Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poglądy polityczne i religijne
O ile co do drugiej części twojego posta się w 100% zgodzę, to co do pierwszej mam wątpliwości. W katastrofie Tu-204(samolot, który zderzył się z autostradą) odłamał kawałki drogi(link

). Inną ciekawą sprawą jest, że w tej katastrofie 4 osoby zginęły, natomiast 4 zostały ciężko ranne. . W naszej katastrofie zginęli wszyscy, natychmiast. Absolutnie nie sugeruje, że to był zamach tylko ta brzoza mnie interesuje. Przyczyny są jasne - mgła(rozmawiałem nawet z jednym pilotem na ten temat, który jest już emerytowany, też ,,woził ważnych ludzi") + niezbyt przystosowane lotnisko. Ciekawi mnie tylko jedno. Czy brzoza może być wytrzymalsza od drogi?
Reply
I kto tu jest oderwany od rzeczywistości. W dwóch pierwszych zdaniach napisałeś coś, co zupełnie nie ma żadnego związku z niczym. Po pierwsze, piszesz o szerzeniu nienawiści. Faktycznie, "moherowe kółko" to przejaw tolerancji. A po drugie, gdzie ja tą nienawiść szerzę? Że piszę o zamachu, że był zamachem? Niech żyje lewacka logika ; ]
Po drugie, zamiast nazywać mnie moherem, może podasz JAKIKOLWIEK przykład na to, że to był wypadek? Bo oficjalna nauka stoi w opozycji do Ciebie. Żaden samolot nie ma prawa rozerwać się na tysiąc kawałków po zderzeniu z ziemią, które to kawałki lecą kilkaset metrów od miejsca zdarzenia. Poza tym samolot taki jak Tupolew, z jego masą i prędkością powinien skosić pół lasu, zanim by się zatrzymał. Pół lasu. A tymczasem ptóbują nam tłumaczyć, że jedna, mała brzoza była w stanie urwać 1/3 skrzydła... Zwłaszcza, że góra brzozwy miała średnicę jakiś 25cm... lewacka logika.
Po następne, zamiast powielać bzdury, może poświęciłbyś pół godziny na próbę oceny tego, co miało miejsce? Poczytał opozycyjną prasę? Albo pooglądał "anatomię upadku". Bądź co bądź, profesorie wypowiadający się tam mają wiedzę większą, niż Ty kiedykolwiek będziesz miał. A nie mają żadnego interesu w tym, żeby kłamać.

OGŁOSZENIE OGÓLNE: Ma ktoś dostęp do brzóz rosnących w Smoleńsku? Bardzo proszę o jakieś szczepki, zasadzę u siebie w ogrodzie. Jak zbuduję z nich sobie schron, to nawet tysiąc bomb nuklearnych nie wyrwie nawet drzazgi. Skoro kawałek patyka rozwala tupolewy na miliardy części... To pomyślcie, ile może cały sad!

A tak w ogóle, to jakbyś odebrał od rodziców elementarne wychowanie i jakąkolwiek ogładę, którą powinien posiadać każdy mieniący się człowiekiem, czy po prostu istotą myślącą, to wiedziałbyś, że innych religii i odczuć się nie łamie, nigdy. Nazywanie absurdami przepowiedni związanych z moją wiarą jest atakiem na moją wiarę więc i na mnie. Czyn karygodny i godny potępienia. I świączący o braku jakiejkolwiek kultury czy ogłady.

Lewactwo, lewactwo wszędzie. I to już nie chodzi o poglądy polityczne (nie łudźmy się, nie masz żadnych, bo żeby jakieś mieć, trzeba mieć swoje zdanie, na które cię nie stać), ale o sam styl bycia, sprowadzający się do ciepłej michy i spokoju.

Bez pozdrowień.
Reply
Nie znam się na tym, więc nie oskarżam nikogo o zamachy. Tyle. Wink

Earendur:
"Oskarżam władze o zamach stanu i nazywam ludzi świrami. Przecież ja nie sieję nienawiści, cholerne lewaki czegoś ode mnie chcą! Przecież on nie ma nawet poglądów, lewak i ciepła micha."
Ktoś o takim nastawieniu nie może mi zarzucić braku kultury. Nie muszę tolerować twoich zabobonów, tym bardziej, jeśli obrzucasz mnie błotem w co drugim zdaniu. Jakbyś już się uspokoił, zauważyłbyś, że nie napisałem o tobie nawet jednego obraźliwego słowa. I mam głęboko gdzieś, że traktujesz nazwanie 'przepowiedni' absurdem jako osobisty atak.
Reply
Xemue Błyskawica:
so... like... może rzucilibyśmy temat tego przeklętego tupolewa i pozwolili martwym być martwymi, a następnie zajęli się naprawą problemów, podziałów i niezgody w społeczeństwie polskim?
Bo jak na razie to brzmi trochę absurdalnie, tak jakby wszyscy w całym naszym społeczeństwie i polityce CHCIELI się kłócić i tylko znaleźli sobie dobrą wymówkę tym tupolewem
Reply
Tak zmienię temat, ale na kogo byście zagłosowali jeżeli wybory odbyłyby się teraz? Nie ważne, czy nie macie jeszcze prawa do głosowania, chciałbym poznać wasze zdanie


Earendur:
Widzę, że jesteś konserwatystą, trzymasz się mocno prawej strony. To dobrze, sam posiadam podobne poglądy. Ale! Spuść trochę z tonu, nie musisz tak krzyczeć i obrażać ludzi, którzy mają inne poglądy. Jeszcze nie zrozumiałeś chyba, na czym polega wolność słowa...
Reply
Chłopczyk się zdenerwował? ; ] Porzucił swoją pychę i rozjątrzony zaczął, już w zwyczajny sposób, atakować innych ludzi, nie starając się ich ukryć pod płaszczykiem "fajności"? ; ] O, jakże mi szkoda!

Faktycznie, pisząc o mnie: "Oskarżam władze o zamach stanu i nazywam ludzi świrami. Przecież ja nie sieję nienawiści, cholerne lewaki czegoś ode mnie chcą! Przecież on nie ma nawet poglądów, lewak i ciepła micha." W ogóle nie piszesz o mnie złego słowa, ani trochę, nic a nic. Ale wybaczam Ci bo wiem, że nie robisz tego świadomie, że sam nie wiesz, co piszesz. I to, że masz w głębokim poważaniu religię chrześcijanizm też Ci wybaczam. Choć w sumie to nie ja powinienem Ci wybaczyć, a Bóg, jego proś o tą łaskę.

Mały chłopczyku! Jeżeli słowo "lewak" jest dla ciebie obrazą, to zastanów się głęboko nad tym wszystkim.
Reply
widzę, że światłe poglądy i szerzenie miłości do was nie przemawiają. Baldur mie okłamał.
Naprawdę, nie musisz losowo wyzywać ludzi na prawo i lewo, ani tym bardziej nie masz potem się prawa dziwić, że oni ciebie też wyzywają. Bo rzeczywiście używasz słów obraźliwych(eg. oderwany od rzeczywistości świr, kwestionowanie dorosłości kogokolwiek, kwestionowanie jego poglądów. A potem się dziwisz, że ci na religię wjeżdżają i narzekasz, że twoje poglądy gnębią). Czy taką sobie wyobrażasz swoją piękną polskę? Z ciągłymi kłótniami i podziałem narodu? A potem że lewacy świat niszczą. Patriota, nie ma co, dążyć do kłótni i wyzwisk i to jeszcze z drugim polakiem.
Reply
Smile 
(w sumie to edit, bo nie mam ochoty z tobą gadać. I tak walniesz coś jeszcze głupszego, więc poprzestań na wybaczaniu samemu sobie obrażania mnie)

Tytanuser:
Wstrzymałbym się, jeden kandydat gorszy od drugiego. Albo pojawi się ktoś, kto nadaje się do rządzenia, albo demokracja nas wykończy.
Reply
Osobiście głosowałbym na RP, tylko z jednego powodu, koloru zielonego. Wybrałbym go, ponieważ wszystkie polskie partie obecnie pajacują równo i nie mają pomysłu na ratowania gospodarki, a jeśli Palikot się wywiąże, to będzie chociaż ta jedna, jedyna korzyść. ^^
Earendur:
Wróciłeś, Grzybek! Co Ci się z repem stało?
Reply
Skąd wiesz, czego używałem jako obrazy? To twoja interpretacja. A interpretacja nie równa się rzeczywistości. Lewak do lewak... Jesteś taki pewien, że to obraza? Bo jeśli tak, to czego ich nie potępiasz...? Ja się przed nikogo nie wywyższam. Ludzie (z grubsza) są sobie równi, a różnice wynikają nie z ich możliwości, a wyboru. Ot, jeden postanowi być mędrcem a drugi idiotą i nic z tym zrobić nie można, wolna wola to świętość.
asghan:
Asghan, absolutnie cię w wątku nie bylo, a się wtrącasz. Nieładnie. Przestań mnie oskarżać i wmawiać mi coś, co nie ma miejsca, jednocześnie być dla mnie jakimś księdzem umoralniającym mnie. Kim Ty w ogóle jesteś, by mówić mi, co robię dobrze, a co robię źle? Za kogo Ty się w ogóle uważasz?

Naród to nie jest społeczeństwo. Naród to grupa ludzi związana tradycją, kulturą. To, że ktoś urodził się w polskich granicach i mówi po polsku nie robi z niego od razu Polaka. Być Polakiem to znaczy przyjąć polską kulturę i historię, być dumnym z osiągnięć i wziąć na siebie porażki. To być z Polską na dobre i złe, bronić jej imienia i walczyć o jej interes. Jeżeli mówię natomiast, że Polska mnie nie interesuje, że ważniejszy jestem ja, że historia była i nie ma sensu do niej wracać etc... To sorry, ale tacy ludzie to dla mnie polskojęzyczni europejczycy, a nie Polacy. Czyli kosmopolici. Kosmopolici nie należą do żadnego narodu. Wyrośli na łonie poszczególnych narodów, ale to są sieroty, bezdomni, którzy nie mają doką wracać. I rzecz ma się wszystkich- nie jesteś Niemcem, jeżeli odrzucasz niemiecką historię i nie dbasz o interes Niemiec, nie jesteś francuzem, hiszpanem, włochem, kanadyjczykiem etc...

EDIT: "Kochana" administracja, wzorem nie mniej ukochanej partii miast i WSI postanowiła pozbywać się osób, które jej nie pasują. A jak nie da się ich pozbyć na stałe, to przynajmniej uprzykrzyć im życie. Więc np. czyszczą repa do zera, zmieniają nicki na obraźliwe... Bo co, nie mogą? Ty i tak z nimi nie wygrasz, bo to ich podwórko, choćby i cały świat Cię poparł a Twoja racja była najbardziej oczywista.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)