Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego ludzie wyzywają księży od pedofili ?
#21
(2013-03-14, 14:36:57)Petrus Wrote: Ksiądz jako osoba, która poświęciła całe swoje życie służbie Bogu jest osobą w sposób szczególny predestynowaną do tego, by być idealny, niezkazitelny we wszystkim związanym z moralnością, życia w 120% zgodności z Bożymi przykazaniami, dlatego
- osoby wierzące szczególnie boli tak masakryczne rozminięcie się tego co robią z tym co powinni głosić.
- osoby nie tyle niewierzące, co wojujący ateiści i inne świadome i nieświadome sługusy szatana wykorzystują ten upadek poszczególnych Księży do generalizowania i bolesnego uderzenia w Kościół
jako całość.

Gufat:
Cytujc ciebie:
,,Udzielic nam chrztu? Co jest w tym dobrego? Male dziecko jest zmuszane do religii kiedy nie ma jeszcze własnego zdania i wiedzy."

Co jest w tym dobrego to zobaczysz po śmierci ^^ a za życia nie masz żadnych fizycznych przeszkód do życia po antychrześcijańsku, jeśli taka jest twoja wola.

Co do tych profili na fejsie... trzeba mieć chyba jakąś diabelską obsesję, żeby DZIEŃ PO WYBORZE już tworzyć profile w tak obrzydliwy sposób szkalujące nowego Ojca Świętego. To chyba musi być ta sama ekipa, co od profilu ,,Jan Paweł II ... szlugi". Ja tam mam jednak nadzieję, że autorzy nie spłoną w piekle, tylko jeszcze zdążą się nawrócić Wink

To samo mówię ja, dosłowne zmuszanie. Wink To jest gorsze niż poganie :E
Reply
#22
Ksiądz to ksiądz , jak sobie zaliczy to nie można go nazwać pedofilem.
A to , że to zrobił to zwalnia go ze służby Bogu.
Reply
#23
Chrzest to bardziej symboliczne zobowiązanie rodziców do wychowania dziecka w wierze. Rodzice zobowiązują się wtedy do starania się wychowania was na katolików, bo sami w to wierzą, więc oczywiste, że dla was też chcą zbawienia, którego są pewni. Ja, który jestem agnostykiem, ale chrześcijaństwo uznaję za jedną z najmniej prawdopodobnych wiar - nie czuję żadnego bólu związanego z tym, że jestem ochrzczony. Bo skoro nie wierzysz w Boga Jahwe i w świętości KK, to czemu Cię boli to, że pokropili Cię wodą a rodzice zaprzysięgli wychować Cię w wierze? I, że opiekuje się Tobą Bóg w którego nie wierzysz?

Drexenus:
Nie miałem tu pisać, ale jednak musiałem, bo mnie ludzie wkurzajo. Słuchaj, ustaw się ze mną na soczek kiedyś czy coś, bo ja naprawdę chcę ogarnąć Cię. Niby piszesz, że to dla rozluźnienia, bo tu jest napięta atmosfera i każdy spina, ale w zasadzie w Off-Topie jest strasznie dużo luzu, sensowne tematy raczej nie są zamykane, a Ty nie jesteś lubiany, bo Twoje tematy są głupie i tylko naśmiewasz się ze wszystkich po kolei. Ale skoro kolejny z 1000 tematów "na poważnie" to odpowiem Ci:
Bo były afery związane z pedofilią wśród księży, szczególnie parę lat temu. Może część z nich okazała się słaba psychicznie, i ich zapotrzebowanie potrzeby rodziny, które wyniszczyło ich psychikę sprowadziło ich do takiej dewiacji Tongue.
Reply
#24
Z roku na rok kosciol ma coraz mniej wspolnego z Bogiem, taka prawda i nic na to nie poradzicie. Mniedzy innymi wlasnie dlatego nie chodze juz do kosciola. Wystarczy popatrzec na takiego Rydzyka, na to ile ma a ile daje biednym. Albo kolejna sprawa - Jan Pawel II powiedzial kiedys ze "gdy umre, nie stawiajcie mi pomnikow". Chcial zeby pieniadze za ktore zostalyby wybudowane jego pomniki zostaly przekazane na cele charytatywne. A jak jest? Tysiac pomnikow Papieza w samej Polsce. Pod polowa kosciolow juz sa.
A co do obrazania ksiezy to wiadomo skad sie to bierze, mezczyzna ktory nie ma kobiety a jego jedynymi ze tak powiem kompanami sa ministranci, to zaraz ludziom sie rodzi wyobrazenie ...
Reply
#25
Shocked 
Tylko , że Jan Paweł II ich nie chciał on ich nie budował tylko ludzie chcieli , żeby został pamiętany jako najważniejszy Polak.
Reply
#26
Trollowanie zazwyczaj kończy się kneblem. Ale skoro kolejne blokady pisania na Forum nie są w stanie dać Ci do myślenia, 'wspaniałomyślnie" wysyłam Cię na krótki urlop od Gry.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)