanocne - tradycja która trwa
Hej, cześć, czołem! Smile

Święta wielkanocne to wyjątkowy okres dla każdego człowieka, każdy je spędza inaczej, jest to spowodowane tradycjami które w każdej rodzinie są inne, przez co się to ze sobą przeplata i tworzy ciekawy temat do rozmowy.

Temat jest przeznaczony do opisywania swoich świątecznych tradycji (mowa o świętach Wielkanocnych) oraz opisania całego cyklu jak je spędzamy, nasze potrawy które sporządzamy na wielkanocne śniadanie oraz różne, różne rozmaitości związane z tym okresem czasu.

Quote:
Dyskusje na temat questów eventowych na Wielkanoc:

Pozdrawiam i do napisania Wink

//Budanddri Tukum

Ostatnia edycja:
Reply
nienawidze swiecic rzeczy bo co rok kradna mi serwetke
Reply
mi ostatnio ukradli
Reply
Do świąt wielkanocnych 2 tygodnie, ale po co czekać?! Przecież można być pierwszym w tym wyścigu szczurów i zgarnąć "gure plusuf".
Reply
Yyy... Nie, po prostu chcę wprowadzić nas już powoli w klimat świąt, nie jestem taki jak ty Wink

Pozdrawiam!
Reply
Klimat świąt? Może wytłumacz na czym dla ciebie polega ten klimat. Nie wiem czy święta wielkanocne mają jakiś klimat, a mi ciężko to zrozumieć dlatego, że jestem ateistą, czy może po prostu niektórym od gier RPG się w głowach poprzewracało.
Reply
Jeśli masz zamiar spamować to wyjdź. Tutaj piszemy na tematy niezwiązane z grą, a to że jesteś ateistą jest mało istotne Exclamation. Kończę z tobą dyskusję.
Reply
Nie za wcześnie ? Huh
Reply
Może zamiast pisać "ze wcześnie", to napiszesz kiedy i jak ty przygotowujesz się do świąt? Dodgy
Reply
Nie mogę mu pozwolić oddać mojej gury plusuf!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)