Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
Boję się, że za 40 lat europa stanie się muzułmańska.
Reply
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K5FuE5Wcv7o nie wiem czy to prawda, ale wg tego filmiku nie ma innej możliwości Tongue
Reply
Widziałem film. Trzeba wyrzucić ich z europy do afryki. Bo moje dzieci będą się uczyć koranu.
Reply
Trochę mnie to przeraża. Z jednej strony ogólnie niezbyt podoba mi się wielka rola religii w prawie, polityce itd., z drugiej strony chrześcijaństwo przeszło już jednak pewną ewolucję na przestrzeni wieków i o ile może Kościół nie jest jakiś super nowoczesny, to nie bierze też Biblii dosłownie. Od średniowiecza pojawiły się jakieś zmiany i chrześcijanie są w stanie koegzystować spokojnie z ludźmi innej/żadnej wiary, szczególnie w innych państwach niż Polska. A muzułmanie wydają się jak w obecnym średniowieczu...

A z drugiej strony jak patrzę na te wskaźniki urodzeń to wygląda na to, że i tak prędzej czy później wyginiemy? A tamci po prostu nas zastąpią. Chociaż bynajmniej mi się to nie podoba.

Ciekawe, czy historia zatoczy koło i za te 500 lat panujący nad wszystkim muzułmanie zaczną tracić władzę i uginać się pod jakimiś bardziej liberalnymi prawami itd. A potem zaczną wyginięcie i zastąpią ich mnożący się jak króliki chrześcijanie z Ameryki Południowej :3 Jestę antropologię.
Reply
Masz w tym trochę racji, ale według mnie wcześniej wybuchnie konflikt na tle Izrael,USA,Unia Jehwropejska a Rosja,Chiny,Iran, na tle religijnym oczywiście [Anty Chryst i te sprawy] jak ktoś interesuje się Biblią to wie ocb.


A co do moim poglądów polityczno-religijnych to są one prawicowe, choć nie jestem jeszcze pełnoletni to interesuje się politykom, moim autorytetem jest Janusz Korwin Mikke a partią Kongres nowej prawicy, jestem wrogiem demokracji i jedyną według mnie słuszną religią jest Chrześcijaństwo .

Cieszę się że w prawo jest wzięty dekalog bo to chyba najlepsza rzecz jaka może być, choć nikt nie jest idealny i często na świecie są łamane jego prawa.
Reply
Nigdy więcej liberalizmu! Z nim trzeba walczyć, walczyć i raz na zawsze wykorzenić, zwłaszcza z religii chrześcijańskiej!
Sprus:
W Biblii jest wszystko o świecie i historii, powiedział to nawet Tesla, twórca całego współczesnego świata, przy którym Einstein to analfabeta.
Np., naprawdę był potop, który zalał ziemię, naprawdę przed nami istniała inna cywilizacja, która była bardziej zaawansowana, lecz którą Bóg postanowił zniszczyć... Ciekawe, co takiego złego zrobili, że aż tak się zdenerwował ^ ^
Reply
Odświeżam
Reply
Ostatnio patrzyłem na książkę do geografii i tam pisało że w europie 4,4% to muzułmanie. To były dane z 2003. Teraz jest ich na pewno dużo więcej niż te4,4%. Myślicie że Polsce grozi Islamizacja?

I taka ciekawostka http://wiadomosci.onet.pl/kraj/krystyna-szumilas-nie-poradzila-sobie-z-testem-szo,1,5516090,wiadomosc.html
Reply
Islam to religia zabraniająca spożywania alkoholu i wieprzowiny , więc to jest wątpliwe żeby Polak przeszedł na islam , oraz wątpliwe jest to ,że Polka chciała nosić te ich okrycia.
Chodź Francja , dokładnie Paryż został już opanowany przez muzułmanów.
Reply
A Francuzii lubią winko czyli też alkohol.Z Islamizacją Polski to chodziło mi też o ludność napływową. Obecnie w Europie nie ma dzieci więc europejczycy są wypierany przez imigrantów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)