Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papież - Dyskusja. :D
Wiadomości o tym są wszędzie Big Grin http://scr.hu/0owd/82pk6
Reply
Czym tu się podniecać? Za parę lat wybiorą następnego, za kolejne parę lat kolejnego i tak w kółko...
Reply
Hehe, czytam i śmieje... : )

Jak tu co poniektórzy usilnie starają się ukazać jak to odbiegają od "normy" i nie wierzą, jak leją na tą religię. I te komentarze na poziomie "super wysokim" : )


Jak macie w du** wybory papieża- spoko. Sprawa indywidualna. Ale uszanować się powinno to, że nie każdy ma to gdzieś i oszczędzić sobie niektóre komentarze. Bo równie dobrze ktoś mógłby zacząć jechać po czyjejś rodzinie tutaj z graczy margo bo dlaczego ma szanować kogoś tam? Heh, tak po prostu wypada, szanować innych, zdanie innych itp.


Co do czarnego papieża. Było mi to obojętne czy zostanie wybrany czarny, zółty czy jaki.. ale lekka chęć do czarnego papieża była dlatego, żeby ludzie po raz kolejny się przekonali jacy są naiwni wierząc w przesądy.


//edit
At minus
jeśli dla Was "dupa" to bluzg, to gratuluję.. Widzę, że mam do czynienia z bardzo wrażliwymi osobami, do tego pewnie elokwentnymi, które "brzydszych" słów nie używają. : )
A gwiazdki dałem, bo na forum margo nie raz dostałem auto knebla, za słowo niby bluzg, które bluzgiem nie jest. Chociać, teraz widzę, że za "dupa" knebla nie ma.
Reply
Jak dla mnie za niektóre komentarze powinniście się co najmniej wstydzić. Sam byłem ministrantem 5 lat, ale odszedłem, zniechęciłem się do kościoła. Dlaczego? Ja wierzę w Boga, a nie w kościół. Widziałem zdj. papieża na tronie złotym i napis ,,Jedzcie słowo boże'' , obok dzieci głodujące z arfyki, troszkę kontrowersyjne, ale w gruncie rzeczy prawdziwe. Jestem osobą wierzącą, ale widok takiego ogromu ludzi, którzy płaczą, odgrywają scenki dla mnie to teatrzyk, bo większość z nich pokazuje jakimi są katolami w życiu codziennym - tak jak niektórzy polacy w komentarzach do postów kwejka na fb czy gdzieś, hejtują nawet nowego papieża, no sorry, ale wszystko ma swoje granice. Najbardziej beke mam z tego, że mojej matce, która chodzi do kościoła ,,odświętnie'' coś się odwidziało i po relacji telewizyjnej z wybrania papieża powiedziała, że jutro idzie do kościoła. Big Grin
Reply
Ta "oryginalność" to norma.
Reply
A propo, znalazłem na necie, nie wiem czy było. Obrazek ukazuje jak wybrali papieża . http://www.chamsko.pl/demot/0_0_22277690_Konklawe_przez_xawery_middle.jpg ( przepraszam , jeżeli kogoś może to urazić.)
Reply
Powiedziałbym, do czego się ogranicza wasza wiedza, ale już raz dostałem za to słowo knebla. Jedyne, co jest pewne, że już powstały fanpejdże dla nowego papieża, te pozytywne, jak i zarazem te hejtujące go, których autorzy to umysłowa gimbaza i dzieci neo, które mają zamiar wskrzesić butthurt u nieco głupszych od siebie. Poza tym temat przerodził się w jakąś dyskusję religijną, jakby kogoś w temacie o papieżu obchodziły wasze poglądy. Ogar ludzie, bo o tej godzinie się śpi, więc spokój na osiedlu. Big Grin
Reply
http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577346_469680753081656_1296345134_n.jpg

Powaliło mnie To na łopatki .__.
Reply
Ale suchar.

I jednak Argentyńczyk został Smile
Reply
Jeżeli chodzi o związki partnerskie, zniesienie celibatu czy inne tego typu historie to zapewniam was, że nic takiego za Franciszka nie zajdzie. Jest on konserwatystą, przywiązanym do tradycji chrześcijańskiej człowiek "starej daty". Zauważcie jednak, że świętujący Plac Świętego Piotra zamilkł go diakon ogłosił kardynała z Argentyny papieżem. Ze zbliżeń z kamery twarze włoskich wiernych były nietęgie. Mój tata twierdzi, że kardynałowie wybrali papieża na 3-4 lata. Cóż osobiście sądzę, że wybranie pierwszego papieża nie Europejczyka jest ukłonem w stronę wiernych z Azji, Afryki i Ameryki. Jeżeli chodzi o samego papieża wywiera na mnie pozytywne wrażenie. Ma miły wyraz twarzy. Być może nie okazywał jakiś wielkich emocji ale trudno Mu się dziwić. W końcu to wielki szok i zaskoczenie. Mój osobisty faworyt? Kardynał z Filipin. I błagam.. Nie piszcie że chcieliście Murzyna Big Grin .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)