Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego ludzie wyzywają księży od pedofili ?
Witam mam do was szczere pytanie Sad Dlaczego ludzie notorycznie wyzywają księży od pedofili Undecided ? Ja rozumiem może zdarzy się jakiemuś księżu raz drugi , ale nie widzicie ile oni dobrego robią ? Jacy są wspaniali dla parafian ? Dlaczego ich wyzywacie od pedofili Sad ? Nie macie za grosz honoru żeby wyzywać taką osobę ? Tak samo nie wiem jak można chcieć by opodatkowali kościół Sad Przecież to święta instytucja , powinniśmy im pomagać a nie brać jeszcze pieniądze Sad Ksiądz powinien być dla nas jak matka , powinniśmy mieć do niego szacunek ,a jak widzę ludzi którzy się z niego śmieją to mam nadzieje że wkońco spłoną w piekle ...
Reply
Wykorzystałem plusa, więc Ci nei dam oceny.
A takie tematy to możesz sobie wsadzic wiesz gdzie.
Reply
Kolejny gimbus który potrafi tylko śmiać się z wspaniałych ludzi Dodgy ? Ciekawe czy rodzice śą dumni ....
Reply
Post edytowany
Reply
Temat trollerski.

Tak samo mam prawo wyzwać Ciebie jak i księdza, to, że jeździ ferrari i udaje wierzącego nie znaczy, że jest lepszy ode mnie. (Oczywiście nie wszyscy księża są sknerusami wpatrzonymi w tackę i dofinansowanie ale jest takich coraz więcej)
Reply
Uważaj, bo tu gimbusy obrażają się o to, że nazywa się ich gimbusami ;_;
Reply
Bo wszystko się bierze za całokształt.
Reply
Hehe, gimbus? Zresztą mnie nie obchodzi co o mnie myślisz.
Po prostu jeśli byś chciał o tym pogadać, mógłbyś lepiej ten temat napisać.
Obvious troll is obvious...
Reply
bo podobno wydaja pieniodze na kosciol na bzdety
Reply
Popatrzcie na to : http://www.facebook.com/search/results.php?q=FRANCISZEK%20PIERWSZY&init=quick&tas=0.6747012050803666 na szczęście wszyscy w piekle spłoną którzy to stworzyli Smile
jbl:
Raz albo dwa się zdarzyło ale nie widzą ile ksiądz robi dobrego Sad Gdyby nie ksiądz to nie mielibyśmy się np u kogo wyspowiadać , lub nie miał by kto udzielić nam chrztu Smile To są wspaniałe rzeczy które robi ksiądz
Alcest:
Najlepiej jakby fiacikiem jeźdźił -,- według cb ksiądz powinien mieć gorsze auto niż parafianie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)