Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiara i XXw
Zastanawiałem się nad tym kto w tym wieku mógł się przyczynic to rozwjou wiary..
Oczywiście JPII ale czy ktoś jeszcze?
Te pytania, nie wiem skąd je biore
Reply
Jest już taki temat :c.
Reply
Czas się panu pomylił,bo teraz jest 2021 wiek.

"Technologie 2021 wieku" ~ Maciej Makuła.
Reply
Duchowni, katecheci, rodzice, nauczyciele?:>
Reply
Rodzice,Nauczyciele,Święta takie jak Wielkanoc,Boże Narodzenie czy Środa Popielcowa Smile
Reply
No woda najczęściej, ziemia, taka sytuacja, nie? Big Grin

Teraz wiara młodzieży ogranicza się jedynie do komunii i chodzeniu do kościoła żeby zaliczyć bierzmowanie. Poza tym dochodzą święta Bożego Narodzenia jako tradycja.
Reply
Ja w boga nie wierze. Jak przystępowałem do komunii w wieku 8 lat nie myślałem o wierze, tylko o pieniądzach jakie dostanę. A święta bożego narodzenia obchodzę, bo 25. Grudnia są moje urodziny. Huehuehueshki, jestę bogię! Big Grin
Reply
Hajs się nie zgadza, też nie wierzę. Dodgy
Reply
Music 
Do nie wiary masz prawo. Ale Twoje podejście do "hajsu" jest żałosne. Nawet nie muszę mówić jakim typem człowieka jesteś, z takim nastawieniem. Niby pieniądz jest ważny, ale trzeba mieć jakąś godność. nie komentuje dalej..
Reply
Ale prawda jest taka, że 8-9 latek, który idzie do komunii ma gdzieś to, że przyjmie jeden ze sakramentów czy coś. Nie uwierzę, jak powiesz, że szedłeś do komunii z myślą, że teraz będziesz bliżej Boga, no bez jaj. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)